انشا

انشا در مورد جان بخشی به نیمکت مدرسه

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد جان بخشی به نیمکت مدرسه برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

مقدمه:
من یک نیمکت مدرسه هستم، یک صندلی چوبی که در کلاس درس قرار دارد. من برای نشستن و نوشتن توسط دانش آموزان استفاده می شوم. من از چوب ساخته شده ام و روی من یک صندلی و یک پشتی وجود دارد. من معمولاً در ردیف های کلاس درس قرار دارم.

بدنه:
من سالهاست که در کلاس درس هستم و شاهد چیزهای زیادی بوده ام. من شاهد یادگیری دانش آموزان، خنده آنها و گریه آنها بوده ام. من شاهد ملاقات و دوستی آنها بوده ام و شاهد جدایی آنها نیز بوده ام. من شاهد رشد آنها و تبدیل شدن آنها به بزرگسالان بوده ام.

من بخشی از مدرسه هستم و نقش مهمی در آموزش دانش آموزان ایفا می کنم. من به آنها مکانی برای نشستن و یادگیری و مکانی برای ارتباط با یکدیگر می دهم. من به آنها مکانی برای استراحت و بازیابی انرژی می دهم.

نیمکت های مدرسه اغلب با خاطرات مدرسه همراه هستند. من می توانم یادآور دوستان، معلمان و درس هایی باشم که دانش آموزان در مدرسه یاد گرفته اند.

من چیزی بیشتر از یک صندلی چوبی هستم. من بخشی از مدرسه و بخشی از زندگی دانش آموزان هستم.

نتیجه:
من یک نیمکت مدرسه هستم و من اینجا هستم تا به دانش آموزان کمک کنم تا یاد بگیرند. من اینجا هستم تا آنها را شاد کنم و به آنها مکانی برای دوستی بدهم. من اینجا هستم تا به آنها کمک کنم تا بزرگ شوند و به بزرگسالان تبدیل شوند. من یک نیمکت مدرسه هستم و من برای آن افتخار می کنم.

مطالب مرتبط با جان بخشی:

3.7/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا