انشا

انشا در مورد دختر شاد

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد دختر شاد با مقدمه، بدنه و نتیجه گیری برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

تبلیغات

⭐انشا در مورد دختر شاد⭐

مقدمه:
در یک روز آفتابی بهاری، دختری شاد در پارک قدم می زد. او موهای بلند و طلایی داشت که در باد می رقصید. لبخندی روی لب داشت و چشمانش از شادی برق می زد.

بدنه:
دختر به گل های رنگارنگ پارک نگاه می کرد و از آنها لذت می برد. او پرنده ها را می دید که در آسمان پرواز می کردند و صدای آنها را گوش می داد. او از هوای تازه و بوی گل ها لذت می برد.

دختر به یک نیمکت نشست و شروع به خواندن کتاب کرد. او در کتابی در مورد یک دختر شاد که در یک دنیای جادویی زندگی می کرد می خواند. دختر از خواندن کتاب لذت می برد و داستان را با دقت دنبال می کرد.

پس از مدتی، دختر کتاب را کنار گذاشت و شروع به بازی با بچه های دیگر کرد. آنها با هم تاب بازی کردند و قایم موشک بازی کردند. دختر از بازی با بچه ها لذت می برد و می خندید.

تبلیغات

وقتی هوا تاریک شد، دختر به خانه برگشت. او خسته، اما خوشحال بود. او روز خوبی را سپری کرده بود و از زندگی لذت می برد.

دختر شاد نماد شادی و خوشبختی است. او نشان می دهد که حتی در دنیای پر از مشکلات، همیشه می توان شادی را پیدا کرد.

نتیجه:
دختر شاد می تواند الهام بخش همه ما باشد تا در زندگی خود شادی را پیدا کنیم. ما می توانیم با تمرکز بر چیزهای مثبت و سپاسگزاری از نعمت های خود، شادی را در زندگی خود پرورش دهیم.

4/5 - (1 امتیاز)

تبلیغات

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا