عکاسی

مجموعه تصاویر علیرضا رستمی، عکاس

بیوگرافی علیرضا رستمی

علیرضا رستمی عکاس برجسته ایرانی، ابتدا کار خود را در رشته تئاتر آغاز کرد و به مدت زمان 2 سال، وقت خود را در این حرفه گذراند. بعد از دوران بازیگری و تئاتر شروع به نوشتن و کارگردانی نمود. وی در این حیطه چندین داستان کوتاه و نمایشنامه را به روی صحنه برد. آخرین داستان کوتاه وی شامپاین نام داشت و پس از نوشتن این داستان وی به عکاسی روی آورد و از آن زمان دیگر داستانی ننوشت.
علیرضا رستمی فعالیت عکاسی خود را در سال 2009 در کشور ترکیه به عنوان دستیار عکاسی فشن و تبلیغاتی آغاز کرد که به مدت دو سال به طول انجامید. او عکاسی را به صورت حرفه ای و در شاخه های پرتره، فشن و فاین آرت انجام میدهد.

تبلیغات

وی علاوه بر عکاسی محقق و پژوهش گر هنری و علمی صنعتی در زمینه هنر و عکاسی نیز میباشد. شروع فعالیت پژوهشی و علمی عکاسی در ایران را از سال 2011 آغاز کرد. از جمله اقدامات علمی او در زمینه هنر عکاسی میتوان به تحقیق بر روی ساختار دوربین ها و اپتیک های لنز های موجود در جهان اشاره کرد. او علاقه مند به عکاسی آنالوگ میباشد و در این زمینه مقاله ای با عنوان عکاسی آنالوگ چرا نباید از میان برداشته شود؟ را ارایه داده است. در این مقاله در رابطه با عکاسی آنالوگ و چرایی اینکه چه چیزهایی در این نوع عکاسی وجود دارد که در عکاسی دیجیتال وجود ندارد و باعث تمایز این دو شده است صحبت شده است.

او در سال های 2012 الی 2014 به عنوان عکاس خبری فعالیت خود را در عکاسی ادامه داد و اکنون نیز به صورت خصوصی در زمینه عکاسی فشن و فاین آرت مشغول به کار است.

مجموعه تصاویر گرفته شده توسط علیرضا رستمی

علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی علیرضا رستمی


تبلیغات
4.6/5 - (14 امتیاز)

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا