انشا

انشا در مورد دیوار مهربانی

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد دیوار مهربانی با مقدمه، بدنه و نتیجه گیری برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

تبلیغات

⭐انشا اول در مورد دیوار مهربانی⭐

مقدمه:
دیوار مهربانی، ایده ای زیبا و انسانی است که در سال های اخیر در ایران و سایر نقاط جهان گسترش یافته است. این دیوارها، مکان هایی هستند که مردم می توانند لباس، کتاب، اسباب بازی، غذا و سایر وسایل غیر مورد نیاز خود را در اختیار افراد نیازمند قرار دهند.

بدنه:
ایده دیوار مهربانی از کشور برزیل آغاز شد و به سرعت در سراسر جهان گسترش یافت. در ایران، اولین دیوار مهربانی در سال ۱۳۹۴ در شهر تهران افتتاح شد و به سرعت در سایر شهرها نیز مورد استقبال قرار گرفت.

دیوار مهربانی، نمادی از مهربانی و همدلی انسان ها با یکدیگر است. این دیوارها، نشان می دهند که حتی در شرایط سخت اقتصادی نیز، هنوز هم افرادی هستند که به فکر دیگران هستند.

دیوار مهربانی، فرصتی برای کمک به دیگران و ایجاد حس خوب در جامعه است. این دیوارها، می توانند به کاهش فقر و نابرابری در جامعه کمک کنند.

تبلیغات

دیوار مهربانی، ایده ای ساده اما موثر است. این ایده، نشان می دهد که هر فردی می تواند با یک کار کوچک، دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کند.

چند نکته در مورد دیوار مهربانی:

 • دیوار مهربانی، مکانی برای کمک به دیگران است. بنابراین، هنگام استفاده از این دیوار، باید به نیازهای افراد نیازمند توجه کنیم.
 • اگر قصد داریم از دیوار مهربانی استفاده کنیم، باید وسایلی را اهدا کنیم که سالم و قابل استفاده باشند.
 • اگر وسایلی را به دیوار مهربانی اهدا می کنیم، باید آنها را به درستی بسته بندی کنیم تا آسیب نبینند.

مزایای دیوار مهربانی

 • کاهش فقر و نابرابری در جامعه
 • ایجاد حس خوب و همدلی در جامعه
 • کمک به افراد نیازمند
 • ترویج فرهنگ نیکوکاری
 • ایجاد فضایی شاد و مفرح در جامعه

نتیجه:
دیوار مهربانی، ایده ای ارزشمند است که می تواند به بهبود وضعیت جامعه کمک کند. همه ما می توانیم با حمایت از این ایده، به ایجاد دنیایی بهتر کمک کنیم.

⭐انشا دوم در مورد دیوار مهربانی⭐

مقدمه:
در یک شهر زیبا و پر از مهربانی، دیواری وجود داشت که به آن «دیوار مهربانی» می‌گفتند. این دیوار از آجرهای قرمز رنگ ساخته شده بود و در یک خیابان پر رفت و آمد قرار داشت. مردم این شهر، از هر قشری که بودند، هر روز به این دیوار می‌آمدند و چیزی را در آن می‌گذاشتند. گاهی لباس می‌گذاشتند، گاهی خوراکی، گاهی کتاب، گاهی اسباب بازی و گاهی حتی پول. مردمی که از این دیوار می‌گذشتند، هر چیزی را که نیاز داشتند، از آن برمی‌داشتند.

تبلیغات

بدنه:
دیوار مهربانی، نماد مهربانی و همدلی مردم این شهر بود. این دیوار نشان می‌داد که مردم این شهر، به فکر یکدیگر هستند و به آن‌ها اهمیت می‌دهند.

یک روز، دختری به نام «سارا» به این دیوار آمد. او یک دست کتانی زیبا در دیوار گذاشت. سارا می‌دانست که در این شهر، کودکان زیادی هستند که لباس ندارند. او امیدوار بود که این دست کتانی، به یکی از این کودکان برسد.

چند روز بعد، یک پسر بچه به نام «علی»، به این دیوار آمد. علی یک جفت کفش نوی در دیوار گذاشت. علی می‌دانست که در این شهر، کودکان زیادی هستند که کفش ندارند. او امیدوار بود که این کفش‌ها، به یکی از این کودکان برسد.

دیوار مهربانی، هر روز شاهد اتفاقات زیبایی بود. مردم این شهر، با مهربانی و همدلی خود، این دیوار را به مکانی پر از امید و شادی تبدیل کرده بودند.

یکی از روزها، یک خانمی به این دیوار آمد. خانم گفت: «من از کشور دیگری آمده‌ام و به این شهر جدید، آشنایی ندارم. من به کمک نیاز دارم.»

تبلیغات

مردم این شهر، با دیدن خانم، به او کمک کردند. آن‌ها لباس و خوراکی به او دادند و به او مکانی برای ماندن پیدا کردند.

دیوار مهربانی، نشان می‌داد که مهربانی، مرز نمی‌شناسد. مردم این شهر، با مهربانی خود، به یک خانم غریبه، کمک کردند.

نتیجه:
دیوار مهربانی، نماد امید و زندگی بود. این دیوار نشان می‌داد که حتی در دنیایی پر از مشکلات، هنوز هم مهربانی و امید وجود دارد.

⭐انشا سوم در مورد دیوار مهربانی⭐

مقدمه:
دیوار مهربانی ایده ای زیبا و خلاقانه است که در چند سال اخیر در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر به راه افتاده است. این دیوارها مکانی هستند که در آن افراد می توانند وسایلی که دیگر نیازی به آنها ندارند را به رایگان در اختیار دیگران قرار دهند.

بدنه:
دیوار مهربانی می تواند فرصتی برای کمک به دیگران و ایجاد فضایی صمیمی و مهربانانه در جامعه باشد. این دیوارها می توانند به افراد نیازمند کمک کنند تا وسایل مورد نیاز خود را به رایگان تهیه کنند. همچنین می توانند به کاهش آلودگی محیط زیست کمک کنند.

تبلیغات

دیوار مهربانی در ایران با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شده است. در بسیاری از شهرهای ایران، دیوارهای مهربانی ساخته شده است و افراد زیادی از این دیوارها استفاده می کنند.

دیوار مهربانی می تواند پیام خوبی را در جامعه منتشر کند. این دیوارها نشان می دهند که مردم می توانند با کمک به یکدیگر، جامعه ای بهتر و مهربان تر بسازند.

در اینجا چند نمونه از وسایلی که می توان در دیوار مهربانی قرار داد آورده شده است:

 • لباس
 • کفش
 • کیف
 • کتاب
 • اسباب بازی
 • لوازم خانگی
 • لوازم التحریر
 • مواد غذایی

نتیجه:
دیوار مهربانی مکانی است که در آن می توان عشق، مهربانی و سخاوت را به اشتراک گذاشت. این دیوارها می توانند به ایجاد جامعه ای بهتر و زیباتر کمک کنند.

4/5 - (1 امتیاز)

تبلیغات

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا