زود انزالی

درمان زود انزالی با خمیر دندان، دروغ یا حقیقت؟!

آیا خمیر دندان تاخیری است؟

یکی از سؤالاتی که ممکن است ذهن مردان را به خود مشغول کرده باشد استفاده از خمیر دندان به عنوان یک تأخیری می‌باشد. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم تا به این سؤال پاسخ دهیم. پس برای فهمیدن اینکه تأخیری با خمیر دندان حقیقت دارد یا یک افسانه هست با ما همراه باشید.

در یک جمله اگر بخواهیم به این سؤال پاسخ بدهیم جواب خیر است و شما نباید خمیر دندان را برای ایجاد تأخیری بیشتر بر روی آلت تناسلی خود استفاده کنید. شاید شما محتواهایی را در اینترنت خوانده یا دیده باشید که ادعا می‌کند اگر خمیر دندان را بر روی آلت خود ماساژ دهید حالت تأخیری ایجاد می‌شود و شما را از مصرف داروهای خطرناک بی‌نیاز می‌کند. و در برخی از این مطالب گفته شده است تا 30 دقیقه می‌تواند این حالت را در شما ماندگار باقی بگذارد.

اما باید بدانید این ادعا به حد کافی دقیق و علمی نیست و هیچ مدرکی که نشان دهد خمیر دندان می‌تواند ارگاسم شما را به عقب بیندازد وجود ندارد. اما در عوض این احتمال وجود دارد که شما و همسرتان دچار سوزش و تحریک بیش‌ازاندازه بشوید.

درمان زود انزالی با خمیر دنداندرمان زود انزالی با خمیر دندان

نظرات متخصصان در مورد ایجاد تأخیری با خمیر دندان:

آقای دکتر James O’Loan، داروساز خدمات آنلاین Doctor-4-U به‌شدت استفاده از خمیر دندان برای ایجاد تأخیری را منع کرده است و به همه هشدار داده است. وی گفت من با هر کسی که این روش را تبلیغ می‌کند مناظره خواهم کرد، چراکه با وجود ادعایی که می‌شود خمیر دندان هیچ تأثیری بر انزال زودرس و اختلالات نعوظ نخواهد داشت.

درمان زود انزالی با روغن خراطین و طریقه مصرف آن

روغن نعناع و سایر مواد شیمیایی موجود در خمیر دندان من‌جمله انواع سفیدکننده‌های دندان می‌تواند منجر به حساسیت و تحریک پوست شوند.

وی افزود با قرار دادن خمیر دندان بر روی دستگاه تناسلی خود، در واقع دچار سوختگی خفیف، همچنین تاول و جای زخم می‌شوید. و خمیر دندان به‌هیچ‌عنوان نباید به عنوان روان کننده مورد استفاده قرار گیرد.

تلاش برای استفاده از این ترفند در منزل می‌تواند منجر به تاول‌های دردناک و سوختگی بر روی آلت و همچنین ناراحتی و سوزش جدی برای واژن همسر شما شود. پس از ترفند تقلبی را هرگز امتحان نکنید.

متأسفانه در اینترنت گاها اطلاعات نادرست و بعضاً خرافات را به مردم منتقل می‌کنند که هیچ‌گونه آزمایش علمی برای صحت آن انجام نشده است.

علاوه بر اظهارات دکتر جیمز، دکتر Rich Viney از کلینیک مثانه بیرمنگام بیان کرده است که استفاده از خمیر دندان می‌تواند واژن یک زن را برای عفونت‌های بیشتری تحریک نماید.

کتاب الکترونیکی رمان شازده کوچولو اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی پنج زبان عشق، گری چاپمن اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی ذهن آگاهی برای مدیریت استرس اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی چگونه ازدواج را به موفقیت تبدیل کنیم؟ اطلاعات بیشتر
کتاب اکترونیکی مارپیچ رو به بالا (وارونه سازی جریان افسردگی) اطلاعات بیشتر
دانلود کتاب غلبه بر ناتوانی جنسی (اختلال در نعوظ) اطلاعات بیشتر

برنامه جامع کنترل انزال شامل کتاب الکترونیکی (182 صفحه) + فایل صوتی کتاب (132 دقیقه) + کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل + برنامه تمرینی 4 هفته ای + موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
عطارمارت گردآوری، ویرایش و بازنگری، تحریریه مثبت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا