رپورتاژ آگهی

بیمارستان خصوصی کلیه و مجاری ادرار

در این مقاله به معرفی و  بررسی بیمارستان خصوصی کلیه و مجاری ادرار خواهیم پرداخت. با ما بمانید.

یکی از معتبرترین و بهترین بیمارستان خصوصی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران، بیمارستان ایرانشهر است که در خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی واقع شده است. در بیمارستان ایرانشهر، کلیه خدمات مربوط به بیماری های کلیه و مجاری ادرار ارائه می گردد. همراه شما هستیم.

شایع ترین بیماری های کلیه و مجاری ادرار چیست؟

کلیه ها مسئول فیلتر کردن خون و موائد زائد در بدن هستند. وجود کوچکترین مشکلی در عملکرد کلیه می تواند موائد زائد را وارد خون کند و برای فرد ایجاد مشکل کند.

گاهی از موارد کلیه از کار می افتد که در این صورت، فرد در نوبت پیوند عضو قرار می گیرد. از آنجایی که پیوند کلیه ممکن است پروسه ای طولانی داشته باشد، فرد تا فاصله بین پیوند باید دیالیز شود.

در طی دیالیز خون از موائد زائد تصفیه می شود و دوباره به بدن بر می گردد. بنابراین توجه به هر نوع علائمی که فرد را دچار بیماری های کلیوی و مجاری ادرار می کند، از اهمیت خاصی برخوردار است. پیگیری روند درمان نیز اهمیت ویژه ای دارد. بیمارستان ایرانشهر، معتبرترین بیمارستان خصوصی کلیه و مجاری ادرار است که درآن تمام خدمات درمانی به صورت تخصصی و فوق تخصصی ارائه می شود.

علائم زیر شایع ترین علائم بیماری های کلیوی است:

  • درد در ناحیه شکم و پهلو
  • وجود خون در ادرار
  • حالت تهوع
  • تکرر ادرار
  • تورم در پاها و مچ پاها
  • خارش مداوم
  • خستگی
  • ضعف
  • فشار خون بالا

بیماری های کلیوی و مجاری ادراری که فرد را درگیر می کند:

نارسایی کلیوی

این بیماری باعث می شود که کلیه ها عملکرد خود را از دست بدهند و موائد زائد وارد خون شود و مشکلاتی برای فرد ایجاد شود.

شن کلیه

دیگر بیماری که به علت رسوب مواد آهکی و کمبود آب بدن در طی زمان رخ می دهد، سنگ یا شن کلیه است.

سندروم نفروتیک

در این بیماری مقدار زیادی پروتئین از طریق ادرار دفع می شود. از علائم شایع این بیماری، تورم در قسمت مچ پا است. معمولا این بیماری به علت بیماری زمینه ای دیگری رخ می دهد. با درمان آن بیماری زمینه ای، این بیماری نیز درمان می شود.

کلیه پلی کیستیک

در این بیماری، کلیه پر از کیست می شود. برخی از این کیست ها خوش خیم و برخی دیگر از آن ها بدخیم است.

در قسمت بالا تعدادی از بیماری های شایع کلیه و مجاری ادراری بیان شد. مهم ترین نکته در این بیماری ها رسیدگی سریع و به موقع است. تشخیص درست بیماری و درمان صحیح و درست کمک می کند که این بیماری ها سریع تر درمان شود.

شایع ترین بیماری های کلیه و مجاری ادرار چیست؟

آیا بیمارستان ایرانشهر، خدمات مربوط به سنگ شکن نیز دارد؟

یکی از بیماری های مربوط به کلیه، سنگ کلیه است.

در بیماری سنگ کلیه معمولا یا غلظت موادی مثل کلسیم، اسید اوریک و اگزالات در ادرار بالا می رود و یا موادی که به صورت طبیعی برای جلوگیری از تشکیل رسوب وجود دارند، کم می شود و سنگ کلیه شکل می گیرد.

برخی از سنگ کلیه ها با دارو رفع می شود ولی برخی از سنگ کلیه ها باید سنگ شکن شود. یکی از دلایل تجویز سنگ شکن می تواند ابعاد سنگ باشد.

در طی پروسه سنگ شکن، بیمار یا بی حس می شود و یا بیهوش می شود. سنگ شکن با استفاده از روش های مختلف صورت می گیرد.

این که کدام روش مناسب شماست، توسط پزشک تشخیص داده می شود.

بیمارستان تخصصی ایرانشهر یک بیماری تخصصی کلیه و مجاری ادرار است.

در همین راستا دارای بخش مخصوصی برای سنگ شکن بیماران است. در این قسمت، دستگاه های پیشرفته پزشکی وجود دارند که فرایند عمل را ساده تر و نتیجه بخشی عمل را بهتر می کنند.

برای پیشگیری از تولید سنگ کلیه، نوشیدن فراوان آب در طول روز توصیه می شود. همچنین ورزش کردن راه دیگری است که به پیشگیری از تشکیل شن و یا سنگ کمک می کند. معمولا بهترین ورزش می تواند دویدن باشد.

مورد مهم دیگری که به پیشگیری از سنگ کلیه کمک می کند. داشتن رژیم تغذیه ای خوب است. بهتر است مصرف نمک کاهش پیدا کند. غذاهای حاوی کلسیم توصیه می شود ولی بهتر است در استفاده از مکمل های حاوی کلسیم نیز دقت بیشتری صورت بگیرد.

آیا بیمارستان ایرانشهر، خدمات مربوط به سنگ شکن نیز دارد؟

هزینه های مربوط به دریافت خدمات مربوط به کلیه و مجاری ادرار در بیمارستان ایرانشهر چقدر است؟

یکی از دغدغه های بیمارانی که دچار بیماری های کلیوی و مجاری ادراری می شوند، هزینه های بیمارستانی است. بیمارستان خصوصی کلیه و مجاری ادرار ایرانشهر، طرف حساب بیمه های مختلف است که باعث می شود هزینه های درمانی کاهش پیدا کند.

بیمارستان ایرانشهر دارای قسمت های مختلف درمانی بیماری های کلیوی و مجاری ادرار است. هزینه های مربوط به دریافت خدمات به موارد زیر بستگی دارد:

ویزیت پزشک

اولین هزینه ای که باید پرداخت کنید، ویزیت پزشک است. برای رفاه حال شما بیماران، سایت بیمارستان ایرانشهر آماده خدمت است که می توانید نوبت اینترنتی خود را رزرو کنید.

نوع درمان

گاهی برخی از بیماری ها با دارودرمانی جواب می دهند و گاهی در برخی از بیماری ها باید عمل جراحی انجام شود. نوع درمان عامل مهم دیگری برای هزینه های بیمارستانی است.

نوع بیماری

نوع بیماری نیز می تواند روی هزینه ها تاثیر گذار باشد. برای مثال هزینه درمان شن کلیه با سنگ کلیه که احتیاج به استفاده از خدمات سنگ شکن دارد، متفاوت است.

روش های تشخیصی

گاهی برخی از بیماری ها با ویزیت ساده پزشک قابل تشخیص هستند. در صورتی که تشخیص برخی از بیماری ها به انجام آزمایشات و سونوگرافی نیاز دارد. تمام خدمات تخصصی کلیه و مجاری ادرار در بیمارستان ایرانشهر با پوشش خدمات بیمه ای ارائه می شود.

سخن پایانی

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی ایرانشهر با ارائه انواع خدمات مربوط به بیماری های کلیوی و مجاری ادراری، آماده خدمت رسانی به بیماران عزیز است. در این بیمارستان بخش های ویژه ای همانند اتاق عمل های پیشرفته، بخش های بستری، آزمایشگاه، تصوی برداری، بخش مربوط به دیالیز و سنگ شکن برای بیماران کلیوی در نظر گرفته شده است.

چنان چه شما عزیزان تجربه استفاده از خدمات بیمارستان ایرانشهر را داشته اید، می توانید نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

4/5 - (2 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا