انشا

انشا در مورد کرونا برای کلاس نهم، هشتم، هفتم، ششم و پنجم

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، مجموعه ای از زیباترین انشاها در مورد کرونا برای کلاس نهم، هشتم، هفتم، ششم و پنجم برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

⭐⭐انشا در مورد کرونا کلاس نهم⭐⭐

مقدمه: بیش از دو سال که از ورود ویروس کرونا به جهان می‌گذرد. ویروسی که با حضور یکباره‌اش درس بزرگی به همه مردم جهان و دولت‌ها داد. درس‌هایی که تا قبل از کرونا حتی به گوشمان هم نخورده بود. هر چند که در این مدت خانواده‌های بسیاری عزیزان خود را از دست دادند ولی امیدواریم با رعایت پروتکل‌ها و مهم‌تر از همه زدن واکسن، کرونا شرش را از سرمان بردارد.

بدنه: پدر یکی از دوستان مدتی درگیر کرونا بود و در نهایت جان خود را از دست داد. به قول او کرونا برای ما دیگر بیماری نیست. داغی است طولانی که تا آخر عمر فراموشش نخواهیم کرد. چه روزهای سختی در سراسر جهان و در همین کشور خودمان گذراندیم. پیک اول، دوم، سوم و … چه جوان‌هایی را به زیر خاک نکشاندند. اما حالا قضیه فرق کرده‌است. بشر در تلاش برای بقای نسل خود است. واکسن! دنیا نتیجه استفاده از واکسن را به چشم خود دیده ولی همچنان تعداد زیادی مخالف زدن آن هستند. همیشه همینطور بوده، در قرن 21 هنوز کسانی هستند که می‌گویند زمین صاف بوده و گرد نیست. همین افراد از جمع شدن این بیماری جلوگیری می‌کنند. چرا که نمی‌توان از گردش آن بدون زدن واکسن بر همه انسان‌ها گذر کرد.

نتیجه: مهم‌ترین نتیجه این انشا و همه اطلاعات علمی زدن واکسن است. حتی اگر نیاز به دوز سوم، چهارم یا سالانه باشد. شما راه حل بهتری در اختیار دارید؟ آیا به نظر شما قرنطینه گزینه مناسبی است؟

⭐⭐انشا در مورد کرونا کلاس هشتم⭐⭐

مقدمه: کرونا نام ویروسی است که این روزها سرو صدای زیادی برپا کرده است و افراد زیادی را مبتلا کرده است. این ویرویس ابتدا از ووهان چین به جهان سرایت کرد و گفته می‌شود که عامل اصلی آن، خفاش‌ها باشند. با اینکه کرونا کشندگی کمتری نسبت به آنفولانزا دارد، ولی قدرت سرایت آن به حدی بالاست که در کمتر از یک ماه ، به کشورهای زیادی، از جمله ژاپن ، آمریکا ، ایتالیا و حتی ایران رسیده است.

بدنه: لازم است که در این شرایط بهداشت فردی و عمومی را رعایت کنیم تا از گسترش آن پیشگیری کنیم. مثلاً تا می‌توانیم از رفتن به مکان‌های شلوغ مثل اتوبوس، مترو، سینما و … خود داری کنیم و اگر در مکان‌های شلوغ حضور داشتیم، حتماً از ماسک استفاده کنیم و پس از رسیدن به خانه، دست‌هایمان را با آب و صابون بشوییم و ضد عفونی کنیم. همچنین از دست دادن و روبوسی کردن با دیگران پرهیز کنیم.

علائم اولیه کرونا، شباهت زیادی به آنفولانزا دارد و در نگاه اول ممکن است با سراخوردگی اشتباه گرفته شود. ازجمله این علائم می‌توان به تب، سرفه، تنگی نقس، آبریزش بینی و… اشاره کرد. درصورتی که این علائم را داشتید، حتماً به پزشک مراجعه کنید و از میوه‌های دارای ویتامین ث و مایعاتی مانند آش و سوپ استفاده کنید. همچنین تا زمانی که کاملاً خوب نشده‌اید، در خانه بمانید و استراحت کنید.

کرونا با تمام نگرانی‌ها و مشکلاتی که با خود آورده، حاشیه‌های زیادی هم به دنبال داشته. از جمله آن‌ها، می‌توان به کمبود ماسک و وسائل بهداشتی در داروخانه‌ها و مراکز بهداشتی اشاره کرد که مردم را نگران کرده است. افرادی که از وضعیت موجود در جامعه در جهت رسیدن به سود بیشتر استفاده می‌کنند و جان مردم را به خطر می‌اندازند، باید خود را به جای مبتلایان به این ویروس و مردم نگران بگذارند و در جهت حل مشکلات تلاش کنند.

نتیجه: “بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند – چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار.”
این شعر سعدی هشداری است برای همه جهانیان تا دست در دست یکدیگر دهند و مرزهای جغرافیایی را نادیده بگیرند. رنگ پوست، نژاد، زبان، اختلافات و تنش‌ها را کنار بگذارند و بدانند که با هم می‌توانند جهانی بهتر برای خودشان بسازند، در مواقعی نظیر این، از هرگونه کمک مالی، دارویی و بهداشتی دوری نکنند و مبتلایان به ویروس را همانند خانواده خودشان حمایت کنند.

⭐⭐انشا در مورد کرونا کلاس هفتم⭐⭐

مقدمه: کرونا ، کلمه‌ای که به همراه خود وحشت مردم، استرس مبتلایان از مرگ و اندوه خانواده‌هایشان را به دوش می‌کشد، شاید کمتر کسی قبل از اتفاقات اخیر از وجود چنین ساختاری خبر داشت ولی این اتفاق نیز مانند بمبی در زندگی ما منفجر شد.

بند : ویروس کرونا ، مثال بارزی است برای این مثل که مرگ در نمی‌زند!، کرونا، ترسی آموزنده است، کرونا به ما یادآوری می‌کند که گاهی چه زود دیر می‌شود، به ما یادآوری می‌کند که امروز و فردا نکنیم و از فرصت اندکی که در زندگی در اختیار داریم برای دوست داشتن، ریسک کردن، به معنای واقعی زندگی کردن استفاده کنیم!

کرونا به ما یادآوری کرد، زمان کمی برای موفقیت و در آغوش کسیدن عزیزان خود داریم، به ما یادآوری کرد تمامی انسان‌ها، چه فقیر یا ثروتمند، چه سفید یا سیاه از نظر خدواند یکی هستند و هیچکدام با نژاد و رنگ خود نمی‌توانند جلوی بیماری یا عذاب الهی را بگیرند، همانطور که این ویروس در تمامی دنیا پخش شد!

فارغ از بحث احساسی، به ما یادداد که پیشرفت در علم، همکاری و وحدت مردم چقدر می‌تواند جلوی بزرگ شدن مشکل را بگیرد، مانند مردم چین و به ما یادداد که آر موقعیت‌ها و انسان‌هایی که به ویروس بدبینی و منفی نگری مبتلا هستند دوری کنیم و خود را با ماسک آگاهی و بصیرت و انسان دوستی مجهز کنیم.

گاهی اوقات اینگونه مشکلات به ما شخصیت اصلی افراد را نمایان می‌کنند، کسانی که در هنگام آسانی وعده و وعیدهایی می‌دهند و در هنگام سختی تنها چیزی که به آن فکر می‌کنند و نجات می‌دهند، خودشان هستند، چه بسا که افرادی از خانوادهٔ خود در این سختی باشد و از ترس مبتلا شدن حتی به آن‌ها نزدیک هم نشوند.

نتیجه : فارغ از موارد منفی و مضر بی شمار ویروس‌ها، فهمیدیم که می‌توان اندکی خوشبین بود و از تک تک عناصر زندگانی لذت برد و خوشحال بود و از آن‌ها به عنوان کلیدی برای درب زندگانی خود استفاده کرد.

⭐⭐انشا در مورد کرونا کلاس ششم – انشا کرونا از زبان خودش⭐⭐

مقدمه : سلام، اسم من کرونا است!، من فقط یک عضو از میلیون‌ها عضو این خانواده هستم، بعد از اینکه خانواده‌ام به من بی توجهی کردند، حاضر شدم تا این مصاحبه را با شما انجام دهم.

بدنه : در این مصاحبه می‌خواهم از نقاط قوت و ضعف خانواده‌مان و نکات مثبت و منفی همه گیری ویروسمان برای شما صحبت کنم، البته باید قول بدهید که از من به خاطر حرف‌هایم محافظت کنید!

شنیده‌ام که تقریباً تمامی مردم از ما بیزارند و می‌خواهند هرچه زودتر از شر ما خلاص شوند، راه حل اش خیلی ساده است، ولی باید تمامی مردم این موارد را که نقاط ضعف ما محسوب می‌شوند رعایت کنند، اولی و مهم‌تر از همه اینکه بهتر است در خانه بمانید، یعنی قرنطینه شوید، که مدت این قرنطینه به میزان همکاری شما وابسته است، و دومی اینکه ما نمی‌توانیم از پس دیواری به نام ماسک عبور کنیم یا از الکل جان سالم به در ببریم تا به شما آسیب برسانیم، به طور کلی باید تمام پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود تا نسل ما منقرض شود.

تعریف از خود نباشد یکی از نقاط قوت ما ترسناک بودن و ماندگار بودن ما است که وجود این صفات به دلیل رفتارهای نا مناسب برخی افراد در جامعه است، افرادی مانند کسانی که به مسافرت می‌روند و باعث می‌شوند اخباری مانند: ((کرونا تا آخر عمر با ماست!)) را از تلویزیون بشنویم.

نتیجه : از نکات منفی وجود ما هرچه بگویم کم گفته‌ام!، اما در خصوص نکات مثبت اگر بخواهم گلچین کنم، می‌توانم به قدر شناسی مردم از نعمت سلامتی و در آغوش کشیدن عزیزان گرفته تا حسرت امروز و فردا کردن کارهای دلخواه در زندگی قبل از کرونایشان اشاره کنم!؛ اگر مصاحبه تمام شد می‌خواهم بروم…!

⭐⭐انشا در مورد کرونا کلاس پنجم⭐⭐

مقدمهکوچک و بزرگ هر روز می‌شنویم که ویروس کرونا در ایران و در سطح جهان، تا چه اندازه کشته گرفته است. اما باور نمی‌کردم که صدای شیون از مرگ کرونا را در نزدیکی خود بشنوم. باور نمی‌کردم که این می‌تواند تا این اندازه نزدیک و واقعی باشد. گویا اخبار برای من از سیاره‌ای دیگر مخابره می‌شد، اما صدای شیون مریم، دوست نزدیک و همسایه ما، مانند پتکی بر سرم کوبیده شد و باور کردم که کرونا در همین نزدیکی است.

بدنهمی‌دانستم که خانواده مریم علی‌رغم شنیدن نکات مهم در خصوص خارج نشدن از خانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بارها و بارها منزل را ترک کرده و حتی چند بار میهمانی‌های کوچک و دورهمی در منزل خود برگزار کرده بودند. اما فکرش را هم نمی‌کردم که این رفتارها، سرانجام باعث شود تا مریم، دوست نزدیکم، مادر و پدرش را از دست بدهد. این اتفاقی سخت وحشتناک بود که دختری نوجوان در یک زمان هر دوی والدین خویش را از دست بدهد.

باور نمی‌کردم، اما این موضوع واقعیت داشت. پدر و مادر مریم به ویروس کرونا مبتلا شده و او هر دوی آن‌ها را بر اثر ابتلا به این ویروس از دست داد. اگر چه خود او نیز دوران سختی از بیماری را سپری کرد، اما به دلیل سن کم و قوای بدنی، توانست بر بیماری غلبه کند. چه سود که این غلبه بر بیماری و زنده ماندن مریم، اگر چه جای شکر خداوند دارد، اما زندگی بدون پدر و مادرش از این پس، اندوهی بزرگ و غم تنهایی طولانی مدت به همراه دارد.

چه تنهایی و سوگواری طولانی که حتی نمی‌توانیم درب خانه‌اش را زده و برای دلداری نزد او برویم. این اتفاق به راحتی می‌توانست رخ ندهد و اکنون پدر و مادر مریم در سلامت کامل کنارش باشند. چیزی که اگر توصیه‌های پیشگیری از کرونا را جدی گرفته بودند، به راحتی می‌توانست دفع شود. کافی بود که خانواده مریم، در خانه مانده و برای این حجم از کارهای غیرضروری و دید و بازدید، با سایر افراد و محیط‌های احتمالاً آلوده در تماس قرار نمی‌گرفتند و توصیه‌های بهداشتی این روزها را رعایت می‌کردند.

نتیجه‌گیریاگر چه اکنون دیگر زاری و تنهایی مریم، درمانی جز گذشت زمان ندارد و او حتی قادر نیست که روند طبیعی سوگواری را طی کند، اما آرزو می‌کنم که دیگر دوستان و آشنایان و به طور کلی تمام مردم جهان، با جدیت کامل با این موضوع روبرو شوند. جدی گرفتن ویروس کرونا و قطع زنجیره آن، تنها راهی است که برای از دست ندادن عزیزانمان پیش رو داریم.

⭐⭐انشا کرونا ویروس⭐⭐

مقدمه: کرونا، ویروسی ناشناخته است که در انتهای ماه بهمن وارد کشور ما شد. هیچ یک از ما حتی فکر نمی‌کردیم که این ویروس ماه‌ها ما را در خانه‌هایمان زمین گیر کند. در چندماه اول فکر می‌کردیم می‌توانیم با قرنطینه کردن خودمان در خانه‌هایمان شر ویروس کرونا را بکنیم. از خیر دید و بازدیدهای عید نوروز گذشتیم و به امید اینکه شرایط زودتر درست شود کسب و کار ها را رها کردیم.

بدنه: ولی نه، انگار کرونا به این زودی‌ها دست بردار نبود. از آن سو، مشکلات اقتصادی ترس مردم از ویروس کرونا را گرفت و شرایط و زندگی‌ها را به روال قبلی‌مان بازگرداند بدون در نظر اینکه هر روز عده زیادی از مردم کشور به این بیماری مبتلا می‌شوند و جانشان را از دست می‌دهند.

علاوه بر این، پزشکان، پرستاران و کادر درمان بیمارستان خسته شده‌اند و ماسک‌های چند لایه و لباس‌های ویژه در هوای گرم تابستان انرژی آن‌ها را گرفته است. این انسان‌های شریف ماه‌هاست که روی خانه خود را ندیده‌اند و از خانواده‌هایشان دور مانده‌اند و شمار قابل توجهی از آن‌ها نیز در راه نجات جان دیگران، جان خودشان را از دست داده‌اند.

بنابراین وظیفه همه ماست که تا حد امکان دستورالعمل‌های بهداشتی نظیر استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم تا از ابتلا به این ویرویس خطرناک پیشگیری کنیم. همچنین باید سفرها و مسافرت‌های تفریحی‌مان را به خاطر خودمان و دیگران به فراموشی بسپاریم.

نتیجه: ویروس کرونا با همه بدی‌ها و اذیت‌هایی که داشته است، چیزهای خوب زیادی هم به ما یاد داده است. به ما یاد داده که قدر چیزهایی که داشتیم را بدانیم و بابت آن‌ها شکر گزار باشیم. حال، تنها چیزی که از دست ما بر می‌آید این است که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم تا باز هم لحظات خوش با هم بودن را تجربه کنیم.

⭐⭐انشا درباره کرونا برای مدرسه⭐⭐

مقدمه: روزی که خبر آمدن این ویروس ملعون به گوشم رسید اول کمی ترسیدم که مبادا این ویروس دامان مرا بگیرد و اینکه چگونه باید ماندن درخانه را تحمل کنم. چند هفتهٔ اول احساس خوبی نداشتم هی دلم می‌خواست به گردش و تفریح بروم اما وقتی چهرهٔ مظلومانه‌پرستاران، پزشکان و همچنین کادر درمانی رامیدیدم آرام می‌گرفتم جوری که انگار یک سطل آب داغ رویم ریخته‌اند؛ کسی فکرش هم نمی‌کرد که روزی همچنین اتفاقی رخ دهد.

بدنه: این اتفاق پندها و چیزهای زیادی را به ما یاد می‌دهد ما از این اتفاق پند می‌گیریم که قدر خانواده‌مان را بیشتر بدانیم و از بودن در کنار یکدیگر لذت ببریم و کانون گرم خانواده‌مان را حفظ کنیم. یاد می‌گیریم که قدر آزادی خود را بدانیم و یاد روزی بیوفتیم که راحت و آسوده هر وقت که دلمان می‌خواست به بیرون می‌رفتیم و کسی زورمان نمی‌کرد که در خانه بمانیم.

ولی این را هم بگویم مگر خانه زندان است در این وضعیت خانه بهترین مکان برای ما است مگر در شرایط عادی چقدر به گردش و تفریح می‌رفتیم که الان طاقت نیاوریم دراین شرایط خانه برای ما حتی بهترین گردش و تفریح محسوب می‌شود چون باید در این وضعیت نگاهی به شرایطی که پزشکان و کادر درمانی در آن به سر می‌برند بیندازیم. یاد می‌گیریم قدر لحظاتی را که قبلاً در آن به سر می‌بریم را بیشتر بدانیم، آن وقت حسرت یک آغوش ساده را نداشتیم و به راحتی چهرهٔ ماه پدر بزرگ و مادر بزرگ را می‌بو سیدیم و هر وقت که دل تنگشان می‌شدیم به راحتی به آنها سر می‌زدیم ولی حالا دیگر حتی کسی به دید و بازید و عید دیدنی هم نمی‌رود همهٔ این عملکردها مجازی شده است.

نتیجه: من و خانواده‌ام بهترین کاری که می‌کنیم در خانه ماندن است زیرا با این کار هم به کادر درمانی و هم به ازبین رفتن این ویروس کمک می‌کنیم ولی حالا قدر آن روزهایی که بعد کرونا خواهیم داشت را بیشتر میدانیم. پس شما هم با در خانه ماندن به قطع زنجیرهٔ کرونا کمک کنید.

⭐⭐انشای زیبا در مورد کرونا⭐⭐

مقدمه: سلام؛ من ویروس کرونا هستم!، می‌بینم که شما هم مثل بقیهٔ مردم با شنیدن نام من ترس تمام وجودتان را فرا گرفته، خودمم هم نمی‌دانم چرا هدف زندگی من تبدیل به کابوسی برای شما شد، درصورتیکه می‌توانستم موجودی مفیدتر باشم!

بدنه: خب از این بحث بگذریم، بیایید برای شما خاطره‌ای تعریف کنم، خاطره‌ای به وسعت تمام دنیا، خاطرهٔ سفری که از چین شروع شد!

راستش اولش فکر نمی‌کردم سفرم انقدر طولانی باشد ولی به لطف جمعیت زیاد این کشور توانستم آمادگی‌های لازم برای این سفر را بدست آورم و بسیار ممنونم از تمام مردم مبتلایی که با سفرهای غیر ضروری خود مرا به گوشه و کنار جهان بردند.

خیلی جالب است، سفر من باعث لغو سفر مردم و خانه نشینی یا به قولی قرنطینهٔ میلیون‌ها نفر شد، ماندنم در چین به دلیل اتحاد مردم در رعایت بهداشت و نکات ضروری خیلی طول نکشید پس تصمیم به ترک موقت آن کشور گرفتم، تا جاهای دیگر را سیاحت کنم!

به طور خلاصه وضعیت بسیاری از کشورها شبیه به هم بود و چندان خاطره‌ای ندارم، ولی امان از ایران که بدترین خاطرهٔ سفرم را رقم زد، مردمی که از ترس من روزها یا هفته‌ها از خانه‌هایشان بیرون نیامدند و جاده‌های تمام کشور سوت و کور بود، حتی به دیدار فامیل خود نیز نمی‌رفتند!

آنطور که یادم میاد در ایران نزدیک عید بود ولی به خاطر من هیچ مغازه‌ای باز نبود و بازارها خلوت‌تر از همیشه لگدی به من می‌زدند که از کشورشان گم شوم، پس به همین دلیل خیلی کم توانستم در آن کشور بمانم.

نتیجه: در هر صورت با نوشتن خاطراتم، و گفتن راه‌های خلاصی از من و مسیر سفرم خواستم یاد آور این جمله باشم که گذشته، کلید آینده است؛ همینطور خواستم از مقدار گناهی که بر روی دوشم است کم کنم، خودتان بهتر می دانید منظورم از گناه چیست…!

⭐⭐انشای زیبا در مورد کرونا ویروس⭐⭐

در یکی از روزهای سرد زمستانی وقتی همراه با دیگر دوستانم در خیابان مشغول بازی بودیم مادرم من را صدا زد و گفت می‌خواهد مطلب مهمی را برایم توضیح بدهد. وقتی وارد خانه شدم تا می‌خواستم به میوه‌های روی میز دست بزنم و مشغول خوردن شوم ناگهان مادرم گفت سریع برو و دستهایت را با آب و صابون بشور و بعد بیا تا مطلب مهم را برایت بگویم.
در کنار مادرم نشستم و گفتم بله مادر من منتظرم تا ببینم شما چه کار مهمی با من دارید. مادرم شروع به صحبت کرد و گفت که از طریق تلویزیون و خبرها شنیده است که ویروسی در کمین است و همه مردم باید مراقب باشند و به نکات بهداشتی دقت کنند تا در کنار هم بتوانند آن را شکست بدهند. مادرم تا حدی که از خبرها و شنیده‌ها آگاه بود من را در جریان گذاشت.

فردای همان روز به مدرسه رفتم و کم بیش دوستانم در این مورد پراکنده صحبت‌های را می‌کردند ولی مدیر مدرسه و خانمی که از بهداشت آمده بود سر صف گفت بچه‌ها همانطور که می دانید خبرهای در مورد ویروس کرونا این ویروس جدید در تلویزیون و رسانه‌ها شنیده شده است ولی می‌خواهم کمی شما را با آن آشنا کنم تا بتوانید بهتر از خودتان مراقبت کنید.

در صحبت‌های مربی بهداشت اینگونه شنیده می‌شد که دیگر نمی‌توانیم با خیالی راحت به بیرون از خانه برویم و بازی کنیم و حتماً باید در بیرون ماسک بزنیم و هر روز چندین بار دستهایمان را با آب و صابون بشوییم و مواد ضدعفونی کننده همراهمان داشته باشیم.

از آن روز به بعد تقریباً ماههای زیادی است که می‌گذرد و این ویروس همچنان جان مردم عزیزمان را می‌گیرد. کاش همه در کنار هم بهداشت را رعایت کنیم و ماسک بزنیم تا هر چه سریع‌تر ویروس کرونا از میان برود و ما بتوانیم مثل گذشته به دیدن پدربزرگ و مادربزرگهایمان برویم و آن را ببوسیم..

⭐⭐انشا راجب کرونا⭐⭐

هم اکنون در دنیای زندگی می‌کنیم که همهٔ ما باید برای جنگ با ویروسی به نام کرونا قدرتمندتر از گذشته عمل کنیم. همیشه جنگ به معنی استفاده از صلاح و توپ و تانک نیست و هم اکنون جنگی در پیش روی ماست که باید با موفقیت و سربلندی از آن بیرون بیایم.

متاسفانه از چندین ماه گذشته ویروسی به صورت ناشناخته در جهان منتشر شده است و همه را به دردسر انداخته است. مبداء اصلی ویروس کرونا از کشور چین بوده و آغاز آن نیز به چین برمی گردد و کم کم از آن به دیگر کشورها نیز سرایت نموده است. آن چه که تا این لحظه عدهٔ زیادی را ناامید کرده است عدم تولید واکسن برای مبارزه با آن است. کرونا ویروس کسب و کار بسیاری از افراد را مختل کرده و حتی موجب برشکستگی بسیاری از افراد شده تا جایی که آن‌ها نمی‌توانند مخارج ماهانه خودشان را تأمین کنند.

کرونا ویروس در زندگی همهٔ ما تأثیر گذاشته و حالا در شرایطی هستیم که باید در سبدهای خریدمان مواد شوینده و بهداشتی زیادی را جای بدهیم. هر کدام از ما وظیفه داریم که ماسک بزنیم و در مقابل دیگران از خودمان محافظت کنیم.

در این جنگ و نبرد افراد زیادی را نیز می‌بینیم که از خود گذشتگی کرده‌اند و سعی می‌کنند تا خستگی‌هایشان را به بیماران انتقال ندهند. بله پرستاران و پرسنل بیمارستانها و دکترهای عزیزی که حتی جانشان را در این راه از دست داده‌اند تا فداکاری‌شان را به هموطنان خود اثبات کنند.

هم اکنون بهترین کاری که می‌توان در برابر کرونا ویروس انجام داد ماندن در خانه است و پس از آن ماسک زدن می‌باشد. تا جایی که ممکن است نباید از منزل خارج شوید و تنها برای موارد ضروری از منزل بیرون بروید آن هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی. سعی کنید خبرها را دنبال کنید و علامت‌های جدید ویروس کرونا را بشناسید و حتماً از روش‌های درمانی در منزل استفاده کنید.

به امید روزی که همهٔ ما همانند گذشته بدون اینکه نگرانی و استرسی در این خصوص داشته باشیم دور یکدیگر جمع شویم و دورهمی بگیریم و خاطرات تلخ روزهای کرونایی را به فراموشی بسپاریم و بار دیگر لذت در کنار یکدیگر و بوسه بر صورت پدربزرگ‌ها و مادربزرگهایمان را تجربه کنیم. قطعاً تمامی این موارد با رعایت کردن مسائل بهداشتی عملی می‌شود. به امید آمدن روزهای خوب….

3.7/5 - (3 امتیاز)
منبع
arga-magsetarezoomtech

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا