سلامت جنسی

مزایا و مضرات اسپری تاخیری + طریقه استفاده اسپری تأخیری

توجه داشته باشید اسپری‌ها و کرم‌های تأخیری خیلی قوی می‌تواند اثرات منفی به همراه داشته باشد. اما اسپری‌های ضعیف‌تر و کم اثرتر می‌تواند تا حدودی مشکلات زود انزالی شما را حل کند.

متأسفانه مشکل زود انزالی باعث اتفاقات بدی در روابط زناشویی و رابطه می‌شود که این اصلاً عادلانه نیست. این مشکل در بین افراد جامعه بسیار رایج است و خیلی‌ها با این مشکل دست‌وپنجه نرم می‌کنند. مشکل زود انزالی علاوه بر سرد کردن و خراب کردن روابط می‌تواند تأثیرات بسیار مخربی بر روی فرد داشته باشد.

خوشبختانه امروزه محصولات زیادی برای درمان مقطعی و دائم این مشکل به بازار آمده است.

توجه داشته باشید اسپری‌ها و کرم‌های تأخیری خیلی قوی می‌تواند اثرات منفی به همراه داشته باشد. اما اسپری‌های ضعیف‌تر و کم اثرتر می‌تواند تا حدودی مشکلات زود انزالی شما را حل کند.

روش استفاده اسپری تأخیری

اسپری تاخیریاز اسپری تاخیری چگونه استفاده کنیم؟

جذب پوستی افراد متفاوت است و مقدار مصرف بستگی به جذب پوستی دارد اما معمولاً توصیه می‌شود به مدت ۴ تا ۶ ثانیه عمل اسپری انجام شود بعد از گذشت زمان تقریبی ۵ دقیقه اثرات دارو حس می‌شود که البته با توجه به موقعیت موجود عمل مقاربت می‌تواند پس از ۲۰ دقیقه نیز صورت پذیرد که این موضوع پس از چند بار استفاده برای افراد قابل‌تشخیص می‌باشد.

شما می‌توانید پس از استفاده ازاسپری های تأخیری از کاندوم نیز استفاده نمایید که البته این امر احتیاج به زمان ندارد و استفاده کردن از کاندوم می‌تواند بلافاصله پس از اسپری نمودن البته به میزان کمتر از حالت غیر کاندوم صورت پذیرد.

درمان زود انزالی با قارچ گانودرما

قبل از مقاربت آلت خود را با آب سرد و صابون شستشو دهید.

محلول بایستی به قسمت کلاهک و زیر آلت اسپری گردد.

احتیاط ۱: هنگام استفاده از اسپری تأخیری به یاد داشته باشید که حتماً چند دقیقه قبل از انجام نزدیکی باید آلت خود را چند بار با آب بشویید یا اینکه از کاندوم استفاده نمایید (با توجه به اینکه معمولاً بانوان ارضاء دیرتری از نظر زمانی نسبت به آقایان دارند و جهت عدم انتقال دارو به واژن بانوان شستشو توصیه می‌گردد).

احتیاط ۲: دارو بر روی بیضه‌ها و داخل مجاری اسپری نشود.

احتیاط ۳: در صورت داشتن بیماری‌های قلبی، کلیوی، کبدی و صرع قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.

احتیاط ۴: در صورت بروز علائم حساسیت نظیر خارش شدید، قرمزی پوست و یا سایر علائم با پزشک خود مشورت نمایید.

۵ نکته مثبت در استفاده از اسپری تأخیری:

زنان، مردانی که بیشتر در تخت خواب می‌مانند را بیشتر دوست دارند، حتی اگر این کار ساعت‌ها به طول بینجامد.

بسیاری از محصولات تأخیری به‌نوعی طراحی شدند که حساسیت شما را در رابطه جنسی کاهش دهند.

استفاده از یک اسپری تأخیری برای درمان زود انزالی بسیار مؤثر است. اما بعد از مصرف باید سریع اقدام کنید.

به‌طورکلی اسپری‌ها و محصولات تأخیری می‌تواند مشکل زود انزالی شما را برطرف کند تا بتوانید روابط بلندمدت و لذت بخشی را تجربه کنید.

مشکلی که درباره اسپری‌ها و کرم‌های تأخیری وجود دارد این است که این‌ها هیچ‌کدام راهی برای درمان دائمی مشکل زود انزالی نیست و فقط می‌تواند به‌صورت مقطعی مشکل شما را برای داشتن یکی رابطه خوب حل کنند. درواقع بهترین روش درمان کامل این مشکل تحت نظر دکتر و داروهای تجویزی می‌باشد.

درمان زود انزالی با عسل و زنجبیل

تأثیر لیدوکائین بر اسپرم

متأسفانه استفاده از اسپری تأخیری، لیدوکائین و یا هرگونه ماده شیمیایی دیگر ممکن است بر تعداد اسپرم و یا کیفیت آن تأثیرگذار باشد.

مصرف اسپری تأخیری برای جنین ضرر دارد؟

سلامت مادر در دوران بارداری بسیار مهم است، با توجه به این‌که کودک به انواع مواد مغذی، مواد غذایی و  اکسیژن نیاز دارد، بنابراین، هر چیزی که ممکن است سلامت مادر باردار را به خطر بیندازد ممکن است منجر به اثرات مضر روی نوزاد شود.

زیرا نوزاد در حال رشد است و نیازمند تأمین مواد مغذی است. اسپری‌های تأخیری هم می‌تواند اثر نامطلوبی بر جنین داشته باشد، زیرا حاوی موادی است که ممکن است برای جنین ایمن نباشد.

به این مطلب امتیاز دهید

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
beytooteگردآوری، ویرایش و بازنگری، تحریریه مثبت 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا