انشا

انشا در مورد مادر با مقدمه بدنه نتیجه

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد مادر با مقدمه بدنه نتیجه برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

⭐⭐انشا اول در مورد مادر⭐⭐

مقدمه:
مادر من یک زن معمولی و قهرمان زندگی من است. او همیشه من را حمایت و تشویق می کند و روز و شب بدون هیچ عذر و بهانه ای به من رسیدگی می کند. رفتار او برای من الهام بخش است. من او را دوست دارم نه به این دلیل که مادرم است و یا اینکه باید به بزرگترهایمان احترام بگذاریم بلکه به این دلیل که او از من مراقبت کرده و تمام نیازهای من را برطرف کرده است.

بدنه:
او به من یاد داده که چگونه راه بروم، صحبت کنم و از خودم مراقبت کنم به همین دلیل هر موفقیتی که در زندگی کسب کردم به خاطر مادرم است. چون اگر او نبود هیجکس نمی توانست به این خوبی از من مراقبت کند.

او جوهره صداقت، عشق و اخلاص است و در ازای کاری که برایم می کند توقعی از من ندارد. نحوه مراقبت او از افراد خانواده حیرت انگیز است و الهام بخش من در آینده خواهد بود.

عشق او فقط به خانواده نیست بلکه با غریبه ها و حیوانات نیز همین رفتار را می کند و نسبت به محیط و حیوانات بسیار مهربان است.

اگرچه مادرم از نظر بدنی چندان قوی نیست اما تمام موانع و مشکلات خانواده را حل می کند و همین به من انگیزه می دهد که مانند او باشم و هرگز در شرایط سخت تسلیم نشوم. همینطور مرا تشویق می کند تا مهارت هایم را بهبود بخشم و تلاش کنم تا موفق شوم.

هر زمان که با مشکلی مواجه می شوم که پدرم مرا سرزنش می کند مادرم تنها کسی که مرا از دست مشکلات نجات می دهد و روحیه و انگیزه ام را بالا می برد.

هر مادری برای فرزندانش خاص است او یک معلم عالی و یک دوست است. او به نیازهای کل خانواده رسیدگی می کند. به نظر من هر مادری که زندگی خود را برای خانواده‌اش می‌گذراند قابل ستایش است.

هر وقت ناراحت یا غمگین بودم مرا در آغوش می گرفت و چنان عشق و محبتی به من سرازیر می شد که همه نگرانی هایم را فراموش می کردم. هیچ کس نمی تواند مرا بهتر از مادرم درک کند و از من مراقبت کند.

نتیجه:
من همه چیز را مدیون مادرم هستم که مرا به دنیا آورد، از من مراقبت کرد، به من آموخت، راهنماییم کرد، مرا در راه درست هدایت کرد، همه چیز را فدای من کرد و هرگز از عشق فداکارانه ای که باعث شد من همه چیز برسم، دست نکشید.

⭐⭐انشا دوم در مورد مادر⭐⭐

مقدمه:
مادرم بهترین دوست من در دنیاست. او کارهای خانه را مدیریت می کند، مثلا غذاهای بسیار خوشمزه می پزد به من در تکالیف مدرسه کمک می کند، به من بسیار اهمیت می دهد و من را دوست دارد.

بدنه:
مادر فقط یک کلمه نیست بلکه نوعی احساس است. مادر بسیاری از مشکلات ما را به طور جادویی محو می کند. همه مادران از صبح زود تا شب بدون هیچ چشمداشتی کار می کنند و نقش مهمی در هر جنبه ای از زندگی ما دارند همیشه ما را خوشحال می کند بدون اینکه احساس ناراحتی کنیم. درکل، بدون مادر زندگی قابل تصور نیست.

مادر برای هر سختی زندگی به ما امید و انگیزه می دهد. او تنها کسی است که می توان در هر جنبه ای از زندگی روی او حساب کرد.

او اولین کسی است که هر روز صبح برای مدرسه من را بیدار می کند و صبحانه و ناهار خوشمزه برای ما آماده می کند. او هر روز یک غذای جدید می پزد. او همیشه در کنار من است و در انجام تکالیف مدرسه و تحصیل به من کمک می کند. وقتی یکی از ما مریض میشود، اوست که شب بیدار می ماند و نگران ماست.

نتیجه:
هیچ پولی نمی تواند کاری را که یک مادر برای ما انجام داده است جبران کند. تنها وظیفه ما جبران محبت اوست. این وظیفه ماست که به او ابراز کنیم که چقدر دوستش داریم و همیشه با مادرمان مهربان باشیم.

3.2/5 - (6 امتیاز)
منبع
indiacelebratingstoppressaybanyan

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا