عکاسی

مجموعه تصاویر رهان، عکاس پرتره

بیوگرافی رهان


رهان در تاریخ 4 می 1979 در نرماندی فرانسه متولد شد. نام او همیشه جزء برترین عکاسان پرتره جهان برجسته بوده است. او به بیش از 35 کشور جهان سفر کرده و بیشتر پرتره های وی مرتبط با کشورهای ویتنام، کوبا و هند است و از محبوبیت بسیاری در بین مردم برخوردارند. او به عنوان عکاسی که “احساسات و روح مردم را جذب می کند” شناخته  شده است. رهان در سال 2011 به ویتنام مهاجرت کرد.

رهان از سال 2011 تاکنون به شناسایی میراث و سنت های 54 قبیله در ویتنام مشغول است. تمام تصاویر منتشر شده از سال 2011 به بعد در ویتان گرفته شده اند.

پشت هر تصویری که رهان میگیرد داستانی نهفته است. کودکی با چشم های آبی، پیرزنی که لبخندش را پشت دستهایش پوشانده و مردی که به تنهایی در خیابانی رنگ آمیزی شده راه می رود. وی علاقه بسیاری به یادگیری و شناخت فرهنگ و سنت های مردم بومی دارد.
ترکیب منحصر به فرد هنر و مستند در عکس های رهان باعث شده، هر چشمی را به خود جلب کند. برای رهان، عکاسی راهی برای نزدیک شدن به مردم و تماشا و یادگیری سنت های امروزی و میراث گذشته است.

اولین کتاب رهان با عنوان «ویتنام، موزاییک های تضاد» منتشر شد که در سال 2014 جزء پرفروش ترین کتاب ها بوده. پس از این موفقیت، رهان در سال 2015 جلد دوم  کتاب «ویتنام، موزاییک های تضاد» و در سال 2017، کتاب «مجموعه تصاویر گرفته شده رهان در 10 سال» را منتشر کرد.

در سال 2016، بعنوان روز جهانی زن، یکی از پرتره های رهان در یکی از موزه های مشهور شهر هانوی ویتنام قرار گرفت. وی طی پوشش رسانه ای، تاکنون در بیش از 500 مقاله و بیش از 50 شبکه تلویزیونی حضور داشته است.

تبلیغات

مجموعه تصاویر گرفته شده توسط رهان


4.5/5 - (2 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا