انشا

انشا در مورد چرا به مدرسه می رویم

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد چرا به مدرسه می رویم برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

انشا اول در مورد چرا به مدرسه می رویم

همه ما می دانیم مدرسه مهمترین بخش زندگی هر دانش آموزی است. ما حداقل 18 سال از زندگی خود را در مدرسه می گذرانیم و به نوعی خانه دوم ما می باشد. ما هر روز صبح از خواب بیدار می شویم که به مدرسه برویم و درس بخوانیم.

از طریق مدرسه یاد می گیریم چطور استعداهای خود را شکوفا کنیم و فردی مفید برای جامعه و خانواده مان باشیم. علاوه بر این، مدرسه به ما آداب ضروری که در زندگی نیاز داریم را می آموزد. من در طول سالها مدرسه رفتن میلیون ها خاطره با معلمان و دوستان خود دارم. به غیر از خاطرات، تجربیاتی که از طریق مدرسه یاد گرفتم فوق العاده ارزشمند هستند و تا سالها در ذهنم باقی مانده است.

من به شخصه اعتماد به نفس، دوستان صمیمی و موفقیت آینده ام را مدیون مدرسه هستم. من به یک مدرسه دولتی می روم. در این مدرسه حدود 20 کلاس، 5 آزمایشگاه و 3 اتاق برای کارمند و معلمان، یک زمین بازی و کتابخانه بزرگ برای استفاده دانش آموزان وجود دارد.

معلمان مدرسه من یکی از بهترینها هستند، آنها با ما مانند بچه های خودشان رفتار می کنند و به تک تک بچه ها توجه می کنند.

یکی از دلایلی که من به مدرسه می روم به غیر از درس خواندن بهره مندی از کتابخانه مدرسه است که مجهز به بهترین کتابها از علمی تخیلی گرفته تا ادبیات کلاسیک است و تقریبا هر کتابی را می توان در آنجا پیدا کرد. من هر هفته به کتابخانه مدرسه می روم و کتاب های مورد علاقه خود را در آنجا پیدا می کنم. همچنین هر هفته یک دوره تربیت بدنی داریم که در آن ورزش های مختلف را یاد می گیریم. علاوه بر همه اینها استفاده از آزمایشگاه مدرسه بسیار هیجان انگیز است و در آن چیزهای علمی و جالبی در مورد فیزیک، شیمی و حتی زیست شناسی یاد می گیریم. در کل، من از مدرسه ام بسیار لذت می برم و دوست دارم به مدرسه بروم زیرا این فرصت را به من می دهد که هر روز چیزهای جدیدی یاد بگیرم.

انشا دوم در مورد چرا به مدرسه می رویم

همه ما به مدرسه رفته‌ایم و هر لحظه‌ای را که در آنجا گذرانده‌ایم برایمان دوست داشتنی بوده است، از مهدکودک تا دبستان و دبیرستان، مدرسه مکانی است که ما همیشه در آن درس می‌خوانیم، رشد می‌کنیم، اجتماعی می‌شویم، به دیگران کمک می‌کنیم. در مدرسه، ما در تمام لذت ها و غم های خود سهیم هستیم.

اگر کسی از من بپرسد که چرا به مدرسه می روم، پاسخ های بسیاری دارم که در این انشا به شما می گویم. اولا من از مدرسه ام یاد گرفتم که چگونه با حیوانات مهربان باشم و حس همدردی داشته باشم. دوما در مدرسه توانستم مهارت های یادگیری قبل از ورود به دنیای واقعی را یاد بگیریم. در مدرسه با مهارت های هنری آشنا شدم و فهمیدم در این حوزه استعداد دارم و با شرکت در مسابقات مدرسه توانستم جوایز متعددی کسب کنم.

مهمتر از همه، مدرسه به من آموخت که چگونه با شکست ها روبرو شوم که در زندگی بتوانم با بسیاری از مشکلات مقابله کنم. علاوه بر همه اینها مدیر ما نیز هر روز به مدت 10 دقیقه در مورد آداب معاشرت، رشد شخصیت، تربیت اخلاقی، احترام گذاشتن به دیگران و کسب ارزش های عالی برای ما سخنرانی می کند که به رشد شخصیتمان کمک می کند.

تحصیل در مدرسه به رشد عقلانی و جسم من کمک زیادی کرده است. من همیشه مدیون مدرسه ام خواهم بود که شخصیتم را شکل داد و درس های ارزشمند زندگی را به من آموخت. مدرسه به من دوستانی برای زندگی و معلمانی داده است که همیشه به آنها نیاز دارم. من آرزو دارم در زندگی فرد موفق و پرافتخاری شوم.
4/5 - (6 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
fullhowtoppr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا