عکاسی

مجموعه تصاویر جوئل سانتوس، عکاس پرتره

بیوگرافی جوئل سانتوس


جوئل سانتوس در سال ۱۹۷۸ در لیسبون، پرتغال متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی‌ارشد در رشته اقتصاد و مدیریت است. علی‌رغم سابقه تحصیلی اش، ۱۵ سال گذشته را به بزرگ‌ترین شور و اشتیاق خود یعنی عکاسی اختصاص داده‌است.

عکس‌ها و نوشته‌های او به کرات توسط مجلات مسافرتی و شرکتی در سراسر جهان منتشر می‌شوند. در بین مشتریان او نام‌های تجاری شناخته شده ای مثل مایکروسافت، IKEA  ABC، نشنال جئوگرافیک، کانن، سامسونگ و بسیاری دیگر به چشم می خورند.
او چندین جایزه ملی و بین‌المللی برای کار خود، از جمله رتبه اول در سال های 2006 و 2007 “هیات‌منصفه عکس مطبوعات جهانی و استانداردها” و همچنین جایزه عکاس جهانگرد سال ( ۲۰۱۶ ) را کسب کرده‌است .

آثار او همچنین در چندین نمایشگاه بزرگ در پرتغال ، لهستان و تیمور شرقی دیده شده‌ است. اثرهای عکاسی و کتاب‌های منتشر شده وی اغلب در کانال‌های تلویزیون از جمله : RTP, RTP ÁFRICA, SIC, SIC Notícias, SIC Radical, SIC Mulher, CMTV,  TVI Porto Canal به نمایش درآمده اند.

او یکی از پیشگامان عکاسی هوایی و فیلمبرداری با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در ۵ سال گذشته بوده است، که منجر به ساخت چند فیلم مستند کوتاه شده است.
او همچنین نویسنده چندین کتاب است.

تصاویر گرفته شده توسط جوئل سانتوس


کتاب الکترونیکی رمان شازده کوچولو اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی پنج زبان عشق، گری چاپمن اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی ذهن آگاهی برای مدیریت استرس اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی چگونه ازدواج را به موفقیت تبدیل کنیم؟ اطلاعات بیشتر
کتاب اکترونیکی مارپیچ رو به بالا (وارونه سازی جریان افسردگی) اطلاعات بیشتر
دانلود کتاب غلبه بر ناتوانی جنسی (اختلال در نعوظ) اطلاعات بیشتر

برنامه جامع کنترل انزال شامل کتاب الکترونیکی (182 صفحه) + فایل صوتی کتاب (132 دقیقه) + کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل + برنامه تمرینی 4 هفته ای + موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا