رپورتاژ آگهی

سودآوری بازار صادرات ایران در انحصار شیلنگ‌های تولید داخل+ لیست قیمت انواع شیلنگ صادراتی 1402

بازار صادرات در انحصار شیلنگ‌های تولید داخل

چرا بازار صادرات ایران بخش عظیمی از اقتصاد کشور را تشکیل داده است؟ آیا می‌دانید که بهترین نوع محصول برای صادرات شیلنگ شامل چیست؟ با رواج بازار صادرات در کشور ایران می‌توان ارزهای بسیار زیادی را با صادرات شیلنگ وارد کشور کرد.

تبلیغات

بدون شک با شناخت انواع کالاهای صادراتی و نحوه صادرات این محصولات موجب تقویت مسیر تعامل کشور ایران با سایر کشورهای دنیا خواهید شد. صادرات کالا از ایران فقط مختص به چند دهه قبل نبوده است؛ بلکه از نخستین روزهای تشکیل حکومت در میان مردم جهت کسب درآمد وجود دارد. آیا می‌دانستید که سایر کشورهای همسایه ایران را به‌عنوان غول محصولات وارداتی می‌شناسند؟

بازار صادرات ایران در انحصار شیلنگ‌های تولید داخل

شیلنگ در بازار صادرات؛ زودبازده و پر رونق

صادرات شیلنگ در بازار صادرات کشور ایران جزو یکی از پردرآمدترین شغل‌ها به شمار می‌رود. این موضوع کاملاً درست که بیشتر کالاهای صادراتی از سود بسیار زیادی بهره‌مند شده‌اند؛ اما سود شیلنگ از این قاعده مستثنی است؛ چرا که از این طریق پول زیادی را در حساب خود انباشته خواهید کرد.

برای تولید و صادرات این کالای پر سود و پر درآمد؛ باید به عوامل مختلفی نظیر دمای بالا، نور مستقیم آفتاب و باران توجه ویژه داشته باشید؛ چرا که بسیار مهم و تأثیرگذار هستند. اگر برای صادرات تصمیم جدی دارید؛ حتماً به یاد داشته باشید که عواملی نظیر قطر، جنس و طول تأثیر مستقیمی روی نرخ صادرات این محصول خواهند گذاشت.

تبلیغات

از دیگر عواملی که در هنگام صادرات شیلنگ باید به‌خاطر داشته باشید این است که نمی‌توان تمامی شلنگ‌های موجود را به خارج از کشور صادر کرد؛ به همین علت نمونه‌هایی را مورد بررسی قرار ‌می‌دهیم که قابل صادرکردن باشند.

شلنگ کشاورزی در بازار صادرات

شیلنگ‌های کشاورزی وظیفه انتقال آب را از منبع اصلی به‌تمامی نقاط زمین‌های کشاورزی به عهده دارند. این نوع از شلنگ‌ها را می‌توانید در انواع متراژها و اندازه‌های می‌توانید برای صادرات پیدا کنید. آیا از وظایف شلنگ‌های کشاورزی خبر دارید؟

این مدل از شلنگ‌ها را به‌صورت عمومی به‌منظور آبیاری محصولات، ‌ بیرون‌کشیدن آب از چاه، انتقال مایع و کود، ‌ آبیاری محصولات و پایین آوردن درصد مصرف آب‌های زیرزمینی و… مورداستفاده قرار می‌گیرند. این شلنگ را می‌توان در قطرهای ۱۶ و ۲۰ پیدا کنید؛ البته سایز ۱۶ آن در میان افراد کشاورز بسیار پرکاربرد است.

مرکز فروش شیلنگ عمده برای صادرات

از مهم‌ترین ویژگی‌های بارز شیلنگ‌های کشاورزی می‌توان به موارد زیر را نام برد:

تبلیغات
 • مقرون‌به‌صرفه بودن
 • بادوام در برابر گرما و سرما
 • ساخته شده از بهترین کیفیت
 • مقاوم در برابر ضربه‌ها و اصطکاک‌های بیرونی

در بازار صادرات ایران می‌توانید شلنگ‌های کشاورزی را در نوع خانگی نیز پیدا کنید؛ اما نمونه کشاورزی این محصول بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرند. شلنگ‌های با اندازه بالا را بیشتر کشاورزان جهت آبیاری محصولات کشاورزی تهیه می‌کنند؛ چرا که نسبت به نوع خانگی خود از انعطاف بیشتری برخوردار بوده و همچنین مقاومت بسیار منحصربه‌فردی دررابطه‌با اشعه خورشید، گرما و سرما دارد.

یک نمونه دیگر از شیلنگ را که می‌توانید در لیست کالاهای صادراتی قرار دهید و از طریق آن به سود هنگفتی برسید، شیلنگ‌های آبیاری قطره‌ای است؛ زیرا در حال حاضر بیشتر نقاط جهان با مشکل کم‌آبی دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

مزیت‌های استفاده از شیلنگ قطره‌ای شامل موارد زیر می‌شود:

 • صرفه‌جویی در محصولات کشاورزی و زراعی
 • آبرسانی به‌تمامی نقاط زمین کشاورزی به‌صورت کاملاً یکسان
 • مقاومت بالا در برابر اشعه خورشید
 • تأثیر مستقیم در کاهش هزینه‌های آب

صادرات شیلنگ کشاورزی

شیلنگ گازی در بازار صادرات

از مهم‌ترین وظیفه‌های شلنگ‌های گازی، انتقال گاز بوده که بسیار در زندگی روزمره کاربرد دارند؛ اما کوچک‌ترین بی‌توجهی دررابطه‌با این موضوع باعث خطر مرگ یا انفجار خواهد شد؛ به همین دلیل بهتر است که قبل از واردکردن این محصول به بازار صادرات نسبت به آن اطلاعات کاملی داشته باشید.

تبلیغات

شلنگ‌های گازی را می‌توان با استفاده از مواد اولیه متنوعی تولید کرد که هرکدام از این مواد، کارکرد شیلنگ را تعیین خواهند کرد؛ برای مثال می‌توان به شیلنگ منجید اشاره کرد که برای انتقال گاز با فشار بسیار زیاد مورداستفاده قرار می‌گیرد.

از بارزترین ویژگی‌های این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقاومت بالا در مقابل شدت سرما و گرما
 • انعطاف‌پذیری بسیار بالا
 • مقاومت بسیار بالا در برابر کشش، ‌ پارگی و فشار
 • بادوام در برابر پوسیدگی و تغییرات محیطی
 • دارای انعطاف‌پذیری بسیار بالا

شیلنگ‌های گازی در اندازه‌هایی نظیر ۳/۸، ۵/۸، ۱/۲ طراحی و تولید می‌شوند. قطر ۹ این مدل از شلنگ‌ها برای مصارف خانگی و قطر ۱۲ برای مصارف صنعتی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

شلنگ خرطومی در بازار صادرات

از پرسودترین شلنگ‌های صادراتی می‌توان به نوع خرطومی آن اشاره کرد؛ زیرا این محصول از مرغوبیت و ضخامت و طول عمر بسیار بالایی برخوردار شده است. آیا می‌دانستید که سطح داخلی این مدل از شلنگ‌ها بدون اصطکاک و کاملاً صاف است؟ اما سطح بیرونی بر خلاف داخلی دارای برآمدگی‌های متنوعی بوده تا قادر باشد در برابر فشار مقاومت کند.

جنس این مدل از شلنگ‌ها از پی‌وی‌سی است که در وزن و اندازه‌های مختلفی نظیر ۱۵ تا ۲۰ متر طراحی و روانه بازار می‌شوند. این مدل از شلنگ‌های صادراتی به علت مقاومت بسیار بالایی که دارند، می‌توانند در انتقال مواد مختلفی نظیر سیمان، ماسه، شن و کودهای شیمیایی کاربرد داشته باشند.

تبلیغات

همچنین این مدل از شلنگ‌های خرطومی را می‌توانید به‌قصد انجام امور آزمایشگاهی، پمپ آب و انتقال آب مورداستفاده قرار بگیرند. آیا مطلع بودید که این نوع از شلنگ‌ها در انواع مختلفی نظیر استخوانی، کامپوزیتی، هلی فلکس، ‌زهکشی، پمپ آب و فنردار تولید می‌شوند!

شلنگ فنردار در بازار صادرات ایران

شلنگ فنردار در بازار صادرات

یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین شلنگ‌ها برای صادرات، ‌ نوع فنردار آن است. جنس شلنگ‌های فنردار از نوع پی‌وی‌سی بوده که از گالوانیزه برای ساخت دیواره آن استفاده می‌کنند تا استحکام این کالا را بسیار بالا ببرند. این مدل از شلنگ‌ها به علت وزن سبک و دیواره انعطاف‌پذیری که دارند، بسیار معروف هستند.

شلنگ‌های فنردار در انتقال موادی نظیر مایعات و مواد غذایی بسیار پرکاربرد هستند. این کالا به دلیل انعطاف‌پذیری که دارد، ‌ به‌راحتی به حالت‌های مختلفی در می‌آید؛ به همین دلیل به ساده‌ترین روش ممکن به جاهایی نفوذ می‌کند که امکان عبور هیچ شلنگی وجود ندارد.

از مهم‌ترین ویژگی‌های بازار صادرات شیلنگ‌های فنردار می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

تبلیغات
 • به دلیل صاف بودن سطح داخلی، ‌این شلنگ سرعت بسیار بالایی دارد.
 • شلنگ‌های فنردار هیچ‌گونه بو یا مزه‌ای ندارند.
 • از طول عمر بالایی برخوردار شده‌اند.
 • به علت نبودن هیچ‌گونه مواد سمی در موارد اولیه، ‌می‌توان برای انتقال مواد غذایی استفاده کرد.
 • در برابر نیروی کشسانی مقاومت بسیار بالایی دارد.
 • سطح خارجی‌ کالا هیچ‌گونه سوراخ یا شکافی ندارد.
 • شلنگ فنردار در برابر روغن و اسید باز مقاومت بسیار بالایی دارد.

خرید انواع شلنگ از تولیدی تهران شیلنگ

شیلنگ باد نخ دار در بازار صادرات ایران

آیا می‌دانستید که برای انتقال سیالات از شلنگ باد نخ دار استفاده می‌کنند؟ این مدل از شلنگی‌های صادراتی را از جنس‌های مختلفی نظیر پلاستیک، ‌لاستیک و پی‌وی‌سی طراحی و تولید می‌کنند؛ اما در تمامی مدل‌های آن نخ نیز موجود است؛ زیرا با وجود نخ طول عمر شیلنگ بسیار بالا خواهد رفت.

شلنگ‌های باد نخ دار برای انتقال موادی نظیر گاز و هوا مورداستفاده قرار می‌گیرد که طول هر کدام از آن‌ها بین ۳ الی ۵ متر است. این شلنگ قادر بوده که بین ۱۰ تا ۱۲ بار را به‌راحتی تحمل کند؛ همچنین می‌تواند در شرایط مساعد در انتقال موادی نظیر آب، مواد غذایی، ‌ گازوئیل، نفت و روغن کاربرد داشته باشد.

تهران شیلنگ؛ خریدی مطمئن با بالاترین سود

یکی از بهترین محصول برای صادرات از ایران ، صادرکردن انواع شیلنگ باکیفیت و درعین‌حال مقرون‌به‌صرفه است. تهران شیلنگ یکی از برترین مجموعه‌های صادرات شیلنگ بوده که توانسته به‌صورت کاملاً جدی و تخصصی در این حوزه حدود نیم‌قرن فعالیت کند.

پس اگر به دنبال مرکز فروش شیلنگ عمده و در نهایت خرِید شیلنگ جهت واردکردن آن‌ها به بازار صادرات ایران برای سوددهی بالا هستید، بهترین انتخاب پیش روی شما مجموعه تهران شیلنگ است.

تبلیغات

بازار صادرات در حوزه شیلنگ آب

2.5/5 - (2 امتیاز)

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا