انشا

انشا در مورد پدر و مادر

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد پدر و مادر برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

تبلیغات

⭐⭐انشا اول در مورد پدر و مادر⭐⭐

مقدمه:
پدر و مادرم الهام بخش ترین افراد زندگی من هستند. آنها با هم بر موانع و مشکلات بی شماری غلبه کرده اند تا نیاز خانواده ما را تامین کنند و خانه ای آرام برای ما ایجاد کنند. آنها همیشه اهمیت کار، فداکاری و پشتکار را به من آموخته اند و ارزش های صداقت، درستکاری و مهربانی را در من ایجاد کرده اند.

حمایت و مهربانی آنها به من این امکان را داده است که به دنبال رویاهایم بروم و به فردی که امروز هستم تبدیل شوم. من همیشه سپاسگزار تمام کارهایی هستم که آنها برای من انجام داده اند و همیشه به آنها به عنوان الگوی خود نگاه خواهم کرد.

در مورد پدر و مادرم می توانم با افتخار بگویم که آنها سخت کوش ترین و فداکارترین افرادی هستند که تا به حال شناخته ام. من شاهد تعهد تزلزل ناپذیر آنها برای فراهم کردن زندگی راحت برای خانواده‌مان، علیرغم مشکلات زیادی که برایمان پیش آمد، بوده‌ام. آنها اهمیت سخت تلاش کردن و هرگز دست نکشیدن از رویاها را به من القا کردند. مهم نیست که زندگی چقدر سخت باشد چون ایثار و پشتکار آنها امید دائمی برای من بوده است و برای همیشه از راهنمایی ها و حمایت های آنها در تمام جنبه های زندگی ام سپاسگزارم.

من پدر و مادرم را خیلی دوست دارم و نمی توانم تصور کنم بدون آنها کجا می بودم. آنها همیشه در کنار من بوده اند و حمایت ها و راهنمایی های بی دریغ آنها به من کمک کرده تا به آینده امیدوار باشم. آنها فداکاری‌های زیادی کرده‌اند تا تحصیلات خوب و زندگی باثباتی برای من فراهم کنند و من تا ابد قدردان محبت و فداکاری آنها خواهم بود.

تبلیغات

نتیجه گیری:
همانطور که در زندگی خود به جلو می روم، همیشه از راهنمایی و تجربیات آنها استفاده می کنم. من همیشه از خداوند متعال سپاسگزارم که چنین پدر و مادری مهربان و دلسوز به من عطا فرموده است.

⭐⭐انشا دوم در مورد پدر و مادر⭐⭐

مقدمه:
من پدر و مادرم را به خاطر آنچه هستند و تمام کارهایی که در طول زندگی ام برای من انجام داده اند دوست دارم. آنها الگوهای من بوده اند و من را در چالش های زندگی راهنمایی می کنند و همیشه در مواقعی که بیشتر به آن نیاز داشتم من را حمایت و تشویق کردند.

آنها به من اهمیت تلاش، صداقت و مهربانی را آموخته اند که به من کمک کرده تا از لحاظ شخصی و حرفه ای پیشرفت کنم. من از داشتن والدینی که همیشه خانواده خود را در اولویت قرار می دهند و فداکاری های زیادی برای تضمین خوشبختی و رفاه ما انجام داده اند سپاسگزارم.

عشق و فداکاری آنها به من و خانواده تاثیر زیادی در زندگی من به جا گذاشته است و من واقعاً هر کاری را که برای من انجام داده اند ارج می نهم.

من به عنوان یک فرد مسئولیت پذیر، همیشه به حرف والدینم گوش می دهم و توصیه های آنها را جدی می گیرم. به عنوان فرزند آنها، وظیفه من این است که به نظرات و تصمیمات آنها احترام بگذارم زیرا آنها در زندگی با تجربه تر و آگاه تر هستند.

تبلیغات

راهنمایی آنها دارایی ارزشمندی در رشد و پیشرفت شخصی من بوده است و من از حمایت و تشویق مداوم آنها سپاسگزارم. زمانی که با انتخاب های سختی روبه رو می شوم می دانم که والدینم همیشه مرا در مسیر درست هدایت می کنند و به من کمک می کنند تا بهترین تصمیم را برای آینده ام بگیرم.

گوش دادن به صحبت های پدر و مادرم یکی از بهترین تصمیماتی بوده است که تا به حال گرفته ام و در طول زندگی ام همچنان از آنها مشاوره و حمایت خواهم گرفت. وقتی پدر و مادرم پیر شدند به آنها کمک خواهم کرد زیرا آنها در طول زندگی من کارهای زیادی برای من انجام داده اند.

پدر و مادرم همیشه در کنار من بوده اند و به هر شکلی که بتوان تصور کرد از من حمایت کردند. از کمک به در آموزش راه رفتن گرفته تا فعالیت های مختلف و پرداخت هزینه های تحصیلم، فداکاری های زیادی برای من کرده اند.

نتیجه گیری:
با بالا رفتن سن آنها من می خواهم همان میزان مراقبت و عشقی را که به من نشان داده اند به آنها برگردانم. من به آنها در انجام وظایف روزانه کمک خواهم کرد و بهترین مراقبت های پزشکی و هر کاری که لازم باشد انجام خواهم داد تا اطمینان حاصل کنم که در دوران پیری زندگی شاد و راحتی خواهند داشت.

4.5/5 - (2 امتیاز)

تبلیغات

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا