انشا

انشا در مورد جشن عاطفه ها

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد جشن عاطفه ها برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

⭐⭐انشا اول در مورد جشن عاطفه ها⭐⭐

جشن عاطفه ها برای همه ما روز خاصی است که در آن به افراد فقیر و نیازمند بدون هیچ انتظاری کمک می کنیم به عبارت دیگر، به منزله خدمت فداکارانه به نوع بشر نیز نامیده شود.

در دین ما به انفاق و نیکوکاری تاکید زیادی شده است. انفاق یعنی کمک به افرادی که نیازمند یا در رنج هستند. همچنین به عنوان یک عمل مهربانی، عشق و حسن نیت نسبت به دیگران توصیف می شود. جشن عاطفه ها نیز نوعی نماد نیکوکاری است که می تواند به صورت دادن پول، لباس یا غذا به فقرا و یا تأمین سرپناه و آموزش به آنها یا به صورت کار در یک سازمان خیریه باشد.

مفهوم نیکوکاری تقریباً در تمام ادیان سراسر جهان ذکر شده است. همه ادیان موعظه می کنند که کمک به دیگران یک کار خوب است و باعث سعادت و خوشبختی می شود. عمل نیکوکاری فقط به دادن پول محدود نمی شود، بلکه شامل صرف وقت و تلاش داوطلبانه برای اهداف خیرخواهانه می باشد. هدف اصلی از جشن عاطفه ها کمک به افراد نیازمند است. به علاوه اینکه، برای ترویج حسن نیت و صلح در جامعه هر کسی صرف نظر از نژاد، عقیده یا مذهبش انجام می دهد.

هر زمان که در جشن عاطفه ها شرکت می کنم علاوه بر اینکه به افراد نیازمند کمک می کنم، در درونم نیز احساس رضایت و شادی و ارزش هایی مانند همدلی، مهربانی و شفقت می کنم.

مادرم می گفت، نیکوکاری نه تنها برای فرد نیازمند مفید است بلکه به ما آرامش روحی می دهد. وقتی به دیگران کمک می کنیم، مغزمان هورمون های شادی مانند اکسی توسین و اندورفین ترشح می کند که باعث می شود احساس شادی و رضایت کنیم. بنابراین، صدقه دادن یک موقعیت برد-برد برای همه است.

هر سال جشن نیکوکاری عملی شریف است و همه ما باید تا حد امکان در انجام آن تلاش کنیم. زیرا صدقه دادن این دنیا را به مکانی بهتر تبدیل می کند و یکی از بزرگترین فضیلت های انسانیت است.

⭐⭐انشا دوم در مورد جشن عاطفه ها⭐⭐

خیریه بخش مهمی از دنیای امروز ماست. ما به وسیله انفاق افرادی که در موقعیت بدی قرار دارند را کمک می کنیم. درحقیقت، انفاق تفاوت بزرگی در زندگی دیگران ایجاد می کند.

آیا تا به حال داوطلب جشن عاطفه ها شده اید؟ آیا تا به حال به کمک یا حمایت کسی نیاز داشته اید؟ اگر خیریه نبود و افرادی خوش قلب به دیگران کمک نمی کردند قطعا دنیا جای بدی می شد. به همین دلیل، نیکوکاری برای جامعه مفید است و آن را به مکان بهتری تبدیل می کند.

راه‌های زیادی برای نیکوکاری و کمک داوطلبانه به دیگران وجود دارد. مثلا می توانیم به افرادی که از بیماری سرطان و ریزش مو رنج می برند موهای خود را اهدا کنیم. سازمان هایی هستند که موهای اهدا شده را جمع آوری می کنند و با آن برای بیماران کلاه گیس درست می کنند. جشن عاطفه ها هم کمک به بچه هایی است که از نظر مالی بضاعت خرید وسایل مدرسه را ندارند.

خلاصه اینکه نیکوکاری اهمیت زیادی دارد که هیچکس نمی تواند آن را انکار کند. همه جوامع نیازمندانی دارد که به کمک نیاز دارند، البته با اهمیت بسیار زیاد کمک به نیازمندان، باید نسبت به خانواده خود نیز محبت و مهربانی داشته باشیم.

3.3/5 - (6 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

منبع
topicsinenglish123helpmemystudentsessaysshareyouressaystoppr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا