زود انزالی

درمان زود انزالی با دارچین

دارچین یکی از گیاهان خیلی خوب و مفید برای درمان زود انزالی می‌باشد. دارچین از زمان‌های قدیم برای درمان زود انزالی و ناتوانی جنسی مفید بوده است و امروزه هم این گیاه دارویی یکی از بهترین راه‌های درمان می‌باشد. دارچین به خاطر طعم دلپذیری که دارد معمولاً هم در غذا و هم در نوشیدنی‌های گرم و سرد می‌توانید از آن استفاده کنید. البته مصرف خیلی زیاد دارچین هم می‌تواند باعث افزایش فشارخون و یا معده درد شود. درمان زود انزالی با دارچین یکی از روش‌های آسان و لذت‌بخش می‌باشد چون هم می‌توانید به‌صورت پودر شده از آن استفاده کنید و یا می‌توانید به‌راحتی از آن در داخل چای و یا قهوه خود استفاده کنید.

درمان زود انزالی مردان با دارچین

دارچین برای تغییر در متابولیسم بدن می‌تواند بسیار مؤثر باشد. چون افرادی به زود انزالی دچار می‌شوند که دارای طبع سرد هستند و دقیقاً دارچین برای این افراد ساخته‌شده است که می‌تواند باعث تغییر در طبع افراد شود و طبع سرد را به طبع گرم تغییر خواهد داد.

درمان زود انزالی با دارچین می‌تواند باعث افزایش در قدرت در تأخیر و همچنین افزایش قوای جنسی شود. درزمانی که در دوران درمان زود انزالی هستید بهتر است که از غذاهای سرد استفاده نکنید. استفاده از ماهی – مرغ – سیب‌زمینی – نوشیدنی‌های خیلی سرد می‌تواند درمان زود انزالی را ماهها و یا حتی سال‌ها به تأخیر بیندازد. به همین دلیل ما به همه افراد توصیه می‌کنیم که اگر می‌خواهند برای درمان زود انزالی خود قدم مؤثری بردارند توصیه می‌شود که از این مواد غذایی استفاده نکنند و یا حتی اگر می‌خواهند استفاده کنند بهتر است که دارچین هم بر روی غذای خود استفاده کنید. چون دارچین تا حدود بسیار زیادی سردی غذاها را برطرف خواهد کرد.

دارچینمعجون درمان زود انزالی با دارچین

درمان زود انزالی معمولاً نیاز به مدت‌زمان خاصی برای درمان خواهد داشت. که بهتر است در این مدت از مواد غذایی که گرم هستند و یا به‌اصطلاح گرمی‌بخش هستند زیاد استفاده کنید. بهترین منابع غذایی برای درمان زود انزالی گوشت پرندگان – گوشت شترمرغ – سبزیجات برگ‌پهن – عسل – دارچین استفاده کنید. این مواد غذایی کاملاً به شما کمک خواهند کرد.

برای درمان زود انزالی بهتر است که از رژیم غذایی استفاده کنید که حاوی پروتئین گیاهی فراوانی باشد. چون پروتئین یکی از روش‌های کنترل در انزال می‌باشد. که می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود. یکی از ترکیبات مؤثر که برای درمان زود انزالی بسیار مؤثر می‌باشد و می‌تواند خیلی خوب اثرگذار باشد مصرف شیر بادام با دارچین می‌باشد. این یکی از ترکیبات مؤثر می‌باشد که اگر 2 یا 3 ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف شود می‌تواند تأخیر خیلی خوبی در رابطه جنسی ایجاد کند.

درزمانی که در حال درمان زود انزالی هستید به‌شدت توصیه می‌شود که از مصرف لبنیات دوری‌کنید چون لبنیات کاملاً سرد می‌باشند و می‌تواند به‌راحتی باعث زود انزالی شوند. به همین دلیل سعی کنید از لبنیات برای مدت کوتاهی دوری‌کنید و به‌جای آن از مغزهای مقوی مانند گردو – پسته – فندق – بادام استفاده کنید این مواد سرشار از ویتامین – پروتئین – کلسیم – می‌باشد و حتی برای درمان زود انزالی هم بسیار مفید می‌باشد.

روش درمان زود انزالی با دارچین

  • برای درمان زود انزالی بهتر است که دارچین را با مقداری عسل مخلوط‌کنید و روزی 3 بار از آن استفاده کنید.

دارچین باعث رقیق شدن خون و افزایش خون‌رسانی بهتر به اندام تناسلی و درنتیجه درمان زود انزالی خواهد شد. و اما در آخر حتماً به شما توصیه می‌کنیم که حتماً از پودر دارچین بر روی غذاهای خود بپاشید و از مصرف سیگار به دورباشید و مطمئناً در کوتاه‌ترین زمان باعث درمان زود انزالی خواهد شد.

بهتر است که در طول این مدت از نوشیدنی‌های گرم و شیره خرما و یا شیره انگور زیاد استفاده کنید. حتماً مصرف خرما هم به‌تنهایی می‌تواند تأثیر بسیار مفیدی برای درمان زود انزالی داشته باشد.

4.2/5 - (35 امتیاز)
منبع
beytooteگردآوری، ویرایش و بازنگری، تحریریه مثبت 1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا