زناشویی

وظایف خانواده عروس در مراسم بله برون

آشنایی با وظایف خانواده عروس در بله برون اهمیت بسیاری دارد چرا که اجرای مراسم بله برون بر عهده خانواده عروس می‌باشد بنابراین باید به صورت اصولی و بدون هیچ کم و کاستی برگزار شود. هدف از نگارش این مقاله این است که به خانواده‌هایی که برای اولین بار قصد برگزاری چنین مراسمی را دارند کمک کنیم تا وظایف خود را به خوبی بشناسند زیرا خانواده عروس معمولاً در اولین تجربه برگزاری مراسم بله برون با بسیاری از وظایف آشنایی ندارند و همین امر سبب بی توجهی به برخی از مسائل در برگزاری این مراسم می‌شود که بسیار ناخوشایند است. در ادامه با وظایف خانواده عروس در بله برون آشنا می‌شویم.

البته مخاطبین این مقاله فقط افراد بی تجربه در مراسم بله برون نیستند بلکه افرادی هم که قصد دارند به طور اصولی و بدون هیچ کم و کاستی مراسم خود را برگزار کنند نیز می‌توانند از مطالب این مقاله بهره لازم را ببرند.

وظایف خانواده عروس در بله برون چیست؟

  • تعیین مکان برگزاری مراسم بله برون: مراسم بله برون نیز مانند خواستگاری در منزل عروس برگزار می‌شود اما چون در مراسم بله برون مهمان‌های بیشتری نسبت به مراسم خواستگاری دعوت می‌شوند به همین دلیل ممکن است خانواده عروس فضای کافی در اختیار نداشته باشند بنابراین مراسم را در مکان‌هایی مانند سالن اجتماعات و… برگزار می‌کنند. پس خانواده‌هایی که با کمبود فضا و مکان در منزل خود مواجه هستند حتماً باید پیش از هر کاری مکان مناسبی را برای برگزاری مراسم بله برون انتخاب کنند.
  • دیزاین: مرحله بعدی دیزاین و تزیینات بله برون است. اگر قصد برگزاری مراسم بله برون در منزل را دارید می‌توانید از خدمات دیزاین و تزیین مؤسسات تشریفاتی بهره مند شوید.
  • پذیرایی: پذیرایی مراسم بله برون با مراسم‌هایی مانند عقد، عروسی و… متفاوت است به عبارتی دیگر پذیرایی در مراسم بله برون ساده‌تر از پذیرایی مراسم عقد و عروسی است.
شب اول عروسی؛ نکاتی برای داشتن شب عروسی رؤیایی

در نتیجه خانواده عروس باید از قبل منوی پذیرایی خود را که معمولاً میوه، چای و شیرینی است انتخاب کنند. علاوه بر منوی پذیرایی باید مهماندارانی را هم برای پذیرایی از مهمان‌هایشان انتخاب کنند چرا که در مراسم بله برون تمامی اعضای خانواده عروس مشغول گفتگو درباره مسائل مهم هستند و نمی‌توانند امور مربوط به پذیرایی را نیز مدیریت کنند درنتیجه باید مهمانداران حرفه‌ای را برای چنین وظیفه مهمی انتخاب کنند که توانایی پذیرایی اصولی و حرفه‌ای را داشته باشند.

به دلیل اهمیت بسیار زیاد این موضوع همواره از طریق مؤسسات تشریفاتی معتبر برای استخدام مهماندار اقدام کنید.

  • میز بله برون: در مراسم بله برون هدایایی از طرف خانواده داماد و همچنین داماد برای عروس آورده می‌شود به همین دلیل نیز خانواده عروس باید به معنای احترام به خانواده داماد جایگاه مناسبی را برای هدایای آن‌ها آماده کنند تا در روز مراسم تمامی هدایا بر روی آن قرار داده شود.
  • جایگاه عروس و داماد: از آن جایی که امروزه تمامی توافقات در روز خواستگاری انجام می‌شود و مراسم بله برون بیشتر به دلیل اطلاع رسانی به اقوام داماد و عروس برگزار می‌شود درنتیجه باید برای عروس و داماد جایگاه مناسبی تهیه و تزیین شود.
  • دفترچه بله برون: همانطور که قبلاً اشاره شد تمامی توافقات و تصمیمات مهم درباره برگزاری مراسم‌های مختلف مانند عروسی، عقد، مهریه، جهزیه و… در مراسم بله برون مشخص می‌شود در نتیجه بهتر است برای جلوگیری از بروز مشکلات در روزهای آتی تمامی توافقات را مکتوب کنید و بزرگان فامیل آن را امضاء کنند.

کتاب الکترونیکی رمان شازده کوچولو اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی پنج زبان عشق، گری چاپمن اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی ذهن آگاهی برای مدیریت استرس اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی چگونه ازدواج را به موفقیت تبدیل کنیم؟ اطلاعات بیشتر
کتاب اکترونیکی مارپیچ رو به بالا (وارونه سازی جریان افسردگی) اطلاعات بیشتر
دانلود کتاب غلبه بر ناتوانی جنسی (اختلال در نعوظ) اطلاعات بیشتر

برنامه جامع کنترل انزال شامل کتاب الکترونیکی (182 صفحه) + فایل صوتی کتاب (132 دقیقه) + کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل + برنامه تمرینی 4 هفته ای + موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
polwedding

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا