عکاسی

مجموعه تصاویر خالق پرتره استیو مک کری

بیوگرافی استیو مک کری


استیو مک کری، به عنوان یکی از بهترین سازندگان تصویر در جهان شناخته می‌شود، او به خاطر عکاسی رنگی و انگیزشی معروف است.
مک کری در فیلادلفیا به دنیا آمد و از دانشگاه هنر و معماری در  ایالت پنسیلوانیا فارغ‌التحصیل شد. او پس از دو سال کار در یک روزنامه، عازم هند شد تا آزادانه کار کند.

درست قبل از حمله روسیه، از مرز پاکستان به افغانستان تحت کنترل شورشیان گذشت. او با پوشیدن لباس های بومی، در افغانستان شروع به کار کرد. او از اولین کسانی بود که درگیری در این کشور را به تصویر کشید. او برنده مدال طلای رابرت کاپا برای بهترین عکاسی در خارج از کشور است.

او جوایز متعددی را دریافت کرده است، از جمله: عکاس برتر مجله سال، که توسط انجمن عکاسان مطبوعات ملی اهدا می شود. این همان سالی بود که در آن چهار جایزه بی سابقه در مسابقات مطبوعات جهانی به دست آورد. او جایزه Olivier Rebbot را دو بار به دست آورد.

مک کری بیشتر به مناطقی سفر می کند که درگیر جنگ و شورش هستند، از جمله بیروت، کامبوج، فیلیپین، جنگ خلیج، یوگسلاوی سابق، افغانستان و تبت. او بر پیامدهای انسانی جنگ تمرکز می کند، او تاثیرات جنگ بر چشم انداز و چهره انسان را به تصویر می کشد.

کار مک کری در مجلات بزرگ جهان برجسته است و اغلب در نشنال جئوگرافیک با مقالاتی در مورد تبت، افغانستان، عراق، یمن و معابد آنگکورات و کامبوج به نمایش در می آید.

یکی از معروف ترین عکس های وی عکس “دختر مهاجر افغان” است که بسیاری این عکس را به عنوان شناخته شده ترین عکس جهان می دانند.

مقاله پیشنهادی:  همه چیز در مورد قانون یک سوم در عکاسی

مجموعه تصاویر استیو مک کری


استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری استیو مک کری


پکیج دانلودی درمان دائمی زود انزالی

برنامه جامع کنترل انزال شامل کتاب الکترونیکی + فایل صوتی دوره + برنامه تمرینی + آموزش تصویری تمرینات + موسیقی تراپی + پشتیبانی 35 روزه

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا