زود انزالی

درمان زود انزالی با هومیوپاتی

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، به بیان روش های درمان زود انزالی با هومیوپاتی میپردازیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

انزال زودرس (PME) یک وضعیت جنسی آزار دهنده است که هر مردی از آن متنفر است. اگرچه از نظر بالینی زمان مشخصی برای مدت دوام و زمان طول رابطه جنسی تعیین نشده است اما انزال زودرس هرگز قابل قبول نیست. انزال زودرس منجر به افسردگی، احساس ناامیدی و نارضایتی همسر می‌شود. جالب است بدانید که درصد زیادی از مردان در دوره‌ای از زندگی خود دچار انزال زودرس شده‌اند و به مشکلی رایج در میان مردان تبدیل شده است.

چرا زود انزالی اتفاق می افتد؟

عوامل مشترکی که می‌تواند منجر به زود انزالی شود بیشتر مربوط به حالات عاطفی و جسمی است از جمله:

 • عصبانیت
 • هیجان زدگی
 • احساس ناراحتی
 • افسردگی
 • استرس، روحی یا جسمی
 • مشکلات رابطه
 • اضطراب

دلایل پزشکی که به انزال زودرس منجر می‌شود بر اساس عملکرد عصب سمپاتیک و پاراسمپاتیک رخ می‌دهد به این معنی که مردانی که دارای سروتونین کمتری دارند دارای انزال زودرس می‌شوند.

درمان زود انزالی با هومیوپاتی (همسان درمانی)

بیشتر مردان درمورد مشکل انزال خود احساس خجالت می‌کنند زیرا این مسئله مربوط به بی کفایتی جنسی و خدشه دار شدن غرور آن‌ها می‌شود.

تبلیغات

اما اگر به عنوان یک بیماری مداوم با آن سرو کار داشته باشید و باعث اختلال در زندگیتان شود باید درمان شود. برای خلاص شدن از انزال زودرس، مشاوره یا رفتار درمانی همراه با داروهای هومیوپاتی گزینه‌ای است که می‌توانید انتخاب کنید. مردانی که از زود انزالی رنج می‌برند می‌توانند درمان هومیوپاتی را شروع کنند، مردانی که از داروهای دیگر استفاده نمی‌کنند، هومیوپاتی بهترین انتخاب برای درمان انزال زودرس است زیرا داروهای هومیوپاتی جنبه‌های رفتاری، احساسی و تقویت کلی فعالیت‌های ذهنی دارند. بنابراین در برخی شرایط یک روش درمانی مؤثر و بدون عوارض جانبی است.

همچنین بخوانید:  درمان زود انزالی با قرص سرترالین

درمان هومیوپاتی برای انزال زودرس

هومیوپاتی علمی است که سلامت فرد را بازیابی می‌کند و یک روش درمانی بسیار مؤثر و ایمن تلقی می‌شود. مصرف داروهای هومیوپاتی بسیار آسان است اما طبیعتاً عادت ساز و اعتیاد آور نمی‌باشد به همین دلیل در شرایط خاص بهترین و ایمن‌ترین روش درمانی برای انزال زودرس می‌باشد.

داروهای هومیوپاتی برای زود انزالی هیچ گونه اثر مضر بر روی سیستم تولید مثل مردان ندارد بلکه باعث افزایش زمان مقاربت جنسی و سلامت آلت تناسلی می‌شود.

بیشترین درمان هومیوپاتی برای انزال زودرس یا ناتوانی جنسی با فسفر است. فسفر یک داروی هومیوپاتی بسیار مؤثر برای درمان ناتوانی جنسی است. یکی دیگر از داروهای شگفت انگیز هومیوپاتی nuphar luteum است که به بهترین وجه در ناتوانی جنسی و عدم تمایل جنسی مؤثر است.

داروهای هومیوپاتی برای انزال زودرس

1. Kali Bromatum

کالی بروماتوم یک داروی هومیوپاتی فوق العاده برای انزال زودرس است که با انقباض زیاد اندام جنسی و اثرات جانبی از دست دادن حافظه، اختلال در هماهنگی، بی حسی و سوزن سوزن شدن اندام‌ها همراه است.

2. Nux vomica

موثرترین داروی هومیوپاتی برای انزال زودرس در این موارد nux vomica یا استافیزاگریا است. هیجان زدگی مداوم قبل از شروع رابطه جنسی در انزال زودرس تأثیر گذار می‌باشد.

3. Graphite

گرافیت نوعی کربن است که برای تهیه داروی هومیوپاتی استفاده می‌شود. این دارو ضعف ناشی از انزال زودرس را درمان می‌کند و یکی از داروهای خانگی سازنده برای قدرت جنسی است.

4. Cinchona

این ماده از درختی به نام Cinchona گرفته شده است و بر ضعف ناشی از زود انزالی غلبه می‌کند.

همچنین بخوانید:  درمان زود انزالی بدون دارو

5. Yellow Nvfar

منبع این داروی هومیوپاتی به نام “سوسن زرد” برای انزال زودرس با ناتوانی جنسی مؤثر است و یکی از بهترین داروها برای بیمارانی است که تمایل جنسی ندارند.

6. سلنیوم

بدن انسان مقادیر بسیار کمی سلنیوم نیاز دارد یعنی حدود 400 میکروگرم در کل روز. سلنیوم توسط بدن انسان ترشح نمی‌شود و کمبود آن تأثیر بدی بر بدن می‌گذارد و سیستم ایمنی بدن را ضعیف می‌کند.

سلنیوم معمولاً برای مردانی که تقریباً توانایی جنسی خود را از دست داده‌اند، خصوصاً بعد از برخی بیماری‌ها مانند حصبه بسیار مفید است و دارویی مؤثر برای ضعف عمومی و جنسی است.

فواید هومیوپاتی 

 • هومیوپاتی در اصلاح برای موضوعات روانشناختی مانند افسردگی، استرس یا اضطراب عملکرد که منجر به ED می‌شود، به طور اساسی عمل می‌کند.
 • مواد تشکیل دهنده آن از طریق اثر دارویی مؤثر، اثرات بد جنسی را خنثی می‌کند.
 • بهبود عملکرد طبیعی تولیدمثل و ناباروری
 • داروهای سلامتی جنسی هومیوپاتی بخاطر تأثیر مفیدشان در حوزه جنسی در درمان عواملی مانند اضطراب، افسردگی و خستگی نیز به کار می‌روند.

هومیوپاتی ایمن‌ترین روش برای درمان PE است زیرا برخلاف طب مدرن هیچ عوارض جانبی ندارد.

عوارض جانبی هومیوپاتی

در صورت کلی هیچ عارضه جانبی ذکر نشده است اما حتماً توصیه می‌شود قبل از مصرف ابتدا با پزشک معتبر در مورد درمان زود انزالی با هومیوپاتی مشورت کنید.

خلاصه، هومیوپاتی مزایای خاص خود را در درمان بسیاری از اختلالات جنسی مردان دارد. داروهایی هومیوپاتی درمان درجه یک برای زود انزالی می‌باشد، با این حال قبل از مصرف حتماً باید مجوز پزشک را داشته باشید.

4.4/5 - (7 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
homeomartzubericlinichomeolife

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا