انشا

انشا در مورد کیک تولد

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد کیک تولد با مقدمه، بدنه و نتیجه گیری برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

تبلیغات

⭐انشا در مورد کیک تولد⭐

مقدمه:
در روستای کوچک “شاداب‌آباد”، یک روز خوش‌آب و هوای تابستان، دخترکی با نام لاله تصمیم گرفت تا یک کیک تولد شگفت‌انگیز برای دوست خود، سارا، بپزد.

بدنه:
لاله با مامانش به فروشگاه محلی رفت و تمام مواد لازم برای پخت کیک را خرید. او یک پنجره‌ی شیک و قلبی برای کیک انتخاب کرد و مامانش به او کمک کرد تا مواد را به دقت اندازه‌گیری کند.

پس از خرید مواد، لاله با احساس هیجان و خلاقیت به خانه بازگشت. او آشپزخانه را به یک آشپزخانه‌ی جادویی تبدیل کرد و شروع به ترکیب مواد کرد. مواد از شکر، کره‌ی نرم، تخم‌مرغ، وانیل و آرد به ترتیب وارد کاسه می‌شدند.

پس از ترکیب مواد، لاله کیک را به دقت در قالب قلبی مورد نظر ریخت و آن را به فر فرستاد. در حالی که کیک در فر می‌پزید، بوی خوشمزه‌ای در آشپزخانه پخش می‌شد.

تبلیغات

بعد از پخت لاله کیک را به زیبایی تزئین کرد.

دوستان لاله همگی به جشن تولد دعوت شده بودند و وقتی که کیک به زیبایی تزئین شده و آماده به نمایش گذاشته شد، همگی شگفت‌زده شدند. سارا با یک لبخند بزرگ بر روی لبانش گفت: “این بهترین کیک تولدیه که تا به حال دیده‌ام!”

نتیجه:
در انتها، دخترکان شاداب‌آباد با هم یک جشن تولد فوق‌العاده و خاطره‌انگیز را جشن گرفتند. این کیک تولد نه تنها خوشمزه بود، بلکه زیبایی و خلاقیت لاله همه را شگفت زده کرد.

⭐انشا دوم در مورد کیک تولد⭐

مقدمه:
امروز روز تولد من است و من خیلی خوشحالم. یکی از چیزهایی که من در مورد تولدم دوست دارم، کیک تولد است. کیک تولد همیشه یک عنصر مهم در جشن تولد است.

بدنه:
کیک تولد من معمولاً یک کیک شکلاتی است. من شکلات را خیلی دوست دارم و فکر می‌کنم که کیک شکلاتی طعم بهتری دارد. کیک تولد من معمولاً با خامه سفید و میوه تزئین شده است. من خامه سفید و میوه را هم خیلی دوست دارم.

تبلیغات

کیک تولد من همیشه یک یادآوری شیرین از روز تولد من است. هر بار که کیک تولدم را می‌بینم، یاد خاطرات تولدهای گذشته‌ام می‌افتم. من همیشه با خانواده و دوستانم در تولدم جشن می‌گیرم و این کیک تولد است که جشن ما را کامل می‌کند.

امسال هم کیک تولد من یک کیک شکلاتی با خامه سفید و میوه بود. کیک تولد امسال من خیلی خوشمزه بود و من خیلی از آن لذت بردم.

من کیک تولدم را با خانواده و دوستانم خوردم و با هم خوش گذراندیم. ما تولد من را جشن گرفتیم و برای آینده آرزوی موفقیت کردیم.

نتیجه:
من امیدوارم که همیشه بتوانم کیک تولدم را با خانواده و دوستانم بخورم و از آن لذت ببرم. کیک تولد برای من یک نماد شادی و خوشبختی است و من همیشه آن را دوست خواهم داشت.

4/5 - (1 امتیاز)

تبلیغات

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا