انشا

انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

مقدمه:
زمستان یک از چهار فصل زیبای زمین است. زمستان‌ خنک‌ترین فصل در بین فصل ها است. زمستان‌ به شما این فرصت را می‌دهد تا در فعالیت‌های سرگرم کننده مانند گلوله برفی بازی، ساخت آدم برفی، هاکی روی یخ و موارد دیگر شرکت کنید. این فصل زمان بسیار خوبی برای بچه‌ها است تا از بارش برف و ساخت آدم برفی لذت ببرند.

بدنه:
در طول زمستان، روزها کوتاه‌تر و شب‌ها طولانی‌تر می‌شوند. صبح‌های سرد حس متفاوتی به شما می‌دهد. نوشیدنی‌های داغ مانند قهوه، چای و شکلات داغ در زمستان بیشتر میل می‌شوند. خورشید در این فصل بسیار دیرتر طلوع می‌کند.

حتی در اوج ظهر دمای هوا پایین است و زیاد گرم نمیشود. افراد معمولا بیرون رفتن در زمستان را ترجیح نمی‌دهند. آن‌ها دوست دارند تمام روز کنار شومینه یا بخاری بنشینند و به مطالعه یا تماشای تلویزیون بپردازند.

در مناطق کوهستانی، مردم در زمستان‌ها برف را بیشتر تجربه می‌کنند. آن‌ها باید برف ها را از مسیر پاک کنند تا راه برای پیاده روی و رفت و آمد وسایل نقلیه باز شود.

اما، این فصل یک نکته منفی نیز دارد. کشاورزان، افراد بی خانمان و حیوانات بیشتر تحت تأثیر این فصل هستند. در این فصل به ندرت کاری برای کشاورزان وجود دارد. صدها بی خانمان به دلیل زمستان‌های سخت جان خود را از دست می‌دهند.

از آنجایی که حیوانات سرپناه مناسبی ندارند، آن‌ها نیز جان خود را از دست می‌دهند. علاوه بر این، بسیاری از پروازها نیز در این فصل لغو می‌شوند. با این حال، این امر اهمیت زمستان را کمتر نمی‌کند. حفظ تعادل در آب و هوای کره زمین امری کاملاً ضروری است.

من شخصاً عاشق زمستان هستم. این فصل میوه‌ها و سبزیجات سالم زیادی را به ارمغان می‌آورد. مردم این شانس را دارند که انگور تازه، سیب، هویج، گل کلم، گواوا و غیره بخورند. علاوه بر این، بسیاری از گل‌های زیبا در این فصل شکوفا می‌شوند. این گل ها شامل گل بنفشه، گل برفی، گل یاس زمستانی و غیره است. این چیزها زمستان را حتی زیباتر از آنچه که هست می‌کند.

به غیر از آن، در خواب زمستانی هیچ مارمولکی پیدا نمی‌شود. این من را بسیار خوشحال می‌کند و به من اجازه می‌دهد بدون ترس زندگی کنم. از همه مهمتر صبح‌های زمستانی بهترین قسمت این فصل برای من است. دوست دارم زمستان‌ها زود بیدار شوم و شبنم صبحگاهی روی گل‌ها را ببینم.

نتیجه:
به طور خلاصه، زمستان به اندازه هر فصل دیگری مهم است. مطمئناً ممکن است این فصل جنبه‌های منفی و مثبت خود را داشته باشد، اما این اتفاق در هر فصلی می افتد. زمستان به شما کمک می‌کند از پیاده روی های طولانی صبح و هوای تازه لذت ببرید.
4.4/5 - (10 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
toppr

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا