رپورتاژ آگهی

شادترین آهنگ‌های آرون افشار در سال 1400

آرون افشار با صدای جذاب و گیرای خود، هواداران زیادی به خود اختصاص داده است . این جوان خوش‌ذوق علاوه بر خوانندگی به نواختن گیتار نیز علاقه فراوانی دارد و اغلب آهنگسازی ترانه‌هایش را خودش انجام می‌دهد. افشار، زاده سال 77 در مشهد استو وحید افشار با نام هنری آرون افشار توسط معین راهبر به‌صورت حرفه‌ای کار خود در زمینه موسیقی را آغاز کرد.

در این مقاله سعی داریم تا درمورد آهنگ جدید آرون افشار و دانلود آهنگ های جدید آرون افشار صحبت‌هایی داشته باشیم و به معرفی هریک از آثار ایشان بپردازیم.

آرون افشار

فعالیت‌های آرون افشار

اولین کنسرت افشار در سال 98 در برج میلاد به روی صحنه رفت و ایشان به‌طور رسمی به جامعه موسیقی و مردم شناخته شد. همچنین حضور ایشان در برنامه‌های تلویزیونی مختلف نیز باعث شد که افراد زیادی ایشان را بشناسند و علاقه‌مندان و هواداران آرون افشار افزایش یافت. همان‌طور که هر خواننده در بین تمام کارهای خود یک اثر درخشان و محبوب دارد در مورد آرون افشار هم این قضیه صادق است و ترانه “جانم باش” رتبه برترین و بهترین آهنگ را به خود اختصاص داده است. حال که عنوان ترانه جانم باش به میان آمد، نظرتان چیست شروع معرفی ترانه‌های آرون افشار را با این ترانه آغاز کنیم؟

ترانه‌ها و آهنگ‌های آرون افشار

· آهنگ جانم باش از آرون افشار

ریتم شاد آهنگ و نوع خوانندگی آرون افشار با آن صدای پرتوان و خاص جذابیت بسیار زیادی به آهنگ داده است البته متن پربار موجود در این آهنگ نیز نقش زیادی در محبوبیت آهنگ دارد و به قولی فایده حضور یار در لحظه نیاز عاشق را می‌رساند که با لحن زیبای آرون افشار قوت عشق را می‌رساند. متن ابتدایی آهنگ به این شکل شروع می‌شود “جانم باش، نوش دارو بعد مرگ فایده نداره، جانم باش، رخ نمایان کن و این ماهِ شب تابانم باش” . البته تنظیم این آهنگ را نیز معین راهبر دوست و همراه آرون افشار انجام داده است.

تبلیغات

· آهنگ خنده‌هاتو قربون

آهنگ جدید آرون افشار با این نام نیز یکی دیگر از محبوب‌ترین آهنگ‌های افشار است که ریتم رقصی ظریفی در آن نهفته است که عروس خانم‌های عزیز می‌توانند این آهنگ را برای لحظه عروسی خود انتخاب کرده و ناز و اداهای خود را با این آهنگ ترکیب کرده و عشق ابدی خود را به داماد عاشق ثابت کنند. یعنی می‌توان گفت این آهنگ باید در لیست آهنگ شاد جدید عروسی قرار بگیرد. عشق و عاشقی لیای و مجنون در این آهنگ به‌روشنی بیان می‌شود که نماد عشقی شیرین و پاک است و با ریتم آهسته و نازدار آهنگ بسیار جذاب است. “عشق هر دقیقه یه حرف تازه داره ….”

· آهنگ پدر از آرون افشار

تمام خوانندگان یک آهنگ مختص به نشانه‌های مقدس یعنی پدر و مادر خوانده‌اند که فداکاری و ایثار آن‌ها را در قالب یک آهنگ پر توان به تمام پدران و مادران دنیایی و بهشتی تقدیم می‌کنند. آرون افشار نیز از این فرصت استفاده کرده و یک متن بسیار جذاب و زیبا در وصف پدر به جامعه موسیقی کشور هدیه داده است.متن و مضمون آهنگ بسیار گیرا و جذاب است” پدر یعنی گرمی یک خانه، پدر یعنی شونه مردانه، پدر یعنی اشک پنهانی، پدر یعنی قلب بارانی، هزاران غم پشت لبخندت، چه کردی با قلب فرزندت، گذشتی از خودت تا جان بگیرم، من برای خستگی‌هایت بمیرم” جذابیت خواندن آرون افشار اشک معصومانه‌ای در چشمان پدر به جای می‌گذارد.

· آهنگ مادر

“مادر همه جان و تنم، شوق نفس کشیدنم، به موی تو قسم تویی دلیل زنده بودنم” براستی که این هنرمند جوان، سِحر کلمات عجیبی در تمام آهنگ‌ها، مخصوصا آهنگ‌های مربوط به مادر و پدر دارد و با عشق تسخیر کننده‌ای جملات را ادا می‌کند که مو به تن انسان سیخ می‌شود.

· آهنگ ساحل آرامش

غم عجیبی در نهان این آهنگ وجود دارد که برخواسته از نگرانی افشار در خصوص از دست دادن معشوقه خود خوانده است که عشق پرسوز و گداز خود را به او ثابت می‌کند.

افشار

· آهنگ طبیب ماهر

به‌نظر می‌رسد هیجان‌انگیزترین آهنگ آرون افشار این آهنگ باشد. در زمانی که در قسمت اواسط آهنگ این جمله را می‌خواند انسان شوق و هیجان ماورایی به خود می‌گیرد. ” ای وای هوایی شده این دل چه حالی شده از حال دلت باخبرم کن” ترکیب و قرار دادن این کلمات با قافیه‌های متضاد در کنار هم کار بسیار سختی است که افشار با مهارت تمام آن را انجام داده است.

· آهنگ شب رویایی

آهنگ شاد جدید عروسی ” شب رویایی” از آرون افشار به یکی از برترین آهنگ‌ها و پایه تمام مجالس عروسی تبدیل شده است. این آهنگ می‌تواند یک آهنگ مناسب برای ورود عروس و داماد نیز باشد. “من در تب و تاب توام خانه خراب توام من من دیوانه عاشق”. استعداد عجیب افشار در کنار هم قرار دادن کلمات نامتقارن و بدون وزن و ادای آن کلمات در قالب موسیقی که جذابیت بسیار زیادی نیز داشته باشد فقط از عهده این جوان خوش‌آوز مشهدی برمی‌آید.

· آهنگ زلزله

آهنگ جدید آرون افشار با عنوان زلزله که یک ریتم بسیار شاد این آهنگ دارد و ناخودآگاه حس شادی و مستی را به فرد شنونده القا می‌کند. این آهنگ درست مانند نام خود زلزله‌ای در بین آهنگ‌های جدید آرون افشار ایجاد کرده است. “شلاق نگاهت نزنی بر تنم تو پاشو ببین از همه دل می‌کنم” .

آهنگ‌های خط و نشان، ترکم کردی، مادر، چال گونه، گیسو پریشون و بسیاری از آهنگ‌های دیگر ایشان که در سایت موزیکیشو وجود دارند و برای دانلود آهنگ‌های آرون افشار، می‌توانید از طریق سایت ذکرشده اقدام کنید و علاوه بر این آهنگ، آهنگ شاد جدید عروسی و آهنگ جدید آرون افشار را نیز دانلود کنید.

“آهنگ شاهرگ” “یار جونی” و “سلطان غم” نیز در زمره آهنگ جدید آرون افشار است که بزودی منتشر خواهد شد.

خواننده محبوب

کلام آخر

مجموعه موزیکیشو در این مقاله به معرفی برخی از آهنگ‌های معروف و محبوب آرون افشار پرداخت، امیدواریم که مطالب و آهنگ جدید آرون افشار موردتوجه مخاطبان گرامی قرار گرفته باشسد و در زمان دانلود آهنگ‌های آرون افشار و آهنگ شاد جدید عروسی او لذت زیادی ببرند.

5/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا