انشا

انشا در مورد دستان هنرمند مادر

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد دستان هنرمند مادر با مقدمه، بدنه و نتیجه گیری برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

تبلیغات

⭐انشا در مورد دستان هنرمند مادر⭐

مقدمه:
دست‌های مادر، دست‌های هنرمندی هستند که با لمسی مهربان و نوازشگری عاشقانه، زندگی ما را می‌سازند. دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که از ته دل برای ما دعا می‌کنند و همیشه به دنبال بهترین‌ها برای ما هستند.

بدنه:
دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که ما را به دنیا می‌آورند و با عشق و محبت، ما را بزرگ می‌کنند. دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که همیشه به دنبال ما هستند و هرگز ما را تنها نمی‌گذارند.

دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که با هنری بی‌نظیر، غذاهای خوشمزه برای ما می‌پزند. دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که با مهربانی، لباس‌های ما را می‌شویند و اتو می‌کنند. دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که با صبر و حوصله، به ما درس می‌دهند و راه درست زندگی را به ما نشان می‌دهند.

دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که هرگز از تلاش و کوشش دست برنمی‌دارند. دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که برای ما می‌جنگند و از ما حمایت می‌کنند. دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که همیشه برای ما دعا می‌کنند و ما را به سوی موفقیت هدایت می‌کنند.

تبلیغات

دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که با نوازش‌های خود، غم و غصه را از دل ما می‌شویند و شادی و امید را به ما هدیه می‌دهند. دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که با عشق و محبت، ما را به انسان‌هایی بهتر تبدیل می‌کنند.

دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که هیچ‌گاه از یاد ما نمی‌روند و همیشه در قلب ما زنده هستند. دست‌های مادر، دست‌هایی هستند که ما را به زندگی پیوند می‌دهند و ما را به انسان‌هایی کامل تبدیل می‌کنند.

نتیجه:
مادر، ای مهربان‌ترین و هنرمندترین انسان جهان، دست‌های تو را می‌بوسم و از تو قدردانی می‌کنم که با عشق و محبت، زندگی من را پر از شادی و امید کرده‌ای.

4/5 - (1 امتیاز)

تبلیغات

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا