انشا

انشا در مورد لبخند

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد لبخند برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

انشا اول در مورد لبخند

مقدمه:
لبخند بزرگ‌ترین سلاح برای حل بسیاری از مشکلات است و اعتماد به نفس ما را بالا می برد. وقتی لبخند می زنیم احساس شادی، شگفتی، آرامش درونی، اطمینان و رضایت از زندگی خود داریم. معلممان می گفت اگر می خواهید نیروی قدرتمندی داشته باشید که احساس خوشحالی و سلامتی داشته باشید لبخند بزنید.

از نظر علمی وقتی لبخند می زنیم حالت ماهیچه های نزدیک هر دو انتهای دهانمان خم می شود و سیگنال‌هایی به مغز فرستاده می شود تا مواد شیمیایی که حس خوب، احساس شادی و آرامش را در ما زنده می کنند مانند دوپامین و سروتونین آزاد شود. به همین دلیل وقتی با چالش هایی در زندگی خود مواجه می شویم که ما را ناراحت می کند اگر خودمان را مجبور به لبخند زدن کنیم، باعث خوشحالی و دید مثبت در ما می شود.

شاید تعحب کنید اما لبخند زدن از لحاظ علمی ثابت شده است مثلا، با افزایش سن، پوست دچار چین و چروک می شود ولی لبخند میزنید با تقویت ماهیجه ها به جلوگیری از ایجاد چین و چروک کمک می کند. علاوه براین، مطالعات نشان داده لبخند به کاهش فشار خون، ضربان قلب و تقویت سیستم ایمنی بدن نیز کمک می کند.

نتیجه:
همه ما تا جایی می توانیم حتی در مشکلات باید لبخند بزنیم زیرا لبخند مسری است. به این معنی که وقتی لبخند می زنیم باعث ایجاد لبخند در اطرافیانمان نیز می شود. در حقیقت، لبخند یک واکنش زنجیره ای مثبت است که باعث شادی همه می شود، پس بیایید لبخند بزنیم و دنیا را به مکانی شادتر تبدیل کنیم.

انشا دوم در مورد لبخند

من به قدرت لبخند ایمان دارم و دوست دارم به همه لبخند بزنم. مثلا ما همسایه‌ای داریم هر روز که از خانه بیرون می‌روم او را در پیاده‌روی صبحگاهی می‌بینم و به او لبخند می‌زنم.

پدربزرگم می گفت لبخند به ما یادآوری می کند با وجود مشکلات زندگی، همیشه شاد باشیم و قدر چیزهای کوچک زندگی را بدانیم و بر ترس، اضطراب و عصبی بودن خود غلبه کنیم. برای من لبخند زدن کمک می کند تا عشق را به دیگران منتقل کنم و گاهی اوقات که سکوت می کنم و حرف نمی زنم، لبخند تنها چیزی است که به من کمک می کند.

من به قدرت لبخند برای بهتر کردن غم انگیزترین شرایط و به وجود آوردن شادترین تجربیات زندگی ایمان دارم.

برای لبخند زدن به تلاش زیادی نیاز نیست و هر روز و هر زمان می توان لبخند زد. برخی افراد فقط عاشق لبخند زدن هستند و برخی دیگر به لبخند اعتقادی ندارند.

لبخند مانند آنفولانزا و سایر ویروس ها مسری است و از فردی به فرد دیگر سرایت می کند و حتی فکر کردن به لبخند باعث ترشح اندورفین در مغز می شود که ما را شادتر می کند.

اغلب هنگامی که احساس خوشایند داریم لبخند می زنیم چون هنگام احساس خوشایند، سیگنال های عصبی به مغز منتقل و سپس این سیگنال به سمت ماهیچه های صورت انتقال داده میشود و احساس خوب را در ما افزایش می دهد. زمانی که مغز احساس خوبی دارد. پیام‌هایی به ماهیچه‌های صورت ارسال می‌کند که به ما می‌گوید لبخند بزنیم و ما با لبخند زدن به مغزمان می‌گوییم که احساس خوبی داریم.
4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
cramucdavismystudentsessaysoxsci

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا