عکاسی

مجموعه تصاویر منی لیبرودو، عکاس پرتره

بیوگرافی منی لیبرودو


منی لیبرودو، عکاس و اهل کشور فیلیپین است. قبل از اینکه او تمام وقت خود را به عکاسی اختصاص دهد، یک معلم دبیرستانی در یکی از مدارس بین المللی برتر تایلند بود.

منی لیبرودو، را میتوان بعنوان کسی که جزء لیست برترین عکاسان جهان است، نام برد. حرفه ی اصلی وی عکاسی پرتره است ولی در عکاسی مد نیز دست کوچکی دارد.

وی محبوبیت خود را در بین عکاسان و طرفداران عکاسی دارد. تصاویر او در بسیاری از نشریات در سراسر جهان منتشر شده اند.

تعدادی از مشاهیر بزرگ در عکاسی بین المللی به ستایش کارهای لیبرودو پرداخته اند. اسکات کلبی در سال 2009 با مشاهده ی کارهای لیبرودو، عکاسی را دید که دیدگاه فوق العاده و آینده روشنی دارد، همچنین جادوی خالصی در عکس هایش بوجود می آورد. در آن زمان اسکات کلبی این گفته را به زمان آورد که لیبرودو یکی از پنج عکاس برتر جهان است، که متاسفانه کارهایش زیاد به چشم نخورده اند.
سال گذشته، یک وبلاگ نویس محبوب (با بیش از 1.5 میلیون بازدیدکننده)، لیبرودو  را به عنوان یکی از 10 عکاس پرتره مشهور جهان معرفی کرد.

در واقع، لیبرودو تا به حال در بسیاری از مسابقات عکاسی بین المللی به عنوان داور و قضاوت کننده و همچنین در بسیاری از کنفرانس های عکاسی بین المللی به همراه شخصیت های مشهوری مانند استیو مک کری دعوت شده است.

لیبرودو همچنین از سال 2007، بیش از 150 کارگاه آموزشی عکاسی در سراسر جهان را هدایت کرده است. دانشجویان وی در این کارگاه ها بیش از هزاران نفر بوده اند که بسیاری از آنان اکنون در حرفه ی عکاسی به موفقیت رسیده اند.

عکاسان پرتره معروف جهان + تصاویر

او همچنین با تعداد بی شماری از مدل ها و دیگر شخصیت های مشهور همکاری داشته است.

عکس های گرفته شده وی گاها دیجیتالی و روتوش زده نیز منتشر می شوند.

مجموعه تصاویر گرفته شده توسط منی لیبرودو


کتاب الکترونیکی رمان شازده کوچولو اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی پنج زبان عشق، گری چاپمن اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی ذهن آگاهی برای مدیریت استرس اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی چگونه ازدواج را به موفقیت تبدیل کنیم؟ اطلاعات بیشتر
کتاب اکترونیکی مارپیچ رو به بالا (وارونه سازی جریان افسردگی) اطلاعات بیشتر
دانلود کتاب غلبه بر ناتوانی جنسی (اختلال در نعوظ) اطلاعات بیشتر

برنامه جامع کنترل انزال شامل کتاب الکترونیکی (182 صفحه) + فایل صوتی کتاب (132 دقیقه) + کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل + برنامه تمرینی 4 هفته ای + موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا