جملات و اشعار

متن سنگین در مورد پنهانکاری و دروغ

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، مجموعه ای از زیباترین متن ها در مورد پنهانکاری و دروغ برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

توی رابطه
یه متعهد واقعی داریم
و یه پنهان کار زبردست...
یادتون باشه دومی رو با اولی
اشتباه نگیرید.

❋❋❋

هر وقت خواستی دوباره چیزی رو از من پنهان کنی بدون که برای دفعه دوم بخششی در کار نیست. دروغ‌ها یک بار بخشیده میشن و اگه به دفعه دوم کشیده شده، این مسئله حماقت من رو نشون میده.

❋❋❋

پروفایل پنهانکاری و دروغ

پنهان کاری چیست؟ نوع دیگری از دروغ که فرد نامش را تغییر داده و آنقدر صبر می‌کند تا طرف مقابل خودش متوجه قضیه شود تا اعتبار و کل حیثیتش با این مسئله زیر سؤال برود.

❋❋❋

میخوای دروغ بگی بگو اما بدون که با هر بار رو شدن دستت، جلوی یه آدم بی ارزش‌تر از اون چیزی که فکرش رو بکنی میشی.

❋❋❋

متن در مورد پنهان کاری

پنهان کاری در رابطه
سمی است که می تواند
عشق را پلاسیده و نابود کند

❋❋❋

آدمی که دروغ میگه
مثل ماشینیه که نقص فنی داره
به هیچ وجه نباید بهش اطمینان کرد

❋❋❋

متن در مورد پنهان کاری همسر

یادت باشه بعد از یه دروغ
همه واقعیتا مشکوکن

❋❋❋

بعضیا انقد قشنگ دروغ میگن که
آدم حیفش میاد باور نکنه

❋❋❋

متن در مورد پنهان کاری شوهر

دروغ میتونه یه فاصله باشه، فاصله‌ای که هنوز بین من و تو به وجود نیومده. پس اگه دوست داری این فاصله هیچ وقت به وجود نیاد، هیچوقت دروغ نگو.

❋❋❋

تو حتی وقتی هم که ساکتی بوی گند دروغ از نفس هات همه جا میپیچه.

❋❋❋

متن زیبا در مورد پنهان کاری

تبریک میگم یکم دیگه ادامه بدی میتونی از دروغ‌هایی که توی زندگی من روی هم انبار کردی دروغ فروشی باز کنی.

❋❋❋

وقتی یکی خیلی ساده حرف هاتون رو باور میکنه نگید چه آدم احمقیه شاید اون دوستتون داره و به خاطر دوست داشتنش حاضر به باور حرفتون شده.

❋❋❋

متن سنگین در مورد پنهان کاری

وقتی کسی دوستون داره حتی شنیدن دروغ هاتونم براش شیرینه. لااقل کمی انسان باشید و با دروغ هاتون ازش پاکی عشقش رو نگیرید.

❋❋❋

حالا که اینقدر راحت دروغ میگی باید بدونی که گفتن هر دروغ به من کارمایی از سمت خدا برای خودت داره.

❋❋❋

پروفایل در مورد دروغ و پنهان کاری

عشق مثل یه پارچ پر از آب میمونه و اون آب‌ها میزان عشق رو نشون میدن. هر بار که توی عشق دروغی گفته بشه انگار به اندازه یه لیوان از آب پارچ کم میشه و کم کم با دروغ‌های مختلف این پارچ خالی و خالی‌تر میشه تا به تهش میرسه. اون موقع شاید همه این پارچ رو ببینن و فکر کنن درونش آبه اما خودت و طرفت خوب میدونید که این فقط یه پارچه که توش خالیه.

❋❋❋

لطفاً میون پنهان کاریا و دروغ هاتون به اینم فکر کنید که اگه یه زمانی طرف حقیقت رو فهمید با خودش نگه که مگه چقدر تو من خر می‌دید که اینقدر راحت تونست فریبم بده.

❋❋❋

متن کوتاه در مورد پنهانکاری و دروغ

دنیای ما آدما شد دنیایی از پنهان کاری و فریب که هیچ کس به طرف مقابلش اعتمادی نداره. هر کدوم از ما آدما به نحوی خودمون یه بخشی از این دنیا رو می‌سازیم.

❋❋❋

لطفاً هر زمانی که تصمیم گرفتید مسئله‌ای رو پنهان کنید و به روی کسی نیارید با خودتون بگید که من چقدر می‌فهمم؟ شاید فهم شما از اون مسئله خیلی کم باشه اما در مورد شخص مقابلتون اینطور نباشه. پس اینجا به جای مخفی کردن بهترین کار رو کردن اون مسئله هست. شاید تلخ باشه اما طرف مقابل درکش به اون مسئله میرسه.

❋❋❋

متن دروغ و پنهانکاری در دوستی

پنهون کاری کردن خوبه اما فقط زمانی که تو این کار رو انجام میدی. وقتی که کسی این کار رو در مقابل تو انجام داد، میشه یه آدم لعنتی دروغگو!

❋❋❋

کاش چیزی به اسم مقصر وجود نداشت. اون موقع خیلی از ما به جایی دروغگویی و پنهان کاری کردن مسائل رو در وقتش بیان و در وقتش حل می‌کردیم. از زمانی که واژه‌ای به اسم مقصر و متهم به وجود اومد، آدما بعضی مسائل رو به دلیل مقصر شناخته شدن رو نکردن.

❋❋❋

متن دروغ و پنهانکاری در زندگی زناشویی

پنهان کاری برادر تنی دروغه. اگه یه روز یه مسئله‌ای رو از کسی پنهون کردی حالا به هر دلیلی بدون که تو هم یه آدم دروغگویی و وقتی که دستت برای اون فرد رو بشه، هر چقدر هم که نیتت خیر بوده باشه، باز هم از نظر اون تو یک دروغگویی.

❋❋❋

آدمی که یک مسئله رو پنهون میکنه دروغگوئه و آدمی که به اون فرد اجازه میده همینطور به پنهان کاری و دروغگوییش ادامه بده احمقه.

❋❋❋

4.7/5 - (4 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

منبع
chishitoptoop

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا