پوست و مو

نحوه استفاده از فیس براش دستی

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، به آموزش نحوه استفاده از فیس براش دستی میپردازیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

پاک کننده ها، تونرها و مرطوب کننده ها همگی اجزای مهمی هستند که به تمیزی پوست، درخشان و شاداب نگه داشتن آن می‌پردازند. این امر به ویژه اگر پوست چربی دارید، یا اغلب آرایش می‌کنید مهم است زیرا قبل از رفتن به رختخواب باید آن را پاکسازی کنید.

در کنار استفاده از پاک کننده ها، تونرها و مرطوب کننده های مناسب، ابزاری که هر فرد باید به عنوان بخشی از روتین مراقبت از پوست خود استفاده کند، براش شستشوی صورت یا فیس براش است.

فیس براش چیست؟

فیس براش، براشی است که صورت را پاکسازی و لایه برداری می کند. این عمل سلول های مرده و باقی مانده های پوست را که منافذ را مسدود می کنند، از بین می برد. در واقع فیس براش به شما پوستی درخشان تر، سفت تر و جوان تر هدیه می دهد.

فیس براش به دو صورت قابل تهیه است: دستی و برقی.

تبلیغات

در ادامه این مطلب به آموزش نحوه استفاده از فیس براش دستی میپردازیم.

نحوه استفاده از فیس براش دستی

بیاد داشته باشید که پاکسازی بیش از حد می تواند به پوست آسیب برساند – بنابراین بیش از یک بار در روز از فیس براش استفاده نکنید.

در مرحله اول، به جای فیس براش برقی، یک فیس براش دستی انتخاب کنید، زیرا براش های الکترونیکی، بیش از حد پوست را لایه برداری کرده و پوست شما را تحریک می کنند.

دوم اینکه همیشه با پوست بدون آرایش شروع کنید. برای اینکه بتوانید تمیزی عمیقی ایجاد کنید، باید تمام آرایش را با یک پاک کننده آرایش اختصاصی از روی صورت پاک کنید. صرف نظر از انجام این مرحله، فیس براش فقط کانسیلر، ریمل و فونداسیون را به منافذ پوست هدایت خواهد کرد.

هنگامی که آرایش پوستتان را پاک کردید، یک پاک کننده با کیفیت بالا را روی صورت خود بمالید. فیس براش را خیس کنید و به مدت 5 دقیقه با حرکات دورانی ریز و فشار ملایم روی پوست ماساژ دهید سپس صورت خود را با آب گرم شستشو دهید. توصیه می شود 1 تا 3 مرتبه در هفته از فیس براش استفاده کنید.

هشدار: باید از استفاده از فیس براش روی پوست های حساس، پوست های مستعد آکنه، پوست هایی که آفتاب سوخته است یا زخم باز وجود دارد و پوست های دچار اگزما، روزاسه یا پسوریازیس، خودداری کنید. زیرا ممکن است باعث تشدید این شرایط شود.
5/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
bioelementscosmeticsandbeauty

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا