صورت

بهترین روش های کوچک کردن بینی بدون جراحی

در این مطلب بهترین روش های کوچک کردن بینی بدون جراحی را بیان خواهیم نمود، باما همراه باشید…

تبلیغات

از شکل بینی خود راضی نیستید؟ آیا می‌خواهید بینی خود را کوتاه کنید؟ چگونه بینی خود را کوچکتر کنیم؟ این تمرینات ساده و دستور العمل های طبیعی است، که شما می‌توانید به راحتی در خانه انجام دهید در حال حاضر نیاز نیست به شکل زشت بینی خود فکر کنید، شما می‌توانید آن را به طوری که می‌خواهید تصور کنید این مقاله در مورد چگونگی کاهش اندازه بینی به طور طبیعی مطالبی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کوچک کردن بینی با روش خانگی

افراد زیادی هستند از بین آقایان و خانم‌ها که از بزرگ بودن بینی‌شان ناراضی هستند و از طرفی به دلایل مختلف نمی‌خواهند و یا نمی‌توانند بینی‌شان را جراحی کنند، برای اینجور افراد راه‌های ساده و بی هزینه‌ای وجود دارد که در کوچک کردن و زیباتر شدن بینی تأثیر بسیاری دارند. با این روش‌های ساده بینی خود را کوچک و خوش فرم کنید و اعتماد به نفستان را بالا ببرید.

بخور دادن بینی موثر در کاهش حجم بینی

بینی کوچک
كوچك كردن بينی با بخور

بخور دادن بینی باعث باز شدن منافذ پوست و کاهش چربی و گوشت‌های بینی می‌شود، بدین ترتیب بینی به فرم ایده آلی خواهد رسید در صورتی که این کار را تکرار کنید. برای جلوگیری از افتادگی بینی پس از بخور دادن، بینی را زیر آب یخ بگیرید.

زنجبیل موثر در کاهش چربی بینی

بینی کوچک
کوچک کردن بینی با زنجبیل

زنجبیل باعث از بین رفتن چربی‌های بینی‌های گوشتی می‌شود به این صورت که کمی پودر زنجبیل را با آب مخلوط می‌کنید و روی بینی خود قرار می‌دهید بعد از چند دقیقه آن را با دستمال پاک می‌کنید نتیجه کار بعد از دو هفته شگفت انگیز است.

تبلیغات

یخ در کوچک کردن بینی

بینی کوچککوچک کردن بینی با یخ

یخ یکی از ساده‌ترین دستورالعمل‌هاست تا بینی شما کوچکتر شود.

یک مکعب یخ را در یک پارچه تمیز قرار دهید و برروی بینی خود قرار دهید.

هر روز این کار را به مدت ده دقیقه انجام دهید.

بینی کمتر پف کرده و به دلیل یخ و سرما کوچک می‌شود.

خمیر دندان، سرکه سیب و زنجبیل

طرز تهیه این نسخه طبیعی کوچک کننده بینی ساده است، نسخه‌ای که تأثیر آن عالی است، کافیست یک قاشق چایخوری خمیر دندان، یک قاشق چایخوری زنجبیل تازه و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب را با هم مخلوط مخلوط کنید و ترکیب بدست آمده را به مدت 30 دقیقه بر روی بینی خود قرار دهید فراموش نکنید که پیش از استفاده از محلول، بینی را با آب و صابون شسته و خشک کنید.

تبلیغات

بعد از گذشت مدت تعیین شده یعنی 30 دقیقه ترکیب روی بینی را توسط آب گرم از روی بینی خود پاک کنید و چنانچه احساس خشکی پوست در این قسمت از صورت خود کردید آن را با نرم کننده‌های طبیعی مرطوب کنید. اگر روزانه از این محلول استفاده کنید می‌توانید در عرض کمتر از ده روز تفاوت را در شکل ظاهری بینی خود احساس کنید.

افرادی که در حین استفاده از آن متوجه سوزش یا قرمزی در بینی خود می‌شوند بایستی میزان زنجبیل را در ترکیب کم کنند.

فشار دادن نوک بینی

نوک بینی غضروف نرمی است که قابل شکل گیری است، شما می‌توانید با فشار دادن نوک بینی‌تان، بینی خوش فرم تر و کوچک‌تری داشته باشید.

محلول خانگی کوچک کننده بینی

کوچک کردن بینیکوچک کردن بینی با محلول سرکه سیب

با استفاده از یک محلول خانگی می‌توان به راحتی چربی‌های اضافی روی بینی رااز بین برد و به ظاهری زیبا و بینی قلمی دست یافت. برای درست کردن محلول به یک قاشق چایخوری خمیر دندان، یک قاشق چایخوری زنجبیل تازه و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب نیاز دارید. تمام مواد را با هم مخلوط مخلوط کنید و آنگاه به مدت 30 دقیقه بر روی بینی خود قرار دهید، قبل از استفاده از محلول، بینی را با آب و صابون شسته و خشک کنید.

پس از نیم ساعت ترکیب را توسط آب گرم از روی بینی خود پاک کنید و نیز می‌توانید از کرم مرطوب کننده برای جلوگیری از خشکی پوست خود استفاده کنید.

تبلیغات

در صورت استفاده روزانه از این محلول می‌توانید در عرض کمتر از ده روز تفاوت را در شکل ظاهری بینی خود احساس کنید، اگر در حین استفاده از آن احساس سوزش یا قرمزی در بینی خود کردید، در دفعات بعدی میزان زنجبیل را در ترکیب کاهش دهید. افرادی که از این ترکیب استفاده کرده‌اند در یک بازه زمانی کوتاه دارای یک بینی خوش فرم و کشیده شده‌اند بدون اینکه متحمل درد و هزینه بالای جراحی زیبایی بینی شوند.

ورزش های کاهش حجم بینی

کوتاه شدن بینی

با گذشت زمان، بدن انسان شروع به ضعیف شدن می‌کند. به همان شیوه با سن، شکل بینی نیز به علت ضعف استخوان‌ها و غضروف بینی تغییر می کنداین تمرین ساده، استخوان‌ها و غضروف‌های بینی را قوی نگه می‌دارد.

انگشت اشاره را روی نوک بینی قرار دهید، آن را به آرامی فشار دهید. با نگه داشتن انگشت روی بینی، فشار را به سمت پایین متمایل کنید، هر وقت که زمان داشتید می‌توانید این تمرین را هر روز در هر کجا انجام دهید.

کوچک کردن و تغییر شکل بینی

این تمرین ساده بسیار مفید خواهد بود هر دو طرف بینی را با انگشت اشاره فشار دهید. با نیروی زیاد، هوا را به بیرون بدمید. شما می‌توانید این حرکت را برای هر دو سوراخ بینی خود انجام دهید؛ این کار را 10-15 بار تکرار کنید. این یک تمرین، ساده است که شما را قادر می‌سازد دقیقاً همانطور که می‌خواهید بینی خود را شکل دهید.

تکان دادن بینی

برای کوچک کردن بینی، روش‌های دیگری نیز وجود دارد این کار جهت ساخت عظلات بینی شما مفید خواهد بود. صورت خود را ثابت نگه داشته و بینی خود را بچرخانید. شما می‌توانید این تمرین را در هر زمان از روز انجام دهید اما برای رسیدن به نتایج بهتر، به طور منظم باید این کار را انجام دهید.

تبلیغات

صاف کردن بینی

بینی کوچک
كوچك كردن بيني استخواني بدون عمل

این یک تمرین ساده برای داشتن بینی باشکل مناسب است، برای این کار لبخند بزنید و بینی خود را با کمک انگشتان خود بکشید. این کار به ساخت عضلات در دو طرف بینی شما کمک خواهد کرد. برای داشتن نتایج بهتر، 20 بار در روز و برای چند ماه این کار راتکرار کنید.

ماساژ بینی

این یک راه ایده آل برای کوچک کردن بینی است برخی از مزایای دیگر نیز وجود دارد، که می‌تواند سردرد را نیز درمان کند. بینی خود را از قسمت پل وسطی به طرفین ماساژ دهید و مراقب باشید که حتماً انگشتان خود را بصورت دایره‌ای برروی بینی خود حرکت دهید؛ با 5-7 بار تکرار در روز و در زمان بسیار کوتاه، شما نتایج را دریافت خواهید کرد.

ازبین بردن خط لبخند

با گذشت سن، خط و چین و چروک هایی در صورت و اطراف بینی ظاهر می‌شود، که یکی از آنها خط لبخند است این، یک تمرین ساده برای کاهش میزان خط لبخند بشمار می‌رود. هوا را به داخل بینی هدایت کرده و برای چند ثانیه نگه دارید، به طوری که در بینی خود حجم هوا را کاملاً حس کنید. این کار را حداقل یک بار در روز برای داشتن نتایج بهتر، انجام دهید.

تنفس عمیق

تنفس عمیق نیز، یکی دیگر از ورزش‌های ساده است که کمک می‌کند تا بینی خود را کوچک‌تر کنید این تمرین ساده را هرروز انجام دهید. یکی از حفره‌های بینی خود را بسته و با حفره‌ی دیگر نفس بکشید؛ پس از هر تنفس عمیق، نفس خود را برای 3 ثانیه نگه دارید، در معرض عمق قرار گرفتن در هوا، سه ثانیه نگه داشتن هوا. حال برای حفره‌ی دیگر نیز این کار را تکرار کنید. این تمرین را سه بار در روز در پکیج‌های 10 تایی انجام دهید.

کوچک کردن بینی با آرایش

بینی کوچک
چگونه با آرایش بینی را کوچک نشان دهیم

شما می‌خواهید به یک مهمانی بروید و می‌خواهید زیبا به نظر برسید، اما از ظاهر بینی خود راضی نیستید، با یک روش ساده در آرایش کردن می‌توانید کاری کنید که بینی شما کوچکتر به نظر برسد. از روشن کننده‌هایی استفاده کنید که از رنگ پوست شما روشن‌تر هستند به همین ترتیب از رنگ تیره‌تر برای سایه انداختن.

تبلیغات

مواد آرایشی را روی دو طرف بینی قرار دهید و آن را خوب مخلوط کنید به همین ترتیب، روشن کننده‌ها را بر روی نوک بینی اعمال کنید و آن را به خوبی ترکیب کنید این، باعث می‌شود بینی شما فوراً کوچکتر به نظر برسد.

5/5 - (1 امتیاز)

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش
منبع
namnakyjc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا