انشا

انشا در مورد موسیقی با مقدمه و نتیجه

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد موسیقی با مقدمه و نتیجه برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

تبلیغات

⭐⭐ انشا اول در مورد موسیقی ⭐⭐

مقدمه:
هر فردی ممکن است از طرق مختلفی به موسیقی علاقه مند شده باشد، اما علاقه من به دلیل پدر و پدربزرگم است که عاشق موسیقی بودند و در خانه مان از صبح تا عصر صدای آرام موسیقی شنیده می شد.

بدنه:
درست است که من در مورد تئوری موسیقی چیز زیادی نمی دانم اما در تعطیلات هفتگی در خانه یا پیک نیک با خانواده و تقریبا هر مکانی موسیقی گوش می دهم.

دلیل دیگر گوش دادن من به موسیقی آرامش بخش بودن آن است و اینکه با گوش دادن موسیقی همیشه خوشحال هستم، حتی فراتر از انجام ورزش های مدیتیشن و یوگا. من حتی در ایام امتحانات و در طول تحصیل نیز موسیقی گوش می کنم چون به تمرکز من در طول درس کمک می کند و تا به الان توانستم در درس هایم نمرات خوبی کسب کنم.

درکل، موسیقی احساسات شدیدی را در قلب و ذهن ما برمی انگیزد و هر زمان که به موسیقی گوش می دهیم انگار روح خود را تازه کردیم. زیرا موسیقی بدون هیج مرزی بر زندگی انسانها متمرکز است و هر فردی را تحت تأثیر قرار می دهد. داستان علاقه موسیقی به اینجا ختم نمی شود و شروع به یادگیری نواختن گیتار کردم و امیدوارم بتوانم یک نوازنده حرفه ای شوم.

تبلیغات

نتیجه:
در پایان باید بگم که موسیقی مانند یوگا علاوه بر اینکه ما را خوشحال می کند، با حفظ تعادل هورمونی در بدن مان سبب تسکین جسم و روحمان می شود. بنابراین اگر دوست دارید بدن خود را از نظر جسمی و روحی در برابر چاقی و مشکلات سلامت روان سالم نگه دارید بهتر است گوش دادن به موسیقی را فراموش نکنید.

⭐⭐ انشا دوم در مورد موسیقی ⭐⭐

مقدمه:
من از بچگی عاشق گوش دادن به موسیقی بودم و در تعطیلات با همه اعضای خانواده موسیقی گوش می دادیم. پدرم همه اعضای خانه را تشویق می کرد که موسیقی گوش دهند. او معتقد بود موسیقی مانند مدیتیشن مغز را فعال می کند و اگر هر روز به موسیقی گوش دهیم، در همه امور کاری و تحصیل موفق می شویم.

بدنه:
موسیقی برای تمام بشر هدیه ای است که خداوند داده است. زیرا به عنوان کلید روح به ما کمک می کند تا از نظر روحی و جسمی سالم باشیم. من به گوش دادن موسیقی بسیار متعهد هستم و تقریبا هر روز به آن گوش می دهم، چون مرا تسکین می دهد و ذهنم را پر از افکار مثبت می کند که به زندگی شخصیم کمک می کند و میتوانم زندگی سالم و شاد با اعتماد به نفس بالا داشته باشم.

موسیقی نقش بسیار مهمی در زندگی من داشته است و بدون اغراق مانند اکسیژن برای من عمل می کند. در کل، زندگی برای من بدون موسیقی قابل تصور نیست. از بچگی خیلی آدم ساکت و آرامی نسبت به همکلاسی هایم بودم، پدرم وقتی مشکلم را فهمید من را تشویق کرد که وارد آموزشگاه موسیقی شوم و حداقل یک ساعت در روز موسیقی یاد بگیرم. این تصمیم پدرم در طول یک ماه در زندگیم تغییر بزرگی ایجاد کرد.

با موسیقی علاوه بر اینکه توانستم تمرکزم را برای یادگیری درس هایم افزایش دهم در عین حال به من آرامش، رضایت و سلامتی داد و از همه مهمتر توانستم دوستان زیادی جذب کنم. پدرم به من گفت که هر وقت در زندگی مشکل داشتی همیشه از موسیقی کمک بگیر تا به سوی موفقیت حرکت کنی.

تبلیغات

نتیجه:
من به این نتیجه رسیدم که ما نمی توانیم حقیقت مرتبط با موسیقی را نادیده بگیریم زیرا قدرت و توانایی نامرئی آن احساسات ما را تحت کنترل دارد و هرگز نمی توان آن را از جهان حذف کرد.

⭐⭐ انشا سوم در مورد موسیقی ⭐⭐

مقدمه:
موسیقی بخش مهمی از لحظات مختلف زندگی انسان است و شادی و نشاط را در زندگی انسان گسترش می‌دهد. موسیقی روح زندگی است و آرامشی بی اندازه به ما می‌دهد. موسیقی به ما کمک می‌کند تا با روح یا خود واقعی خود ارتباط برقرار کنیم.

بدنه:
موسیقی صدای دلنشینی است که ترکیبی از ملودی و هارمونی است و شما را آرام می‌کند. موسیقی به هنر ساختن چنین صداهای دلنشینی با کمک آلات موسیقی مختلف اشاره دارد. به کسی که موسیقی بلد باشد، موزیسین میگویند.

موسیقی فقط به دست انسان بوجود نمی آید، بلکه در طبیعت نیز وجود دارد. آیا تا به حال صدای آبشار یا رودخانه جاری را شنیده‌اید؟ آیا موسیقی در آنجا به گوشتان میخورد؟ بنابراین، هر صدایی که هماهنگ باشد دارای موسیقی است.

موسیقی ویژگی‌های بسیار خوبی در شفای عاطفی و ذهنی انسان دارد. موسیقی نوعی مراقبه است. انسان با آهنگسازی یا گوش دادن به موسیقی، تمام نگرانی‌ها، غم‌ها و دردهای خود را فراموش می‌کند.

تبلیغات

موسیقی قدرت درمان بیماری‌هایی مانند اضطراب، افسردگی، بی‌خوابی و غیره را دارد. موسیقی همچنین به بهبود تمرکز کمک می‌کند و بنابراین میتواند کمک بزرگی به دانش آموزان کند.

نتیجه:
موسیقی جوهره زندگی است. هر چیزی که ریتم دارد موسیقی نام دارد. تنفس ما هم ریتم دارد. بنابراین می‌توان گفت که موسیقی در هر انسان یا موجود زنده‌ای وجود دارد. موسیقی این توانایی را دارد که انواع احساسات را به انسان منتقل کند.

⭐⭐ انشا چهارم در مورد موسیقی ⭐⭐

مقدمه:
موسیقی، یکی از زیباترین و تاثیرگذارترین هنرهای بشری است. این هنر، از ترکیب ادوات و نواهای مختلف ایجاد می شود و می توان آن را در انسان برانگیخت.

بدنه:
موسیقی، زبان احساس است. این هنر، می تواند عشق، شادی، غم، خشم و سایر احساسات را بیان کند.

موسیقی، اثرات زیادی بر روح و روان انسان دارد. این هنر، می تواند باعث آرامش، شادی و نشاط شود. همچنین، موسیقی می تواند به کاهش استرس و اضطراب کمک کند.

تبلیغات

موسیقی، در طول تاریخ، نقش مهمی در زندگی انسان ها داشته است. این هنر، در مراسم مذهبی، جشن ها و سایر مناسبت ها استفاده می شود. همچنین، موسیقی، می تواند به عنوان ابزاری برای آموزش و پرورش استفاده شود.

انواع موسیقی

موسیقی، انواع دارد که هر کدام از ویژگی های خاص به فرد خود را دارند. برخی از انواع موسیقی عبارتند از:

 • موسیقی کلاسیک
 • موسیقی سنتی
 • موسیقی پاپ
 • موسیقی راک
 • موسیقی الکترونیک
 • موسیقی فولکلور

فواید موسیقی

موسیقی، فواید زیادی برای انسان دارد. برخی از فواید موسیقی عبارتند از:

تبلیغات
 • کاهش استرس و بیماری
 • بهبود خلق و خو
 • افزایش تمرکز
 • بهبود روابط اجتماعی
 • افزایش خلاقیت

نتیجه:
موسیقی، هنری است که می تواند زندگی انسان را زیباتر و پربارتر کند. این هنر، می تواند به انسان کمک کند تا احساسات خود را بهتر بیان کند، با دیگران ارتباط برقرار کند و دنیا را بهتر درک کند.

4.4/5 - (159 امتیاز)

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش
منبع
topprtopgovtjobsfastreadperformdigi

نوشته های مشابه

‫10 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا