داغ ترین مطالبهنر و سینما

چهره جذاب «سالی» سریال پزشک دهکده بعد از ۳۱ سال

دکتر کوئین، پزشک زن (به انگلیسی: Dr. Quinn, Medicine Woman) در ایران پزشک دهکده، یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی با سبک وسترن، درام و خانوادگی به کارگردانی بث سالیوان است. این مجموعه تلویزیونی از سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۸ در شبکه سی‌بی‌اس پخش شد.

خلاصهٔ داستان جین سیمور بازیگر پزشک دهکده ماجرای این مجموعهٔ تلویزیونی مربوط به پزشک زنی با نام مایکلا کوئین است که نقش آن را جین سیمور بازی می‌کند. مایکلا پس از تکمیل تحصیلات پزشکی در بوستون و ناکامی در پیدا کردن شغل به عنوان دکتر، به دهکده‌ای در کلورادو می‌رود و در آنجا به معالجهٔ بیماران می‌پردازد هر چند که مردم دهکده آمادگی پذیرش یک دکتر زن را ندارند اما مایکلا با سر سختی به معالجهٔ بیماران می‌پردازد. در همین حین با خانواده‌ای صمیمی می‌شود. پس از مدتی مادر آن خانواده بر اثر بیماری در معرض مرگ قرار می‌گیرد و در اواخر عمرش سه فرزندش را به مایکلا می‌سپارد تا از آن‌ها مراقبت کند.

جو لاندو (به انگلیسی: Joe Lando) (زاده ۹ دسامبر ۱۹۶۱) بازیگر آمریکایی است. وی ازدواج کرده و هم اکنون دارای 4 فرزند است. از کارهای معروف او می‌توان به سریال پزشک دهکده اشاره کرد.

چهره جذاب «سالی» سریال پزشک دهکده بعد از ۳۱ سال چهره جذاب «سالی» سریال پزشک دهکده بعد از ۳۱ سال چهره جذاب «سالی» سریال پزشک دهکده بعد از ۳۱ سال چهره جذاب «سالی» سریال پزشک دهکده بعد از ۳۱ سال

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا