انشا

انشا در مورد فصل تابستان با مقدمه و نتیجه گیری

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد فصل تابستان با مقدمه و نتیجه گیری برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

مقدمه:
فصل تابستان گرم‌ترین فصل سال است. در این فصل دما آنقدر بالا میرود که آب خیلی سریع تبخیر می‌کند. اما با وجود گرمای زیاد، این فصل سرگرم کننده ترین فصل برای بچه‌ها است زیرا مدرسه آنها در فصل تابستان تعطیل می‌شود.

بدنه:
فصل تابستان زمانی رخ می‌دهد که زمین به سمت خورشید متمایل می‌شود. در این فصل روزها گرم‌تر و شب‌ها خنک‌تر می‌شود. علاوه بر این، روزها طولانی‌تر و شب‌ها کوتاه‌تر است.

در تابستان، میوه ها و سبزیجات متنوع یافت میشود. در این فصل کشاورزان زمین های خود را برای کشت آماده می‌کنند. آسمان صاف‌تر می‌شود زیرا هیچ ابری نیست که سایه بیندازد و خورشید درخشانتر از همیشه است.

تابستان بسیار گرم است و این گرمی بیش از حد برای برخی چیزها مضر است و منجر به مشکلات زیادی می‌شود. یکی از مشکلاتی که برای انسان رخ میدهد کم آبی بدن و گرمازدگی است. این مشکل میتواند منجر به ضعف و سرگیجه شود. بنابراین، باید در این فصل زیاد آب بنوشیم.

معمولا برکه‌های کوچک، رودخانه‌ها و چاه‌ها در این فصل خشک می‌شوند. سطح آب‌های زیرزمینی کاهش می‌یابد و در برخی مناطق شرایطی مانند خشکسالی رخ می‌دهد.

با وجود شرایط سخت تر، بچه‌ها این فصل را بیشتر دوست دارند زیرا تعطیلات تابستانی طولانی در پیش دارند که از آن لذت کامل می‌برند.

علاوه بر این، آن‌ها می‌توانند هر کاری که می‌خواهند انجام دهند و روز خود را به بازی و مسافرت با خانواده بگذرانند. اکثر بچه‌ها در تابستان به دیدن پدربزرگ و مادربزرگ خود یا به دریا یا جنگل می‌روند تا با خانواده خود از آن لذت ببرند. برای بچه ها، زمانی که موظف نیستند تکالیف روزانه انجام دهند، آرامش‌بخش‌ترین زمان است.

علاوه بر این، آن‌ها انواع کارهای سرگرم کننده را که می‌توانند انجام می‌دهند. در این زمان آنها پادشاه سرزمین رؤیایی خود می‌شوند.

در تابستان میوه های لذیذی از جمله انبه که مورد علاقه بسیاری است یافت میشود. علاوه بر این، میوه‌ها و سبزیجات بسیار متنوعی در بازار وجود دارد.

نتیجه:
برای جمع بندی، می‌توان گفت که فصل تابستان آنقدرها هم که به نظر می‌رسد بد نیست و درست مثل هر فصل دیگری است. ما همچنین می‌توانیم با یافتن راه‌های مناسب از تابستان مانند هر فصل دیگری لذت ببریم. علاوه بر این، این فصل سرشار از انواع میوه‌ها و سبزیجات به ویژه انبه است.
3.8/5 - (6 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
toppr

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا