خانه داری

چگونه لباس ها را در چمدان بگذاریم؟

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، به این موضوع که چگونه لباس ها را در چمدان بگذاریم؟ و نحوه چیدمان لباس در چمدان میپردازیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

جمع کردن لباس‌ها برای قرار دادن درون چمدان شاید برای تمام خانم‌ها خانه دار یکی از سخت‌ترین کارها باشد، بدترین قسمت ماجرا آنجاست که بعد از رسیدن به مقصد تمام لباس‌ها چروک شده و نیاز به اتو دارند. با ما همراه شوید تا بدانید چگونه باید لباس‌ها را درون چمدان قرار دهید تا چروک نشوند.

نحوه چیدمان لباس در چمدان

هنگامی که قصد سفر دارید، ممکن است جمع کردن لباس‌ها و وسایل مورد نیاز، ذهنتان را به خود مشغول کند. به ویژه وقتی که می‌خواهید لباس‌های یک هفته‌ی خود را درون یک ساک مسافرتی جا بدهید.

لوله کردن و پیچاندن لباس‌ها به مراتب راه حل مناسب‌تری نسبت به تا کردن آنهاست. چون اینکار فضای بیشتری را در چمدان در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین این روش، از چروک شدن لباس‌ها در چمدان جلوگیری می‌کند و وقتی که به مقصد رسیدید، دیگر مجبور نخواهید بود تمام لباس‌هایتان را دوباره اتو کنید.

چیدمان لباس در چمداننحوه چیدن صحیح لباس در چمدان برای سفر

گام اول برای چیدن صحیح لباس در چمدان

از لباس‌های بزرگ‌تر شروع کنید و آنها را در ته ساک یا چمدانتان بگذارید. به منظور افزایش فضا، بزرگ‌ترها را در ته ساک و لباس‌های کوچک‌تر را رو قرار می‌دهیم.

گام دوم برای گذاشتن لباس در چمدان

شلوارهایتان را از وسط به درازا تا کنید. سپس از انتهای شلوار شروع کرده و آن را به سمت بالا لوله کنید. حالا شلوارهای لوله شده را ته ساک بگذارید.

چیدمان لباس در چمداناموزش تا كردن لباس برای سفر

گام سوم برای گذاشتن لباس در چمدان

تی شرت‌ها و بلوزها را از وسط به درازا تا کرده و اگر امکانش هست دوباره از وسط یک تای دیگر بزنید. از قسمت پایین بلوزها شروع کرده و آن را به سمت یقه بپیچانید. حالا بلوزهای لوله شده را در لایه‌ی بعدی روی شلوارها قرار دهید.

گام چهارم برای گذاشتن لباس در چمدان

لباس‌های زیر را هم روی لباس‌های تا و لوله شده قرار می‌دهیم. از وسط تا کنید و سپس آنها را لوله کنید.

چیدمان لباس در چمدانطریقه گذاشتن لباس در چمدان

گام پنجم برای چیدمان لباس در چمدان

کت‌ها، پیراهن‌های مردانه و دیگر لباس‌های رسمی را روی لباس‌های لوله شده در چمدان بگذارید. لوله کردن و پیچاندن این لباس‌ها ممکن است باعث از شکل افتادن یقه یا قسمت‌های دیگر لباس شود. پس این گونه لباس‌ها را تا کرده و روی لباس‌های لوله شده قرار دهید.

توجه: اگر می‌خواهید کفش‌هایتان را هم کنار لباس‌هایتان در چمدان بگذارید، می‌توانید از فضای موجود در داخل کفش‌ها هم استفاده کنید و لباس‌های رل شده کوچک را در آنجا قرار دهید!

5/5 - (2 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
beytoote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا