داغ ترین مطالبهنر و سینما

تغییر باورنکردنی بانو هن سریال جواهری در قصر بعد از 21 سال

یانگ می کیونگ (Yang Mi-kyung) متولد ۲۵ ژوئیه ۱۹۶۱ در کره جنوبی بازیگر است. فارغ التحصیل از دانشگاه ناکازکی بوده که از سال ۱۹۸۴ با فیلم بیوه (Widow) جلوی دوربین رفته و سال ۲۰۰۳ با سریال جواهری در قصر (Jewel in the Palace) شناخته شد. علاوه بر بازیگری در زمیه مدلینگ و خوانندگی فعالیت دارد و سال ۱۹۸۸ با هیو سیانگ ریونگ ازدواج کرده و صاحب یک فرزند است.

او برنده جایزه ویژه بازیگری تلویزیونی در نقش درام و برنده دو جایزه تک‌آهنگ سال ۲۰۰۱ است و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی موسیقی و هنرهای زیبا از دانشکده هنر و معماری دانشگاه ایندوک درکره جنوبی است و به زبان‌های کره ای،ژاپنی و کمی ایتالیایی تسلط دارد.

او در سریال جواهری در قصر نقش بانوهن را ایفا کرد و در طی مصاحبه‌ای اعلام کرد:عاشق آشپزی است و دوست دارد برای اعضای خانواده اش خودش آشپزی کند.وهم چنین گفته‌است:اکنون آشپز ماهری شده‌است و از آشپزی‌هایی که در این سریال انجام داده است بهره بسیاری برده است و آشپزی‌هایی که الان انجام می‌دهد با آنچه قبل از آن انجام می‌داد تفاوت بسیاری کرده‌است و در بین غذاهای کره‌ای در پختن کیمچی و کیک شیفون مهارت زیادی دارد و هم چنین می‌گوید بزرگترین دستاورد این سریال برای او یک افتخار بزرگ بود و مسیر زندگی او را تغییر داد.چون به دیدگاه تازه‌ای در زندگی اش رسید (که مهم نیست دیگران از انسان چه انتظاری دارند باید انسان خودش جایگاهش را پیدا کند).

تغییر باورنکردنی بانو هن سریال جواهری در قصر بعد از 21 سال تغییر باورنکردنی بانو هن سریال جواهری در قصر بعد از 21 سال

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا