انشا

انشا در مورد باران

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد باران برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

انشا اول در مورد باران

یکی از بزرگترین مزایای روز بارانی وزش نسیم خنک و کاهش گرما است. تغییر دما برای انسان و سایر موجودات زنده خوشحال کننده است چون همه افراد از نم نم باران و نسیم خنک لذت می برند. حیوانات و پرندگان برای آب مورد نیاز خود به باران وابسته هستند و گیاهان در روز بارانی جوانه می زنند.

روزهای بارانی برای بشریت ضروری است زیرا که باران حیاتی ترین منبع آب است و منبع آب برکه ها، دریاچه ها و باتلاق ها می باشد. همه ما در کتاب های درسی‌مان خواندیم که نبود باران باعث خشکسالی می شود و برخی کشاورزان تمام سال منتظر می مانند تا باران محصول آنها را به ارمغان بیاورد.

برای من روزهای بارانی به منزله رهایی از مشغله هایم است. همه مردم را در خیابان با چترهای رنگی می بینیم و در خیابان ها، گودال‌ها پر از آب می شوند که بچه‌ها به داخل آن می‌پرند و از آب بازی لذت می‌برند. همینطور، نوجوانان زیر باران فوتبال بازی می کنند. در کل روزهای بارانی برای من یک تفریح لذت بخش است.

پس از تابستان طولانی و سوزان، روزهای بارانی موهبت بزرگی است به خصوص زمانی که غیرمنتظره ببارد لذت بخش می شود و در زندگی ما اهمیت خاصی دارد. بچه ها اغلب قایق های کاغذی درست می کنند. قطرات باران بر درختان و گل ها می نشیند و صدای جیک جیک پرنده ها ذهن را آرام می کند.

افراد کمی هستند که در روزهای بارانی از بیرون رفتن و بوییدن بوی باران امتناع می ورزند. روزهای بارانی به منزله زندگی جدیدی برای هر فردی است. قطرات ریز باران روی پنجره ها می درخشند و بهترین راه برای گذراندن یک روز پرمشغله در مدرسه است.

انشا دوم در مورد باران

باران بخش مهمی از زندگی و منبع اصلی آب ما انسانها است. همه ما به آب آشامیدنی نیاز داریم و باران نه تنها آب ما را تامین می کند، بلکه تأثیر آرام بخش و با طراوتی روی زمین می گذارد. قسمت شگفت انگیز باران زمانی است که بعد از بارش آن پدیده رنگین کمان رخ می دهد که دیدن آن بسیار لذت بخش است. حتما می دانید، زمانی که نورخورشید از میان قطرات باران بتابد و از آنها منعکس شود رنگین کمان به وجود می آید که یکی از زیباترین مناظر طبیعت است.

بیشتر مردم با باریدن باران احساس آرامش پیدا می کنند و آن را بهترین فرصت برای استراحت، تماشای تلویزیون و کتاب خواندن می دانند. همینطور از آب و هوای بیرون لذت می برند و زیر باران قدم می زنند و از صدا و بوی نم باران لذت می برند. دیگر همه ما می دانیم که باران یکی از مهمترین نعمت های روی زمین و بخش مهمی از زندگی ما است. روزهای بارانی با وزش ملایم نسیم و هوای خنک محیط اطراف را دلپذیر و زیبا می کند. همه به خصوص کودکان روزهای بارانی را دوست دارند. علاوه بر زیبایی یک روز بارانی مزایای زیادی برای انسان و طبیعت دارد مثلا باران به باروری محصولات کشاورزان و رشد گیاهان جدید کمک می کند. در مجموع روزهای بارانی برای من بسیار لذت بخش هستند.
4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
mystudentsessaysessaybanyanaplustopperperformdigi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا