عکاسی

بیوگرافی جیمی نلسون، عکاس پرتره + تصاویر

بیوگرافی جیمی نلسون


جیمی نلسون، در سال 1967 در شهر سونوکس انگلستان متولد شد. او یک عکاس و خبرنگار انگلیسی است که برای پرتره های مردم قبیله ای و بومی شناخته شده است. نلسون در سال 1987 کار خود را به عنوان یک عکاس آغاز کرد. پس از گذراندن 10 سال در مدرسه شبانه روزی در شمال انگلیس، او خود را برای پیاده روی و عکاسی به تبت آماده کرد. این سفر یک سال طول کشید و پس از بازگشت، وی خاطرات منحصر به فرد بصری را که شامل تصاویر شگفت انگیزی بود منتشر کرد.

پس از آن، او به منظور گرفتن تصاویر گوناگون، از جنگ روسیه در افغانستان و نزاع مداوم هند و پاکستان در کشمیر تا آغاز جنگ در یوگسلاوی سابق، به این کشور ها سفر کرد. در اوایل سال 1994، او و همسر هلندی اش پرتره های چینی را طی یک پروژه 30 ماهه ساختند.

بین سال های 2010 تا 2013، جیمی نلسون جهت به تصویر کشیدن فرهنگ های بومی باقی مانده بر روی این کره خاکی سرتاسر جهان را گشت. هدف جیمی از سفر خود به این مکان ها، کشف مکان ها، فرهنگ های ناشناخته و به نمایش گذاشتن آیین ها، آداب و رسوم و سنت های این مردم بود.

گورکا و کلام در اندونزی و پاپوآ گینه نو، قزاق در اروپای شرقی و مناطق شمالی آسیای مرکزی، ساتان در تایتان های مغولستان، لداخ چی در ایالت شمالی هندوستان، جامو و کشمیر، ماسای در کنیا، تانزانیا و مرسی در اتیوپی، فقط نمونه هایی از مکان ها و فرهنگ هایی است که جیمی نلسون سفر کرده و عکس گرفته است.

همچنین بخوانید:  مجموعه تصاویر دیوید لازار، عکاس پرتره

مجموعه تصاویر گرفته شده توسط جیمی نلسون


جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون جیمی نلسون

تبلیغات
4/5 - (4 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
ترجمه اختصاصی تحریریه مثبت 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا