کسب و کارویژه

4 شهرک برای سرمایه گذاری در اطراف تهران

از آنجایی‌که خرید خانه و ملک از دیرباز تا کنون یکی از بهترین و پر‌سود‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری بوده، هنوز هم بسیاری از افراد به انجام این کار می‌پردازند، تا از این طریق کسب درآمد کنند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید و می‌خواهید با خرید خانه یا ویلا، سرمایه گذاری کنید، باید نکات بسیاری را در دستور کار خود قرار دهید، که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، انتخاب مکان و محله مناسب است. بسیاری از شهرک‌های حومه تهران، در حال پیشرفت هستند و می‌توانند مزایای بسیاری را برایتان داشته باشند؛ در نتیجه نباید این فرصت طلایی را از‌ دست دهید.

چطور می توانیم در اطراف تهران سرمایه گذاری کنیم؟

اولین مسئله‌ای که باید برای انجام این کار به آن دقت کنید، میزان بودجه موردنیاز است. باید این میزان را با مکانی که انتخاب می‌کنید، انطباق دهید و تمامی شرایط را بسنجید. با آنکه تهران شهر بسیار بزرگ و پر‌جمعیتی بوده و خرید ملک و ویلا در آن بسیار کار سختی به‌حساب می‌آید، بهترین کار انتخاب خانه در شهرک‌های اطراف آن است. این روز‌ها شهرک‌هایی همچون: پردیس، بومهن، پرند، اندیشه، رودهن، مهرآباد و دماوند در‌ حال پیشرفت هستند و فرصت‌های بسیاری را در‌ اختیار دارند تا شرایط زندگی را برای افراد فراهم آورند. به همین دلیل خرید ویلا در رودهن ، دماوند، پردیس و سایر شهرک‌ها می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد.

با‌توجه به روند پیش‌روی این شهرک‌ها، می‌توان آینده آن‌ها را بسیار روشن و واضح دانست. البته املاکی که در این مناطق ساخته شده‌اند، در مقایسه با خانه‌ها و ویلا‌های درون تهران از قیمت بسیار ارزان‌تر و مناسب‌تری برخوردار هستند. وقتی بتوانید این فرصت را غنیمت شمرده و به خرید ویلا و خانه یا حتی زمین بپردازید، مطمئن باشید پس از طی‌شدن روند پیشرفت، به سود رسیده و می‌توانید از کاری که انجام داده‌اید، لذت ببرید.

قولنامه یا مبایعه نامه

بهترین شهرک های تهران برای خرید ویلا

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که با خریدن ویلا در شهرک‌های اطراف تهران به‌دست می‌آورید، فضای زیاد و ویلایی است. از آنجایی‌که جمعیت این شهر بزرگ رو به افزایش است، اغلب ملک‌ها در اندازه کوچک ساخته می‌شوند. با این اوصاف، پیدا‌کردن ویلا در این مکان با قیمت مناسب، کار غیر‌ممکنی به‌حساب می‌آید. در‌حالی‌که مناطقی همچون دماوند، رودهن، پردیس و مهرآباد فضای به‌نسبت زیادی را در ‌اختیار‌تان قرار می‌دهند تا بتوانید یک خانه با اندازه مناسب بسازید و از این طریق سرمایه‌گذاری خود را آغاز کنید.

شهر دماوند

از آنجایی‌که این شهرک در جوار کوه دماوند قرار گرفته، هوای بسیار پاک و تمیزی دارد که افراد بسیاری برای در امان‌ ماندن از آلودگی‌های تهران، به این منطقه می‌آیند. خانه‌های آپارتمانی در فاز گیلانوند دماوند دارای قیمت مناسبی هستند که می‌توان با این نرخ معقول، مانور زیادی در این بخش داد. به‌صورت کلی، خرید ویلا در شهر دماوند می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری باشد؛ چرا که این منطقه هوای عالی داشته و اغلب تهرانی‌ها، ترجیح می‌دهند آخر هفته را در این منطقه سپری کنند.

شهر رودهن

رودهن هم یکی از بهترین موقعیت‌های اطراف تهران بوده و از لحاظ زیبایی و سر‌سبزی بسیار چشمگیر و عالی است. اغلب افرادی که به سرمایه‌گذاری از طریق ملک و زمین در این منطقه می‌پردازند، روی طبیعت خاص آن تمرکز می‌کنند؛ چراکه رودهن در یک دره بسیار سبز قرار گرفته است. این منطقه، علاوه‌بر سر‌سبزی، مزیت دیگری هم دارد که در قیمت به‌نسبت پایین زمین‌ها و املاک خلاصه می‌شود. با‌توجه به آن‌که بسیاری از افراد در این منطقه به خرید ملک پرداخته، یا ساختمان‌سازی را شروع کرده‌اند، امکانات رفاهی هم در این شهرک به حد نصاب رسیده است.

رودهن به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین شهرک‌های اطراف تهران شناخته می‌شود و زمین‌های آن در مقایسه با این شهر بزرگ، ارزش و قیمت بسیار معقول‌تری دارد. به همین دلیل خرید ویلا یا خرید زمین در منطقه رودهن نیز می‌تواند برای شما گزینه مناسبی باشد.

شهرک پردیس

بسیاری از افرادی که در تهران کار می‌کنند و دوست دارند در یکی از بهترین مناطق اطراف آن زندگی کنند، شهرستان پردیس برایشان گزینه بسیار مناسبی است؛ چراکه با مرکز شهر، تنها 17 کیلومتر فاصله دارد. این منطقه یکی از شهرک‌های نوین ایران محسوب می‌شود. با این اوصاف می‌توانید مانور زیادی روی آن بدهید، تا سرمایه‌گذاریتان را قوی‌تر پیش ببرید. پردیس آب‌و‌هوای مناسبی داشته و در کنار آن، دارای مجتمع‌های تجاری، مراکز درمان، پارک، مسجد و بسیاری از کاربری‌های عمومی است.

بنا‌بر آنکه پردیس یک شهرستان بزرگ به‌حساب می‌آید، دارای فاز‌های مختلف بوده که هر فاز امکانات قابل‌توجهی را دارند. به همین دلیل فروش انواع ویلا در پریس رونق زیادی دارد.

قولنامه یا مبایعه نامه

شهرک مهرآباد

اگر بخواهید به خرید ملک و ویلا در مهرآباد بپردازید، مطمئن باشید این شهرک با روند پیشرفتی که در پیش گرفته، می‌تواند سود زیادی را برایتان رقم بزند. قیمت مسکن در این منطقه به‌صورت سالانه در‌ حال افزایش بوده و این مسئله به‌عنوان یکی از مزیت‌های آن به‌شمار می‌رود. با این حساب، هر چه زود‌تر در مهرآباد سرمایه‌گذاری کنید، پول‌تان برایتان باقی مانده و ارزش بیشتری پیدا می‌کند.

سخن پایانی

با آنکه تهران فرصت‌های بسیاری داشته و از لحاظ رفاه و امکانات در سطح بالایی قرار دارد، اما آب‌و‌هوای مناسبی نداشته و آلودگی در آن بیداد می‌کند؛ به همین دلیل، برخی از افرادی که آنجا زندگی می‌کنند به فکر مهاجرت به شهرک‌های اطراف هستند تا هم از این امکانات بهره برده و هم در مکانی عالی زندگی کنند. با وجود این مسئله، سرمایه‌گذاری با خرید ویلا و خانه در شهرک‌های اطراف، یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری در چند سال اخیر بوده و همچنان هم ادامه دارد. چنانچه قصد دارید این کار را آغاز کنید، کافی است به املاک امرتات مراجعه کنید.

املاک امرتات که 10 سال در زمینه خرید و فروش ملک همچون فروش ویلا در رودهن ، فروش ویلا در پردیس ، فروش ویلا در دماوند و مهرآباد و … فعالیت دارد، می‌تواند شما را برای سرمایه‌گذاری در شهرک‌های اطراف تهران راهنمایی کند.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا