عکاسی

مجموعه تصاویر جوئل سانتوس، عکاس پرتره

بیوگرافی جوئل سانتوس


جوئل سانتوس در سال ۱۹۷۸ در لیسبون، پرتغال متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی‌ارشد در رشته اقتصاد و مدیریت است. علی‌رغم سابقه تحصیلی اش، ۱۵ سال گذشته را به بزرگ‌ترین شور و اشتیاق خود یعنی عکاسی اختصاص داده‌است.

عکس‌ها و نوشته‌های او به کرات توسط مجلات مسافرتی و شرکتی در سراسر جهان منتشر می‌شوند. در بین مشتریان او نام‌های تجاری شناخته شده ای مثل مایکروسافت، IKEA  ABC، نشنال جئوگرافیک، کانن، سامسونگ و بسیاری دیگر به چشم می خورند.
او چندین جایزه ملی و بین‌المللی برای کار خود، از جمله رتبه اول در سال های 2006 و 2007 “هیات‌منصفه عکس مطبوعات جهانی و استانداردها” و همچنین جایزه عکاس جهانگرد سال ( ۲۰۱۶ ) را کسب کرده‌است .

آثار او همچنین در چندین نمایشگاه بزرگ در پرتغال ، لهستان و تیمور شرقی دیده شده‌ است. اثرهای عکاسی و کتاب‌های منتشر شده وی اغلب در کانال‌های تلویزیون از جمله : RTP, RTP ÁFRICA, SIC, SIC Notícias, SIC Radical, SIC Mulher, CMTV,  TVI Porto Canal به نمایش درآمده اند.

او یکی از پیشگامان عکاسی هوایی و فیلمبرداری با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در ۵ سال گذشته بوده است، که منجر به ساخت چند فیلم مستند کوتاه شده است.
او همچنین نویسنده چندین کتاب است.

تصاویر گرفته شده توسط جوئل سانتوس

تبلیغات

4.7/5 - (4 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا