انشا

انشا در مورد طبیعت با مقدمه بدنه نتیجه

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد طبیعت با مقدمه بدنه نتیجه برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

مقدمه:
طبیعت جزء مهم و جدایی ناپذیری از انسان است. این یکی از بزرگترین موهبت‌ها برای زندگی انسان است. از گذشته طبیعت الهام‌بخش بسیاری از شاعران، نویسندگان و هنرمندان بوده است. این خلقت خارق العاده، توجه آنها را برانگیخت تا در شکوه آن شعر و داستان بنویسند. آن‌ها واقعاً برای طبیعت ارزش قائل بودند که حتی امروز در آثار آنها منعکس می‌شود. اساساً، طبیعت همه چیزهایی است که ما توسط آن احاطه شده‌ایم، مانند آبی که می‌نوشیم، هوایی که تنفس می‌کنیم، خورشیدی که به ما می تابد، آواز پرندگانی که می‌شنویم، ماه که به آن خیره می‌شویم و موارد دیگر.

بدنه:
طبیعت بسیار قبل از انسان وجود داشته است و از انسان مراقبت کرده و برای همیشه او را تغذیه کرده است. به عبارت دیگر، طبیعت لایه‌ای محافظ به ما ارائه می‌دهد که از ما در برابر انواع آسیب‌ها محافظت می‌کند. بقای نوع بشر بدون طبیعت غیرممکن است و انسان باید آن را درک کند.

هر شکلی از طبیعت، به عنوان مثال، گیاهان، حیوانات، رودخانه‌ها، کوه‌ها، ماه و موارد دیگر برای ما اهمیت یکسانی دارند. فقدان یک عنصر برای ایجاد فاجعه در عملکرد زندگی انسان کافی است.

ما سبک زندگی سالم خود را با خوردن و آشامیدن سالم، که طبیعت به ما می‌دهد، انجام می‌دهیم. طبیعت آب و غذا برای ما فراهم می‌کند. باران و آفتاب، دو عنصر مهم برای بقا است که طبیعت به ما داده است.

علاوه بر این، هوایی که تنفس می‌کنیم و چوبی که برای مقاصد مختلف استفاده می‌کنیم، فقط هدیه طبیعت است. اما با پیشرفت‌های تکنولوژیکی، مردم به طبیعت توجهی ندارند.

به منظور حفظ طبیعت، باید فوراً اقدامات جدی برای جلوگیری از هر گونه آسیب بیشتر انجام دهیم. مهم‌ترین گام، جلوگیری از جنگل زدایی در تمام سطوح است. قطع درختان عواقب جدی در حوزه‌های مختلف دارد. قطع درختان می‌تواند به راحتی باعث فرسایش خاک شود و همچنین باعث کاهش بارندگی در سطح عمده شود.

آلودگی آب اقیانوس‌ها باید توسط همه صنایع به شدت ممنوع شود زیرا باعث کمبود آب می‌شود. استفاده بیش از حد از خودروها و وسایلی که گاز مضر تولید می‌کنند، باید کم شود. این به نوبه خود باعث گرم شدن کره زمین می‌شود که باعث انبساط حرارتی و ذوب یخچال‌ها می‌شود.

بنابراین، ما باید در صورت امکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنیم. ما باید روی انرژی خورشیدی سرمایه گذاری کنیم تا فرصتی برای دوباره سازی منابع طبیعی فراهم شود.

نتیجه:
طبیعت مسئول عملکرد زندگی ما و همه ی موجودات زنده بر روی زمین است. بنابراین وظیفه ماست که از آن برای نسل‌های آینده خود محافظت کنیم. ما باید فعالیت‌های خودخواهانه را متوقف کنیم و تمام تلاش خود را برای حفظ منابع طبیعی به کار بگیریم تا زندگی برای همیشه روی زمین جریان داشته باشد.
5/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
toppr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا