انشا

انشا در مورد فضای مجازی با مقدمه و نتیجه گیری

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد فضای مجازی با مقدمه و نتیجه گیری برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

انشا اول در مورد فضای مجازی

مقدمه:
در حال حاضر و به ویژه در زمان هم گیری کرونا همه ما با فضای مجازی آشنایی کامل پیدا کردیم. این فضا کم و بیش تأثیر قابل توجهی بر شیوه زندگی روزمره و آینده همه ما گذاشته است. رد پای مثبت و منفی فضای مجازی را می توان در زمینه های مختلف تفریحی، ارتباطات، مشاغل و تحقیقات جامعه دید.

فضای مجازی را می توان این گونه تعریف کرد که از طریق اینترنت می توان وارد جهان‌های مختلف شد. اولین بار، کامپیوترها ما را با دنیای مجازی آشنا کردند. این فضا آنقدر جذابیت دارد که امروزه بسیاری از جوانان بودن در این دنیا را به زندگی در دنیای واقعی ترجیح می دهند.

افراد خجالتی در دنیای مجازی دقیقا برعکس هستند و خیلی بهتر می توانند با افراد مختلف ارتباط برقرار کنند. بازی‌های رایانه‌ای نیز یکی دیگر از مزیت های فضای مجازی است که بسیار مورد علاقه کودکان و نوجوانان می باشند.

ما ساعت ها و حتی روزها را صرف این گونه بازی ها می کنیم و نوعی به آنها معتاد هستیم. طوری که جدا کردن خود از بازی و بازگشت به دنیای واقعی به طور فزاینده ای سخت است.

به هزاران دلیل دنیای مجازی علاه بر اثرات مثبت، خطرات ناشناخته ای نیز در کمین دارد، به همین دلیل والدین باید همیشه مراقب فرزندانشان خود در دنیای مجازی باشند، تا به دام افراد سود جو نیفتند.

نتیجه گیری:
در کل، فناوری فقط یک ابزار است که نحوه استفاده ما از آن مهم است. اگر عاقلانه از آن استفاده نکنیم، منجر به نابودی ما می شود.

انشا دوم در مورد فضای مجازی

مقدمه:
فضای مجازی دیدگاه های مخالف و موافق بسیاری دارد. عمدتا به دلیل تمام امکاناتی که فضای مجازی ایجاد می کند محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. با این حال، علیرغم جنجالی که این فناوری جدید ایجاد کرده است، ما نباید نسبت به آن بدبین باشیم زیرا فضای مجازی اگر به صورت مثبت استفاده شود می تواند پیشرفت های بزرگی به همراه داشته باشد.

در گذشته، فضای مجازی چیزی فراتر از بازی های ویدیویی نبوده است اما، اکنون این فناوری در دفاع ملی، روش های جراحی و زمینه های شغلی دیگر اثر مثبت دارد و می توان نتیجه گرفت که جامعه هنوز به طور کامل مزایای فضای مجازی را درک نکرده است و هنوز نمی داند که چقدر این فناوری مفید و ضروری است.

با پیشرفت فضای مجازی طی سال های گذشته، پرواز هواپیماها از یک مکان دور برای خلبانان آسان تر و آسان تر شده است. با این حال، جنبه های منفی نیز در این فضا وجود دارد. برخی جوامع همیشه از این می ترسیدند که فناوری روزی کنترل زندگی آنها را به دست بگیرد.

در زمانی نه چندان دور این فناوری به قدری پیشرفته می شود که مردم دیگر نمی توانند تشخیص دهند که در دنیای فضای مجازی هستند یا واقعی. فناوری قطعاً این توانایی را دارد که از کنترل خارج شود و انسان از کنترل آن عاجز است. با این حال، جامعه باید به اندازه کافی هوشمند باشد که پیامدهای چنین فناوری را تعیین و کنترل کند.

نتیجه گیری:
در پایان انشا باید بگویم درست مانند هر فناوری دیگر، تنها راه برای پی بردن به نتایج فضای مجازی، کنترل نقاط ضعف و محدودیت های آن است. شاید در سال‌های آینده، فناوری جدیدی ظاهر شود و مردم بیشتر بتوانند با دنیای مجازی آشنا شوند. اما تا آن زمان بهتر است از فضای مجازی درست و در جهت مثبت استفاده کنیم.
4.3/5 - (10 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
evirtualgurushareyouressays123helpme

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا