زود انزالی

درمان زود انزالی و مشکلات جنسی با روغن زالو

از زمان مصریان باستان، زالوها در طب سنتی برای درمان بسیاری از مشکلات مختلف همچون ناهنجاری‌های سیستم عصبی، مشکلات دندانی، مشکلات پوستی، عفونت و انواع خم‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

امروزه مزایای روغن زالو برای همه شناخته شده است. در حال حاضر این روغن یکی از روغن‌های محبوب در میان افراد است و بیشتر مردان و زنان برای افزایش اندازه برخی از قسمت‌های بدنشان همچون آلت تناسلی یا سایز سینه از آن بهره می‌برند. خود زالو به عنوان یک حیوان چندش آور و ترسناک در میان افراد شناخته می‌شود اما روغن آن می‌تواند مزایای زیادی برای بدن داشته باشد. نوشته‌های تاریخی نشان می‌دهد استفاده از زالودرمانی توانسته است مشکلات متعددی را در بدن انسان‌ها حل کند. روغن زالوی خالص می‌تواند برای بدن مزایای زیادی داشته باشد. در این مطلب سعی می‌کنیم برخی از این مزایا را با هم مرور کنیم و ببینیم روغن زالو چه کارهایی در بدن انسان انجام می‌دهد.

خواص روغن زالو برای درمان مشکلات جنسی در مردان و زنان

روغن زالو بزرگ کننده آلت تناسلی در مردان:

یکی از محبوب‌ترین کاربردهای روغن زالو استفاده از آن برای بزرگ کردن اندام‌های حیاتی در مردان همچون آلت تناسلی و اندام‌هایی همچون سینه در زنان است.

در میان همه مزایای محبوبی که روغن زالو برای بدن انسان دارد بزرگ کردن اندازه آلت تناسلی در مردان شناخته شده ترین و محبوب‌ترین مزیت این روغن محسوب می‌شود. این خاصیت به خاطر وجود مواد هیستامینی در روغن زالوست که عملکردهای زیادی در بدن دارد. پس اگر بعد از مصرف روغن زالو با بزرگ شدن آلت تناسلی خود روبرو شدید اصلاً تعجب نکنید.

روغن زالو نیروی جنسی مردان را افزایش می‌دهد:

روغن زالو می‌تواند نیروی جنسی مردان را افزایش دهد و بر انزال زودرس غلبه نماید. این موضوع به خاطر نیتریک اکسیدی است که در زالو یافت می‌شود و همانند گیاه ویاگرا عمل می‌کند. همین امر جریان خون به آلت تناسلی را بیشتر می‌کند و قوای جنسی فرد را افزایش می‌دهد.

درمان زود انزالی با خمیر دندان، دروغ یا حقیقت؟!

به کاهش سردمزاجی در زنان کمک می‌کند:

کاهش قوای جنسی در زنان نیز دیده می‌شود. نبود قوای جنسی یا سرد مزاج بودن زن در رابطه جنسی می‌تواند مشکلات زیادی برای  او ایجاد نماید. به کمک روغن زالو  می‌توان بر چنین مشکلاتی فائق آمد. روغن زالو در برگیرنده نیتریک اکسید است و همین امر می‌تواند اعصابی که باعث تحریک جنسی زنان می‌شود را تحریک نماید.

بهبود زود انزالی و افزایش زمان رابطه جنسی در مردان:

همان‌طور که قبلاً نیز بیان کردیم روغن زالو حاوی موادی همچون نیتریک اکسید و hirudin است و همین امر جریان خون به سیستم تولیدمثلی را افزایش می‌دهد. مردانی که زود انزالی دارند می‌توانند از این روغن برای بهبود شرایط جنسی خود استفاده کنند.

4.4/5 - (10 امتیاز)
کتاب الکترونیکی رمان شازده کوچولو اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی پنج زبان عشق، گری چاپمن اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی ذهن آگاهی برای مدیریت استرس اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی چگونه ازدواج را به موفقیت تبدیل کنیم؟ اطلاعات بیشتر
کتاب اکترونیکی مارپیچ رو به بالا (وارونه سازی جریان افسردگی) اطلاعات بیشتر
دانلود کتاب غلبه بر ناتوانی جنسی (اختلال در نعوظ) اطلاعات بیشتر

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

میخواهم بیشتر بدانم
منبع
roshatebگردآوری، ویرایش و بازنگری، تحریریه مثبت 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا