انشا

انشا در مورد شادترین اتفاق زندگی

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد شادترین اتفاق زندگی برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

⭐⭐انشا اول در مورد شادترین اتفاق زندگی⭐⭐

همه ما لحظات شاد و غمگینی را در زندگی سپری کردیم. من نیز مانند بسیاری از انسانها لحظات شاد زیادی را در زندگی ام تجربه کرده ام، اما شادترین اتفاق زندگی ام تولد 13 سالگیم بود که هرگز فراموش نمی کنم آن روز جشن غافلگیرکننده ای برای من بود زیرا یک لپ تاپ از پدر و مادرم هدیه گرفتم.

به خوبی به یاد دارم، من حس هیجان و خوشحالی داشتم که همه در خانه برای من جشن تولد گرفتند. من از آن زمان هر روز از لپ تاپ استفاده می کنم و می توانم تمام تکالیفم را با آن انجام دهم.

به غیر از روز تولدم من شادی را در چیزهای بسیار کوچک زندگی پیدا کردم، لحظاتی که وقتی به یادشان می آورم لبخند بر لبم می آید. آنها شادترین لحظات زندگی من هستند. یکی از شادترین آنها زمانی بود که در کلاس چهارم درس می خواندم و در مسابقه منطقه ثبت نام کردم و من به همراه چهار نفر دیگر برای تیم مدرسه انتخاب شدم.

بالاخره روز مسابقه فرا رسید، اتوبوس مدرسه ما را به مقصد مسابقه رساند. معلم ها هم ما را همراهی کردند. بعد از اعلام نتایج معلوم شد که ما جایزه اول را به دست آوردیم، در ابتدا باورم نمی شد و بسیار خوشحال شدم که باعث افتخار مدرسه مان شدم. شادی آن لحظه را نمی توان با کلمات بیان کرد.

شرکت کنندگان برنده روز بعد با تمام خانواده برای توزیع جوایز دعوت شدند که این برای من هیجان انگیزتر بود. من به محل مورد نظر رفتم و به همراه تیمم از سوی منطقه جایزه گرفتیم. از شنیدن نام مدرسه مان احساس بسیار خوبی داشتم. پدرم برای من بسیار خوشحال بود و به همین دلیل به عنوان پاداش برنده شدن قول رفتن به تعطیلات تابستانی داد.  وقتی آن لحظه را در مدرسه به یاد می آورم، بسیار خوشحال می شوم.

⭐⭐انشا دوم در مورد شادترین اتفاق زندگی⭐⭐

همه ما در این دنیا آرزوی خوشبختی داریم. ما نمی توانیم شادی را بخریم، اما می توانیم آن را با کارهای کوچکی که در زندگی انجام می دهیم به دست آوریم. چنین لحظه ای ممکن است به شادترین لحظه زندگی ما تبدیل شود. معلممان می گفت، حالت شاد بودن در مثبت بودن ذهن ما نهفته است. وقتی این واقعیت را بپذیریم از همه چیز لذت می بریم.

شادترین لحظات زندگی ما وقتی است که با فکر کردن به آن از درون هیجان زده می شویم. علاوه بر این، سعی می کنم با یادآوری لحظات شاد زندگیم تمام مشکلاتم را فراموش کنم و به من کمک می کند تا اعتماد به نفس و خوش بینی بیشتری در زندگی پیدا کنم.

بهترین روز زندگی من زمانی بود که می توانستم تقاشی بکشم. وقتی مهارت نقاشی کشیدن را یادگرفتم و می توانستم افراد مختلف را نقاشی کنم شادترین لحظات زندگی من بود. در حال حاضر، مدتی است که نقاشی های زیادی می کشم و با یادگیری این مهارت و کشیدن افراد مختلف بسیار هیجان زده و خوشحال می شوم.

همه وسایل رو آوردم و جلوی مادرم نشستم بدون اینکه بگم دارم چیکار می کنم. و وقتی نقاشی را به او نشان دادم، بسیار شگفت‌زده شد و مرا بسیار تشویق کرد. هر زمان که فردی را نقاشی می کنم بسیار خوشحال می شوم زیرا احساس می کنم می توانم کار جالبی انجام دهم که دیگران را خوشحال می کند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

منبع
ieltspracticeonlineessaybanyantopicsinenglish

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا