انشا

انشا در مورد شادی

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد شادی برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

⭐⭐انشا اول در مورد شادی⭐⭐

شادی کلید داشتن زندگی خوب و مرفه است. با وجود تمام غم و نفرت های دنیا، شادی به همه ما امید می بخشد. امروزه افراد زیادی در جهان شاد نیستند، اما من سعی می کنم تا جایی که می توانم شاد و مثبت بمانم، زیرا فکر می کنم شادی را می توان از طریق کوچکترین چیزهای زندگی بدست آورد. در دنیای اکنون هر روز شاهد اتفاقات بدی هستیم که در اطراف مان می گذرد و تنها با شادی می توانیم تمام روزهایمان را مثبت زندگی کنیم.

من زندگی افراد زیادی را می شناسم که از کوچکترین چیزها خوشحال می شوند. شادی احساسی است که تمام غم یا نفرت های زندگی را از بین می برد. من از کوچکترین چیزها شاد می شوم، مثلاً من از شنیدن موسیقی یا وقتی در حال انجام کاری هستم که دوستش دارم بسیار شاد می شوم.

همه آرزوی زندگی شاد را دارند، اما به دلیل نداشتن برخی مادیات فکر می کنند، شاد نیستند درحالی که قانون طبیعت این است که هر چیزی را که بخواهید، باید طوری رفتار کنید که انگار مالک آن هستید. بنابراین شادی واقعی زمانی اتفاق می افتد که همین الان احساس کنید خوشحال هستید و بهترین راه برای شاد بودن این است که برای همه چیزهایی که دارید سپاسگزار خداوند باشید. معلممان می گفت، وقتی روی چیزهایی که دارید تمرکز کنید و نسبت به آن احساس خوبی داشته باشید، آن وقت خواهید فهمید که زندگی شما شاد است.

یکی از روش هایی که پدرم برای شادی به من آموختند این است که روزانه چند دقیقه مدیتیشن کنم. در این چند دقیقه تمام نگرانی های من کنار می رود و با انجام هر روزه آن احساس شادی، آرامش و رضایت بیشتری می کنم.

کمک به مردم نیز نوعی شادی است. مثلا آموزش یا روحیه دادن به دیگران، غذا دادن به پرندگان یا حیوانات، یا حتی ارتقای روحیه افراد. در واقع، هر کاری که برای شادی دیگران انجام دهید شما را نیز شاد می کند. برسیم.

⭐⭐انشا دوم در مورد شادی⭐⭐

شادی حالتی از رضایت درونی است که برای هر کس تعبیر متفاوتی دارد. بسیاری از مردم شادی را با پول مرتبط می دانند. اما افراد ثروتمند نیز غمگین می شوند و حتی در شرایط استرس زا و اضطراب قرار می گیرند و از افسردگی رنج می برند. افراد مشهوری مانند ستاره های سینما، خوانندگان و وزرا پول زیادی دارند اما با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند. این افراد بسیار بیشتر از مردم عامه در دردسرهای زندگی قرار می گیرند.

البته این بدان معنا نیست که ثروتمند بودن چیز بدی است. داشتن پول به این معنی است که شما به چیزهای زیادی می توانید دسترسی داشته باشید. مثلا، می توانید به تعطیلات بروید، لباس خوب بخرید، ملک بخرید، در یک محل خوب زندگی کنید و خیلی چیزهای دیگر. همه اینها یک احساس خوب و شادی را به ارمغان می آورد که جزء ضروری برای شاد بودن است. با این حال، باور اینکه اگر همه اینها را داشته باشید، خوشحال خواهید بود، اشتباه است. چیزهای مادی لحظه ای ما را خوشحال می کنند اما شادی واقعی نیستند.

به نظر من خوشبختی واقعی در شادی درونی خودتان نهفته است که یک حالت ذهنی و حس مثبت و شاد در درونتان زنده کند. درحقیقت، این افکار ما هستند که احساس شادی را در ما ایجاد می کنند و سبب می شود ما به شادی واقعی برسیم.

مطالب مرتبط با شادی:

3.8/5 - (10 امتیاز)
منبع
infinitylearn123helpmemyessaybook

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام من فاطمه هاشمی هستم میشه موضوع در باره ی احساسات خوشحالی و شادی برای پنجم ابتدایی بفرستید

    موافقم 2
    مخالفم 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا