انشا

انشا در مورد خانواده من با مقدمه بدنه نتیجه

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد خانواده من با مقدمه بدنه نتیجه برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

مقدمه:
خانواده بخشی جدایی ناپذیر از زندگی هر فرد است. فرقی نمی کند که خانوادتان کوچک یا بزرگ باشد مهم این است که شما یک خانواده دارید. خانواده به عنوان اولین مدرسه برای کودک عمل می کند که در آن چیزهای مختلفی را یاد می گیرد. دانش اولیه در مورد فرهنگ و هویت فقط از خانواده گرفته میشود. به عبارت دیگر، شما بازتابی از خانواده خود هستید. تمام عادات و آداب خوبی که فرد به کار میگیرد فقط از خانواده اوست. احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم که در خانواده ای به دنیا آمدم که از من انسان بهتری ساخته است. به نظر من خانواده ها جزء اساسی وجود آدم هستند. در این انشا درباره خانواده من، به شما خواهم گفت که چرا خانواده مهم است.

بدنه:
خانواده ها موهبتی هستند که همه آنقدر خوش شانس نیستند که آن را داشته باشند. با این حال، ممکن است برخی افراد، گاهی اوقات ارزشی برای این نعمت قائل نباشند. برخی افراد برای اینکه مستقل شوند، زمانی را دور از خانواده می گذرانند.

با این حال، آنها اهمیت خانواده را درک نمی کنند. خانواده ها ضروری هستند زیرا به رشد ما کمک می کنند. آنها ما را تبدیل به یک فرد کامل با هویت فردی می کنند. علاوه بر این، آنها به ما احساس امنیت و محیطی امن برای شکوفایی می دهند.

مطالعات نشان می دهد که افرادی که با خانواده خود زندگی می کنند نسبت به افرادی که تنها زندگی می کنند شادتر هستند. آنها به عنوان راهگشای شما در مشکلات عمل می کنند.

خانواده ها تنها کسانی هستند که وقتی همه دنیا به شما شک دارند به شما ایمان دارند. به همین ترتیب، هنگامی که در حال سقوط هستید، آنها اولین کسانی هستند که شما را تشویق می کنند. مطمئناً داشتن یک خانواده مثبت اندیش در کنارتان یک نعمت واقعی است.

خانواده من همیشه در فراز و نشیب ها در کنارم بوده اند. آنها به من یاد داده اند که چگونه انسان بهتری باشم. خانواده من از 3 خواهر و برادر و پدر و مادرم تشکیل شده است.

در درون هر یک از اعضای خانواده، قدرت من نهفته است. مادرم نقطه قوت من است زیرا همیشه می توانم وقتی به شانه ای برای گریه کردن نیاز دارم روی او حساب کنم. او بیش از هر شخص دیگری به من ایمان دارد. او ستون فقرات خانواده ماست. پدر من کسی است که همیشه مشکلات خود را به خاطر خانواده اش پنهان می کند.

او معنای واقعی قدرت را به من آموخت. خواهر و برادرهای من بهترین دوستان و پشتیبان های من هستند. خانواده من قدرت من است که مرا برای رسیدن به قله های موفقیت حمایت میکند.

نتیجه:
خلاصه اینکه من برای همیشه مدیون خانواده ام بابت تمام کارهایی که برای من کرده اند خواهم بود. من نمی توانم زندگی خود را بدون آنها تصور کنم. آنها اولین معلمان و اولین دوستان من هستند.

آنها محیطی امن و مطمئن در خانه برایم فراهم کرده اند. من می توانم همه چیز را با خانواده ام در میان بگذارم زیرا آنها هرگز یکدیگر را قضاوت نمی کنند. ما به قدرت عشق بیشتر از هر چیزی اعتقاد داریم و این ما را وادار می کند تا به یکدیگر کمک کنیم تا انسان های بهتری شویم.
3.7/5 - (12 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
toppr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا