انشا

انشا در مورد خوشبختی با مقدمه و نتیجه

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد خوشبختی با مقدمه و نتیجه برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

مقدمه:
خوشبختی چیزی است که نمی‌توانیم آن را با کلمات توصیف کنیم و فقط از لبخند یک نفر می‌توان آن را احساس کرد. به همین ترتیب، شادی نشانه زندگی خوب است.

بدنه:
هر روز افرادی را می‌بینیم و ملاقات می‌کنیم که از بیرون خوشحال به نظر می‌رسند اما در اعماق وجودشان شکسته و از درون غمگین هستند. برای بسیاری از مردم، پول عامل اصلی شادی یا غم است. اما این درست نیست. پول می‌تواند برای شما غذا، خانه مجلل، خدمتکاران، سبک زندگی سالم و بسیاری امکانات دیگر بخرد، اما نمی‌تواند برای شما خوشبختی بیاورد.

و اگر با پول بتوان خوشبختی را خرید، ثروتمندان شادترین افراد روی زمین خواهند بود. اما، ما تصویری برعکس از ثروتمندان می‌بینیم که غمگین، مضطرب و دارای استرس هستند و از مشکلات مختلف رنج می‌برند.

علاوه بر این، آن‌ها هنوز هم در زندگی اجتماعی با خانواده، به ویژه همسرشان ضعیف هستند و این عامل اصلی طلاق در بین آنهاست.

همچنین ثروتمندان به دلیل داشتن پول زیاد، احساس ناامنی می‌کنند. در حالی که وضعیت فقرا درست برعکس است. آن‌ها پول ندارند اما از این مشکلات راضی و بی استرس هستند. علاوه بر این، از همسر و فرزندان خود مراقبت می‌کنند و آمار طلاق آنها نیز بسیار پایین است.

همانطور که اکنون می دانیم ما نمی‌توانیم شادی را با پول بخریم و هیچ میانبر دیگری برای شادی وجود ندارد. این چیزی است که شما باید از درون احساس کنید.

علاوه بر این، شادی واقعی از درون خود شما می‌آید. شادی اساساً یک حالت ذهنی است.

تنها با مثبت بودن و پرهیز از هرگونه فکر منفی در ذهن، ورزش کردن، داشتن تفریحات سالم، مطالعه کردن و روابط اجتماعی سالم می‌توان به خوشبختی دست یافت.

نتیجه:
برای جمع بندی می‌توان گفت که خوشبختی تنها با داشتن تفکر مثبت و لذت بردن از زندگی به دست می‌آید. همچنین برای شاد بودن و راضی نگه داشتن اطرافیانمان باید با آنها رابطه سالم برقرار کنیم.

3.9/5 - (31 امتیاز)

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

اطلاعات بیشتر...
منبع
toppr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا