انشا

انشا در مورد حیاط مدرسه با مقدمه و نتیجه

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد حیاط مدرسه برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

انشا اول در مورد حیاط مدرسه

مقدمه:
حیاط مدرسه مکانی ویژه برای بازی، فعالیت و سرگرمی است. در حیاط مدرسه ما تجهیزات مختلفی مانند سرسره، تاب و وسایل بازی داریم. مدیر مدرسه مان می گوید این بازی ها برای رشد مهارت های فیزیکی ما طراحی شده است.

حیاط مدرسه ما نوعی زمین بازی نیز محسوب می شود که توسط مسئولین مدرسه به خوبی نگهداری و بسیار تمیز می شود. حیاط مدرسه ما بسیار جادار است و ما می توانیم در آن بازی، استراحت و تفریح داشته باشیم و سمینارها و کارگاه های آموزشی برگزار کنیم. در زمان استراحت و ناهار در حیاط مدرسه لذت می بریم همچنین مسابقات زیادی در آن انجام می دهیم که توسط مسئولان مدرسه برگزار می شود.

نتیجه:
به نظر من حیاط مدرسه محیطی امن در فضای باز مدرسه است تا دانش آموزان بتوانند انرژی خود را در آن تخلیه کنند. ما هر روز ساعت های زیادی پشت میز کلاس می نشینیم و در زمان استراحت به حیاط مدرسه می رویم تا خوراکی بخوریم، در زمین بدویم، طناب بزنیم، بسکتبال بازی کنیم یا دوستانمان را با بازی های جدید به چالش بکشیم.

انشا دوم در مورد حیاط مدرسه

آموزش بخشی ضروری از زندگی ماست. ما بدون دانش چیزی نیستیم و تحصیلات مان ما را از دیگران جدا می کند. گام اصلی برای کسب آموزش، ثبت نام در مدرسه است. مدرسه اولین مکان یادگیری برای اکثر مردم است. همه ما به مدرسه رفته‌ایم و هر لحظه‌ای را که در آنجا گذرانده‌ایم را دوست داشتیم. مدرسه مکانی است که در آن به دانش آموزان اصول زندگی و نحوه پیشرفت در زندگی آموزش داده می شود. مدرسه خانه دوم من است زیرا بیشتر وقتم را در آن می گذرانم. مهمتر از همه، به من بستر و فرصتی برای بهتر زندگی کردن می دهد. از تحصیل در یکی از معتبرترین مدارس شهر احساس خوشبختی می کنم. علاوه بر این، مدرسه من امکانات زیادی دارد که باعث می شود احساس خوشحالی کنم یکی از آنها حیاط مدرسه است.

من در مدرسه دولتی درس می خوانم ما یک حیاط بزرگ در مدرسه داریم حیاط مدرسه ما نه تنها بزرگ بلکه بسیار دلپذیر است و روبروی ساختمان اصلی مدرسه واقع شده است. حیاط ما باغبانان اختصاصی دارد که به طور منظم گیاهان را آبیاری می کند زیرا حیاطمان دارای باغچه هایی با گل های رز، گل های آفتابگردان، بابونه، گل همیشه بهار و بسیاری از انواع دیگر گل های زیبا است که واقعا آن را زیبا کرده است، من دوست دارم در حیاط مدرسه ام وقت بگذارم.

من دانش آموز کلاس نهم هستم. من و دوستانم در حیاط مدرسه ورزش های زیادی انجام می دهیم. حیاط مدرسه ما روبروی خیابان اصلی قرار دارد و هر زمان که در حیاط مدرسه بازی می کنیم صدای ماشین ها را می شنویم. حیاط مدرسه ما با 150 متر طول و 100 متر عرض دارد. حیاط مدرسه برای ما جذاب، هیجان انگیز و درعین حال مهم است در آنجا نظم، انضباط و اخلاق ورزشی را یاد می گیریم.

ما روزهای یکشنبه از صبح تا عصر و زمان زنگ تفریح در حیاط مدرسه فوتبال بازی می کنیم. روزهای یکشنبه بهترین روزها برای من است. دیوارهای حیاط مدرسه ما کوتاه است و به راحتی نمی توان از آنها بالا رفت اما بیرون رفتن از مدرسه اکیدا ممنوع است.
4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
topprbyjusbartlebyindiastudychannelappsmystudentsessaysesambadhanianaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا