بهداشت و سلامت

بهترین مکمل های تقویت سیستم ایمنی بدن [ایرانی و خارجی]

با توجه به شیوع بیماری های ویروسی و عفونی در کشور و گسترش جهانی ویروس کرونا و سویه های مداوم و جدید آن، استفاده از مکمل های تغذیه ای و تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز به واسطه مصرف بهترین مکمل های تقویت سیستم ایمنی اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است.

در حال حاضر، مکمل های تغذیه ای مختلفی به تولید رسیده است که با دارا بودن ترکیبات آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها، پروتئین ها، اسید آمینه ها و … در سلامت عمومی بدن نقش مهمی را ایفا می کنند. در ادامه این مقاله قصد داریم سه مدل از بهترین مکمل های تقویت سیستم ایمنی بدن را همراه با ترکیبات آنها و مکانیسم اثرشان در تقویت سیستم ایمنی، به شما معرفی کنیم.

ویژگی بهترین مکمل های تقویت سیستم ایمنی بدن

بدن انسان برای داشتن عملکرد صحیح و سلامت عمومی به ویتامین ها، مواد معدنی و اسید آمینه های مختلفی نیاز دارد. در برخی از بازه های زمانی، امکان کاهش اسید آمینه، ویتامین و یا مواد معدنی مختلف در بدن وجود دارد و همین موضوع باعث افت عملکرد سیستم ایمنی بدن خواهد شد. برای رفع این مشکلات افراد می توانند در کنار داشتن رژیم غذایی مناسب، از مکمل های تغذیه ای تقویت سیستم ایمنی بدن نیز استفاده کنند.

مکمل های تغذیه ای که برای تقویت سیستم ایمنی مورد استفاده قرار می گیرند، دارای ویتامین ها، مینرال ها و آنتی اکسیدان های متنوعی هستند که هر یک از این ترکیبات در بالا بردن مقاومت بدن در مقابل بیماری های ویروسی، کاهش ریسک ابتلا به فرم شدید بیماری ها و کاهش دوره نقاهت بیماری های ویروسی عفونی نقش موثری دارند. شما می توانید انواع مکمل های تقویت سیستم ایمنی را با بهترین کیفیت، از داروخانه آنلاین داروهوم تهیه نمایید و درب منزل تحویل بگیرید.

مقابله با کرونا با تقویت سیستم ایمنی بدن

با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و گذشت مدت طولانی از درگیری مردم جهان با این ویروس و ظهور پی در پی سویه های جدید، ایجاد و حفظ یک سیستم ایمنی قوی ضروری به نظرمی رسد. مطالعاتی که در این راستا انجام شده است، نشان می دهد که با تقویت سیستم ایمنی بدن خود می توانید برای مبارزه با ویروس کرونا آمادگی ببیشتری را کسب نمایید. در این راستا داشتن رژیم غذایی سالم و مناسب بسیار موثر بوده و مصرف مکمل های تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می تواند در کنار تغذیه سالم، محافظت کامل تری از بدن شما در برابر این ویروس به عمل آورد.

کپسول پاورفیت هولیستیکا؛ کپسولی خاص برای تقویت سیستم ایمنی بدن

برای داشتن سیستم ایمنی قوی، نیاز به مصرف مکمل های تغذیه ای و یا دنبال کردن یک رژیم متنوع برای تامین انواع ویتامین ها، اسید آمینه ها، قندهای ضروری، پروتئین و … می باشد. کپسول پاورفیت هولیستیکا به عنوان یک مکمل تغذیه ای فوق العاده عالی در تقویت سیستم ایمنی شناخته می شود. این کپسول برخلاف کپسول های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن از ویتامین ها و مینرال های متنوع تشکیل نشده است.

کپسول پاورفیت هولیستیکا

ترکیبات کپسول پاورفیت هولیستیکا

ترکیبات کپسول پاورفیت هولیستیکا بسیار محدود هستند. در واقع، بهتر است که بگوییم این کپسول دارای عصاره یک قارچ خوراکی است که این قارچ خوراکی می تواند باعث بهبود شرایط جسمی افراد شود. عصاره قارچ خوراکی شیتاکه، یک ماده مفید است که در کشورهای جهان از جمله چین و ژاپن برای مقاصد درمانی مختلفی استفاده می شود.

این قارچ دارای ترکیبات موثر متنوعی است که از جمله آن ها می توان به قندهای ضروری برای تقویت سیستم ایمنی مانند فوکوز، گلوکزآمین و اسید سیالیک اشاره کرد. پروتئین این قارچ خوراکی تمامی اسید آمینه های مورد نیاز بدن را تامین می کند.

مکانیسم اثر کپسول پاورفیت هولیستیکا

کپسول پاورفیت هولیستیکا به علت داشتن عصاره قارچ خوراکی ذکر شده و مواد موثر زیادی که در این قارچ خوراکی وجود دارند، نقش مهمی را در سلامت سیستم ایمنی بدن ایفا می کند. اگرچه این کپسول به صورت اختصاصی دارای ویتامین های متنوع نیست؛ اما قارچ به کار رفته در کپسول پاورفیت هولیستیکا دارای ویتامین های گروه ب بوده و می تواند در بهبود متابولیسم بدن موثر باشد.

همچنین، در این قارچ ترکیبات متنوع دیگری از جمله سلنیوم، مس، زینک و … به کار رفته است که هر یک از این مینرال ها نیز در تقویت سیستم ایمنی نقش موثری را ایفا می کنند. کپسول پاورفیت هولیستیکا به علت دارا بودن شیتاکه می تواند در رفع بیماری های ویروسی، عفونی و میکروبی نقش موثری داشته باشد و به عنوان یک کپسول فوق العاده جهت کاهش شدت بیماری های ویروسی تنفسی مانند کرونا مورد استفاده قرار گیرد.

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس؛ سرشار از ویتامین ها و مینرال های متنوع

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس به عنوان یک مکمل تغذیه ای بسیار عالی برای تامین ویتامین ها و مینرال های مورد نیاز سیستم ایمنی شناخته می شود. این شربت بر خلاف کپسول پاورفیت هولیستیکا، دارای عصاره گیاهی نمی باشد و به صورت اختصاصی دارای ویتامین ها و مینرال های موثر در تقویت سیستم ایمنی بدن است.

ترکیبات شربت ایمیونس ویتابیوتیکس

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس دارای ترکیبات مختلف و متنوعی است که از جمله آن ها می توان به ویتامین های گروه ب، سلنیوم، بتاکاروتن، ال کارنیتین، زینک، ویتامین دی و … اشاره کرد. هر یک از ترکیبات ذکر شده می توانند در تقویت سیستم ایمنی نقش موثری را ایفا کنند.

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس

مکانیسم اثر شربت ایمیونس ویتابیوتیکس

ترکیبات آنتی اکسیدان به کار رفته در این شربت می توانند باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شوند. سلنیوم به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی برای بدن شناخته می شود که می تواند در کاهش دوره نقاهت بیماری ها و شدت بیماری ها نقش موثری را ایفا کند.

ویتامین های گروه ب باعث افزایش تولید گلبول های سفید و قرمز می شوند و با توجه به اینکه گلبول های سفید موجود در بدن، کار مبارزه با عوامل بیماری زا را انجام می دهند؛ بنابراین مصرف ویتامین های گروه ب نقش موثری را در تقویت سیستم ایمنی بدن ایفا می کند.

در این شربت ترکیبات دیگری وجود دارند که از مهم ترین آن ها می توان به بتاکاروتن اشاره کرد. این ماده در تقویت سیستم ایمنی نقش موثری داشته و می تواند باعث کاهش خطر ابتلا به بیماری های عفونی شود. مکانیسم اثر و تقویت کنندگی این ماده در بدن از طریق افزایش تعداد گلبول های سفید و در عین حال افزایش میزان غشاء مخاطی بدن است.

 قرص ایمیونس ویتابیوتیکس؛ نسخه پیشرفته تر شربت ایمیونس

قرص ایمیونس ویتابیوتیکس به عنوان یک مکمل تغذیه ای فوق العاده کامل برای تقویت سیستم ایمنی بدن شناخته می شود. این قرص تحت لیسانس کشور انگلستان به تولید رسیده و جزء مکمل های تغذیه ای بزرگسالان به شمار می رود. قرص ایمیونس ویتابیوتیکس، به مراتب عملکرد قابل توجه تری را در تقویت سیستم ایمنی بدن، نسبت به شربت ایمیونس ارائه می دهد و علت این موضوع ترکیبات بیشتری است که در این قرص به کار رفته اند.

قرص ایمیونس ویتابیوتیکس

ترکیبات قرص ایمیونس ویتابیوتیکس

قرص ایمیونس ویتابیوتیکس دارای ویتامین ها، مینرال ها و ترکیبات آنتی اکسیدانی متنوعی است که از مهم ترین آن ها می توان به ویتامین های گروه ب، ویتامین ث، ویتامین کا، ویتامین دی، ویتامین آ، آهن، زینک، کروم و … اشاره کرد. این قرص به غیر از دارا بودن ترکیبات ویتامینه دارای برخی از اسید آمینه های مفید برای تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می باشد که از جمله آن ها می توان به ال سیستین و ال کارنیتین اشاره کرد.

مکانیسم اثر قرص ایمیونس ویتابیوتیکس

قرص ایمیونس ویتابیوتیکس یکی از بهترین مکمل های تقویت سیستم ایمنی بدن است که به علت دارا بودن ترکیبات متنوع می تواند برای رفع بیماری های عفونی و ویروسی مورد استفاده قرار گیرد. از جمله ویتامین های بسیار مهمی که در این قرص برای تقویت سیستم ایمنی بدن وجود دارند، می توان به ویتامین ث و ویتامین های گروه ب اشاره کرد. این ویتامین ها می توانند باعث افزایش انرژی بدن شوند و در عین حال در کاهش دوره نقاهت بیماری ها و فرم شدید بیماری ها موثر باشند.

خرید بهترین مکمل های تقویت سیستم ایمنی بدن از داروخانه آنلاین داروهوم

شما می توانید انواع مکمل های معتبر از بهترین برندها را از داروهوم تهیه نماید. با توجه به سیستم فروش آنلاین این داروخانه، نیازی به حضور در مکان های شلوغ و قرار گرفتن در موقعیت هایی که شما را با خطر آلوده شدن به ویروس کرونا مواجه می سازد، نخواهید داشت. قبل از هر چیزی می توانید با مراجعه به آدرس https://daroohome.com/ انواع محصولات و مکمل های موجود را بررسی نموده و محصول مورد نظر را انتخاب نمایید. با توجه به تنوع بالای مکمل های تقویت سیستم ایمنی در این داروخانه، شما می توانید قبل از خرید، از مشاوره رایگان بهره مند شده و خریدی مطمئن را تجربه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا