شستشو و نظافت

چگونه در خانه نرم کننده لباس درست کنیم؟

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، به نحوه تهیه و ساخت نرم کننده لباس خانگی میپردازیم و خواهیم گفت که چگونه در خانه نرم کننده لباس درست کنیم؟. ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

چگونه نرم کننده لباس خانگی درست کنیم؟

امروزه باید تمام تلاش خود را کرد تا خانواده را از معرض مواد شیمیایی مضر دور کرد. ساخت نرم کننده‌ی مایع پارچه موجب صرفه جویی در پول و افزایش سلامتی خانواده می‌شود. مواد تشکیل دهنده‌ی ارزان این معجون امن و غیر سمی هستند، اما محصول نهایی اثری شگفت در کاهش حالت استاتیک پارچه و احساس نرمی دارد. بعد از دنبال کردن این دستور، برای چندین هفته مواد لازم جهت نرم کردن لباس‌ها را در اختیار دارید.

مواد لازم برای درست کردن نرم کننده لباس:

  • جوش شیرین
  • سرکه سفید مقطر
  • آب
  • روغن اسانس (اختیاری)
  • گالن پلاستیکی

نحوه ساخت نرم کننده لباس خانگی:

1 فنجان جوش شیرین را در یک ظرف پلاستیکی بریزید. 1 فنجان آب به ظرف بیافزایید و به آرامی 6 فنجان سرکه سفید مقطر در آن بریزید. سرکه و جوش شیرین صدای فش فش خواهند داد.

7 فنجان آب بیشتر اضافه کنید. در ظرف را ببندید و مخلوط را هم بزنید. درپوش را چند بار باز کنید تا گازهای آن خارج شود.

در صورت تمایل، چند قطره اسانس به آن اضافه کنید و مخلوط را مجدداً هم بزنید.

1 فنجان از نرم کننده‌ی خود را در طول چرخه شستشوی نهایی در محفظه‌ی مخصوص بریزید. در صورتی که نرم کننده‌ی شما حاوی اسانس است، بطری را قبل از استفاده تکان دهید.

اگر نرم کننده‌تان تمام شده و نیاز به استفاده از چیزی سریع دارید، در طول چرخه شستشو 1/3 فنجان سرکه سفید در محفظه‌ی شستشوی ماشین لباسشویی بریزید، پس از آن 1/3 فنجان جوش شیرین به آن اضافه کنید.

اگر چرخه‌ی شستشو در حال اتمام است و اضافه کردن نرم کننده را فراموش کرده‌اید، در طول چرخه‌ی شستشوی نهایی 1 فنجان سرکه سفید را به همراه 1/4 فنجان جوش شیرین به محفظه اضافه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
beytoote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا