عکاسی

مجموعه تصاویر جوئل سانتوس، عکاس پرتره

بیوگرافی جوئل سانتوس


جوئل سانتوس در سال ۱۹۷۸ در لیسبون، پرتغال متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی‌ارشد در رشته اقتصاد و مدیریت است. علی‌رغم سابقه تحصیلی اش، ۱۵ سال گذشته را به بزرگ‌ترین شور و اشتیاق خود یعنی عکاسی اختصاص داده‌است.

عکس‌ها و نوشته‌های او به کرات توسط مجلات مسافرتی و شرکتی در سراسر جهان منتشر می‌شوند. در بین مشتریان او نام‌های تجاری شناخته شده ای مثل مایکروسافت، IKEA  ABC، نشنال جئوگرافیک، کانن، سامسونگ و بسیاری دیگر به چشم می خورند.
او چندین جایزه ملی و بین‌المللی برای کار خود، از جمله رتبه اول در سال های 2006 و 2007 “هیات‌منصفه عکس مطبوعات جهانی و استانداردها” و همچنین جایزه عکاس جهانگرد سال ( ۲۰۱۶ ) را کسب کرده‌است .

آثار او همچنین در چندین نمایشگاه بزرگ در پرتغال ، لهستان و تیمور شرقی دیده شده‌ است. اثرهای عکاسی و کتاب‌های منتشر شده وی اغلب در کانال‌های تلویزیون از جمله : RTP, RTP ÁFRICA, SIC, SIC Notícias, SIC Radical, SIC Mulher, CMTV,  TVI Porto Canal به نمایش درآمده اند.

او یکی از پیشگامان عکاسی هوایی و فیلمبرداری با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در ۵ سال گذشته بوده است، که منجر به ساخت چند فیلم مستند کوتاه شده است.
او همچنین نویسنده چندین کتاب است.

تصاویر گرفته شده توسط جوئل سانتوس


کتاب الکترونیکی با زود انزالی خداحافظی کنید

شامل برنامه ماهانه + آموزش تصویری + تمرینات تایید شده توسط انجمن اورولوژی اروپا

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن