انشا

انشا در مورد طاووس با مقدمه و نتیجه

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد طاووس با مقدمه و نتیجه برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

مقدمه:
طاووس پرنده ای است که به خاطر رنگ های زیبا و زنده اش مشهور است. طاووس به دلیل زیبایی چشمگیرش در تمام جهان محبوب است. مطمئناً زیبایی این پرنده بسیاری از افراد را هیپنوتیزم می کند. تماشای رقص آن در فصل باران های موسمی یک تجربه لذت بخش است. رنگ های زیبای این پرنده بی درنگ آرامش را به چشم ها می آورد.

فقط طاووس های نر این گونه هستند و زیبایی خیره کننده ای دارند. طول این پرنده از نوک منقار تا انتهای دم، از 195 تا 225 سانتی متر است. همچنین میانگین وزن آنها 5 کیلوگرم است. نکته قابل توجه این است که سر، گردن و سینه طاووس به رنگ آبی است. آنها همچنین دارای لکه های سفید در اطراف چشم هستند.

طاووس دارای یک تاج در بالای سرش است. قابل توجه ترین ویژگی طاووس دم فوق العاده زیبای اوست. حدود 200 پر عجیب و غریب از پشت این پرنده رشد می کنند.

هر پر از دم طاووس به یک خوشه بیضی شکل چشم نواز ختم می شود. بال های پشتی طاووس به رنگ قهوه ای مایل به خاکستری است. نکته مهم دیگری که باید بدانید این است که بال های پشت کوتاه هستند.

طاووس به خاطر نمایش زیبای پرهایش معروف است. طاووس ها دم خود را برای نمایش خواستگاری باز می کنند و تکان می دهند.

طاووس ها گونه ای همه چیزخوار هستند. آنها با تغذیه دانه ها، حشرات، میوه ها و حتی پستانداران کوچک زنده می مانند. این پرندگان در گروه های کوچک زندگی می کنند. معمولا هر گروه یک نر تنها و 3 تا 5 ماده دارد. آنها بیشتر روی شاخه های بالای یک درخت بلند می مانند تا از شکارچیان در امان باشند. طاووس ها ترجیح می دهند در هنگام خطر بدوند و پرواز کنند. نکته قابل توجه این است که طاووس ها در پیاده روی بسیار چابک هستند.

نتیجه:
به طور خلاصه، طاووس پرنده ای با جذابیت مسحور کننده است. طاووس پرنده ای با زیبایی ارزشمند است. به همین دلیل منبع الهام هنرمندان بوده است. نگاهی اجمالی به این پرنده می تواند قلبتان را شاد کند. طاووس از نظر زیبایی نماینده حیوانات است.
4.2/5 - (5 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
toppr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا