انشا

انشا در مورد باغچه کوچک خانه ما

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد باغچه کوچک خانه ما با مقدمه، بدنه و نتیجه برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

تبلیغات

⭐انشا اول در مورد باغچه کوچک خانه ما⭐

مقدمه:
 باغچه کوچکی در خانه ما وجود دارد که همیشه برای ما یک مکان آرامش بخش بوده است. این باغچه در کنار خانه واقع شده و شامل تعدادی گل و گیاه زینتی است.

بدنه:
 اولین چیزی که در باغچه ما می‌بینید، یک ردیف از گل‌های رز زیبا است. رنگارنگی و عطر دل‌انگیز آنها هرکسی را مجذوب خود می‌کند. برخی از رزها قرمز و برخی دیگر صورتی هستند. من هر روز صبح، با دیدن این گل‌ها آرامش و شادابی را تجربه می کنم و باعث می شود که در آن روز سرحال و شاد باشم.

علاوه بر گل‌های رز، باغچه ما دارای یک بونسای افرا است. این گیاه زیبا با شکل خمیده و مرتب خود، به باغچه ما زیبایی و جذابیت می‌بخشد. هر روز صبح و عصر، ما این بونسای را آبیاری می‌کنیم و از مشاهده رشد و بزرگ شدنش لذت می‌بریم.

همچنین، یک مکان برای سبزیجات نیز در باغچه ما وجود دارد. در این باغچه سبزیجاتی مانند نعناع، شاهی و ریحان را می‌کاریم. این سبزیجات تازه که خودمان کاشته ایم طعم و طراوت خاصی دارند. هر روز، ما از این سبزیجات برای تهیه غذاهای خوشمزه و سالم استفاده می‌کنیم.

تبلیغات

در کنار این گل‌ها و گیاهان، ما یک درختچه سیب نیز داریم که با برگ‌های سبز و شاخه‌های بلند، به باغچه ما زیبایی و سبزی ویژه‌ای می‌بخشد. هر روز صبح، با دیدن این درختچه، انرژی و شادابی ما دو چندان بیشتر می شویم و با هرس و آبیاری مناسب سعی می کنیم شادابی آن را همیشه حفظ کنیم.

نتیجه:
 باغچه کوچک خانه ما یک مکان ویژه است که ما از طبیعت و زیبایی‌های آن لذت می‌بریم. با حضور در این باغچه، آرامش را درون خود پیدا می‌کنیم و از طبیعت و زندگی آرام خود لذت می‌بریم.

⭐انشا دوم در مورد باغچه کوچک خانه ما⭐

مقدمه:
 باغچه کوچکی در حیاط خانه ما وجود دارد که برایمان یک مکان لذت بخش است. این باغچه، با مساحت کوچک خود، توانسته است فضایی زیبا و مفید را برایمان فراهم کند.

بدنه:
 باغچه کوچک خانه ما در بخش پشتی خانه واقع شده است. با ورود به باغچه، اولین چیزی که به چشم می‌خورد، یک مسیر سنگی کوچک است که از ورودی تا به انتهای باغچه کشیده شده است. این مسیر، به اندازه کافی عریض است تا بتوانیم در طول روز در آن قدم بگذاریم و از دیدن گل‌ها و گیاهان لذت ببریم.

باغچه ما شامل تعدادی بوته و درخت کوچک است. بوته‌هایی با گل‌های رنگارنگ و زیبا که در فصل بهار و تابستان به اوج زیبایی خود می‌رسند. همچنین، درختان کوچکی با برگ‌های سبز و خوشبو که در فصل پاییز رنگارنگ می‌شوند. این درختان، در تابستان سایه‌ای خوب را در باغچه ما ایجاد می‌کنند و ما را در روزهای گرم تابستان محافظت می‌کنند.

تبلیغات

در بخش‌های مختلف باغچه، گلدان‌های زیبا و متنوعی نیز قرار دارد. این گلدان‌ها شامل گل‌های رز، زنبق، بنفشه و سوسن است. هر کدام از این گل‌ها، با رنگ‌ها و عطرهای خاص خود، باغچه ما را به زیبایی می‌آرایند. هر روز صبح، با دیدن این گل‌ها، انرژی و شادابی را در خود تجربه می کنیم.

علاوه بر گل‌ها، باغچه ما شامل یک باغچه سبزیجات نیز است که انواع مختلف سبزی های خوراکی را در آن می کاریم و با وجین کردن و آبیاری مناسب آنها توانسته ایم در فصل بهار و تابستان سبزی خود را از آن تامین کنیم.

نتیجه:
 در کنار این همه زیبایی و بوهای خوشبو، باغچه کوچک خانه ما یک مکان ویژه است که ما را با طبیعت و زیبایی‌های آن آشتی می دهد و تاثیر بسزایی در روحیه ما دارد و این در واقع مهمترین مزیت داشتن باغچه است که من آن را به سایر منافعش ترجیح می دهم چون باعث خوشحالی من می شود.

مطالب مرتبط با موضوع باغ و باغچه:

4/5 - (1 امتیاز)

تبلیغات

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا