تبلیغات ویژه
دکوراسیون و چیدمان

25 مدل چراغ حمام و سرویس بهداشتی و چراغ بالای آینه

وجود نور با کیفیت در هر اتاق از خانه از اهمیت بالایی برخوردار است، به خصوص در حمام و سرویس بهداشتی نقشی حیاتی دارد. اگر لامپ های روشنایی را اشتباه انتخاب کنید، وقتی که خود را در آینه آرایش یا مرتب میکنید، زرد به نظر خواهید رسید. همچنین اگر وسایل حمام را در نقطه اشتباهی قرار دهید، سایه بوجود خواهد آمد. بنابراین شما به چند منبع نور مختلف نیاز خواهید داشت. چه نوع چراغی و کجا؟ در ادامه چند نکته وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند.

نکات کلی

نور طبیعی را به حداکثر برسانید: برای تنظیم ریتم شبانه روزی که چرخه های بیداری / خواب را تنظیم می کند، هیچ چیز مثل نور طبیعی خورشید نیست. به همین دلیل طراحی یک حمام با حداکثر نور طبیعی امکان پذیر است. مطمئن شوید که نوع قرارگیری پنجره ها منجر به ورود نور به داخل میشود. اگر خانه جدیدی را طراحی می کنید یا در حال بازسازی هستید، بهترین مکان برای قرار دادن حمام، رو به سمت شمال است: نور حاصل از قرار گرفتن حمام به سمت شمال به صورت غیر مستقیم است و باعث ایجاد نوری نرم و پراکنده می شود. چراغ های توکار چهار اینچی برای بالای سر مناسب هستند. استفاده از لامپ های ثابت در کنار آینه یا بالای آینه نیز به بازتاب بهتر نور کمک میکند. برای مثال میتوانید LED های 2700K که گرمترین نور ممکن را دارند، انتخاب کنید.

بهترین ایده های نورپردازی حمام نورپردازی سقف سرویس بهداشتی نورپردازی سرویس بهداشتی منزل ایده برای روشنایی حمام سرویس بهداشتی با نورپردازی خیره کننده بهترین ایده های روشنایی حمام

5/5 - (2 امتیاز)
کتاب الکترونیکی رمان شازده کوچولو اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی پنج زبان عشق، گری چاپمن اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی ذهن آگاهی برای مدیریت استرس اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی چگونه ازدواج را به موفقیت تبدیل کنیم؟ اطلاعات بیشتر
کتاب اکترونیکی مارپیچ رو به بالا (وارونه سازی جریان افسردگی) اطلاعات بیشتر
دانلود کتاب غلبه بر ناتوانی جنسی (اختلال در نعوظ) اطلاعات بیشتر

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
digsdigs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا