جملات و اشعار

متن و جملات انگیزشی در مورد جنگیدن برای هدف

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، مجموعه ای از زیباترین متن و جملات انگیزشی در مورد جنگیدن برای هدف برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

من قربانی تقدیر نخواهم شد، بدترین‌های زندگی‌ام را به بهترین‌ها تبدیل خواهم کرد.
هرگز تسلیم نمی‌شوم. امروز را به سختی گذراندم و فردا احتمالاً بسیار سخت‌تر خواهد بود. اما سرانجام به روزهای آسان خواهم رسید.
اگه هدفی داری هیچوقت ازش کوتاه نیا. اگه خدا اشتیاق رسیدن به چیزی رو به دلت انداخته، مطمئن باش که توانایی رسیدن به اون رو هم در تو به وجود آورده. پس با قدرت به سمت چیزی که میخوای بهش برسی حرکت کن و باز نایست. راز جنگیدن برای هدف‌ها هم همین باز نایستادنه.

بیوگرافی جنگیدن برای هدف

دنیا رو مثل یک میدون جنگ تصور کن که در اون قرار گرفتی و دشمنات هم هدف هات هستن. هر چقدر که هدف هات رو به دست بیاری یا به استعار مغلوبشون کنی، شانس پیروزیت در این میدون جنگ بیش از پیش میشه.
از هدف هات کوتاه نیا و تا میتونی بجنگ تا بهشون برسی. یک هدف هر چقدر هم که بزرگ باشه بالاخره میتونی تا یه جایی بهش برسی و اگه مسیر رو به خوبی بری، به صورت کامل به دستش میاری. باور کن این خیلی بهتره تا وقتی که سر جات بشینی و هیچوقت برای خواسته هات تلاش نکنی.
مانع و مسیر صعب العبور در ماهیت موفقیت نهفته است. بدون عبور از این سنگلاخ‌ها، نمی‌توان به بهشت موفقیت رسید.

پروفایل جنگیدن برای هدف

هدف انسان‌ها با هم متفاوت است. کسی هدفش رسیدن به عشقش است، کسی دیگر رسیدن به مال و ثروت را به عنوان هدف برای خود تعیین کرده است و کسی دیگر داشتن مقام هدف و اولویت زندگیش است. مهم نیست که چه چیزی را به عنوان هدف زندگیت انتخاب کرده‌ای. مهم تلاش و جنگندگی تو برای رسیدن به هدفت است چون میزان لیاقت انسان‌ها با میزان سعی و تلاشی که در زندگی انجام می‌دهند اندازه می‌گیرند.
من برای اشتباه کردن، هراسی در دل ندارم و از این شجاعت، پلی به سرزمین موفقیت خواهم زد.
هرگز باور به نتوانستن، نداشتم و یقین دارم که می‌توانم آن چه در خیال دیده‌ام را به واقعیت برسانم.

متن انگیزشی جنگیدن برای هدف کوتاه

بزرگ‌ترین داشته من، احساس نزدیک شدن به موفقیت است که در دل دارم و می‌دانم که به زودی به واقعیت تبدیل خواهد شد.
موفقیت در بالاترین قله ایستاده و من برای رسیدن به آن بلندترین گام‌های زندگی‌ام را برخواهم داشت.
شکست چیزی است که هزاران بار تجربه‌اش کردم و موفقیت چیزی است که برای چشیدن طعم آن؛ هزاران تلخی دیگر را مزه مزه خواهم کرد.

متن جنگیدن برای زندگی

می‌دانم رسیدن به شکوه موفقیت، این ناگواری‌ها را می‌طلبد.
بزرگ‌ترین علامت نزدیک شدن به پیروزی، احساس غلبه کردن بر شکست‌های پیاپی است.
موفقیت یک علم است، اگر آن را به خوبی بیاموزید، به زودی به چنگش خواهید آورد.

متن درباره جنگیدن برای هدف

موفقیت به پیش زمینه‌هایی نیاز دارد که بدون به دست آوردن آن‌ها، چیزی جز شکست نصیب نخواهد شد.
من تا رساندن ایده‌های تازه‌ام به خط اول موفقیت، از پای نخواهم نشست.
تماشای موفقیت دیگران و ستودن آن، زمینه ساز موفقیت شخصی ما خواهد بود.

متن تلاش برای رسیدن به هدف

محالی وجود ندارد. موفقیت در یک قدمی است، وقتی آن را باور داشته باشیم.
برای رسیدن به موفقیت باید بر ترس‌ها غلبه کرده و از جهنم خود عبور کرد.
موفقیت به معنای شروعی تازه نیست، بلکه تنها از خرابه‌ها عبور خواهیم کرد.
من می‌توانم ساعت‌ها بر شکست‌هایم اشک بریزم، اما هرگز قادر به دست کشیدن از جاده منتهی به موفقیت نیستم.

متن در مورد جنگیدن برای هدف

ریسک کردن همزاد بشر است، آن قدر به ریسک کردن ادامه می‌دهم تا در پس آن، موفقیت به کمین نشسته باشد.
صبر و استقامت، خمیر مایه‌های به چنگ آوردن موفقیت هستند و این پاداشی است که جهان به قدرتمندان می‌دهد.
برای تعبیر کردن خواب موفقیت‌های خود، باید در بیداری کامل به سر برید.

جنگیدن برای هدف متن

از دست داده‌های قبلی من، زمینه ساز به دست آوردن‌های بعدی‌ام خواهند بود.
من خم می‌شوم، اما شکسته هرگز! تسلیم شدن برایم واژه‌ای تعریف نشده است. موفقیت همین نزدیکی است، به زودی آن را خواهم یافت.
بازی برد و باخت زندگی، تنها باعث می‌شود که با اشتیاق و هیجان بیشتری تاس‌هایم را بریزم.
من با رویاهایم به خواب می‌روم و با هدف‌های کوچک و بزرگم از خواب بیدار می‌شوم.

جنگیدن برای هدف ها

ترس از شکست، موفقیت را می‌راند. شکست را به همان سان در آغوش بگیر که در انتظار موفقیت هستی.
مهم‌ترین لحظه در زندگی، لحظه رویارویی با موفقیت نیست، مهم‌ترین لحظه، لحظه‌ای است که به شکست لبخند می‌زنیم.
غیرممکن، واژه‌ای است که انسان‌های شکست خورده از آن بسیار استفاده می‌کنند. برای من این واژه تعریفی ندارد.
من چاره‌ای جز قوی بودن ندارم و گویی اشتیاق زیادی برای به رخ کشیدن آن به مسیر شکست‌های زندگی دارم.

تکست جنگیدن برای هدف

رویاهای من شاید خنده‌دار به چشم آیند، اما این رویاها زمینه‌ساز برداشت‌های بزرگی خواهند بود.
دنیای آرزوهای من، هر روز چرخ می‌خورد و باور دارم که هر روز زاییده‌ای از تحقق را به همراه خواهند داشت.
زندگی آسان‌تر می‌شود اگر امید به موفقیت در قلب ما شکل بگیرد و شکست‌ها را پلی برای رسیدن به آن بدانیم.

جمله جنگیدن برای هدف

موفقیت فرزند خلف شکست است و بارها و بارها تولدهای کوچک و بزرگ در طول زندگی دارد.
انسان برای رسیدن به هدف‌هایش و برای تحقق آرزوهایش محکوم به جنگیدن است. تلاش خستگی ناپذیر و جنگیدن با موانع پیش رو تنها فاکتورهای موفقیت هستند.
هرگز از جنگیدن برای رسیدن به هدف‌هایتان دست برندارید. این دنیا دنیای جنگیدن و سعی و تلاش است اگر روزی از حرکت و تلاش دست بکشی به اندازه سال‌ها از هدف‌هایت فاصله می‌گیرید.
همه انسان‌ها با امید زنده‌اند اما امید به تنهایی برای داشتن یک زندگی ایده آل کافی نیست. برای دست یابی به یک زندگی درخور و شایسته باید هدف داشت و برای رسیدن به هدف باید جنگید.

پروفایل تلاش برای هدف

انسان‌هایی که در زندگی‌شان هدف دارند باهوش‌ترین و زیرک‌ترین انسان‌ها هستند و آنانی که برای رسیدن به هدفشان می‌جنگند لایق‌ترین و شایسته‌ترین انسان‌های روی کره زمین هستند.
هیچ چیز در این دنیا آسان به دست نمی‌آید مگر آن که برای بدست آوردنش بجنگی. هدف‌ها و آرزوها مهم‌ترین چیزها در زندگی‌مان هستند بنابراین باید برایشان جنگید و تلاش کرد.
انسان هایی که در زندگی هیچ هدفی ندارند در واقع مردگان متحرکی هستند که تنها نفس می‌کشند و بس. تکلیف این نوع انسان‌ها کاملاً مشخص است اما مسئله مهم و قابل تأمل انسان‌هایی هستند که هدف‌های ریز و درشتی در زندگی برای خود تعیین می‌کنند اما برای رسیدن به آن‌ها هیچ تلاشی نمی‌کنند. در واقع مشکل اصلی من با این نوع آدم‌ها است زیرا به نظرم غیر قابل درک ترین و غیر قابل تحمل تربن انسان‌های روی زمین هستند.
در زندگی هدف داشته باشید و آن ها را برای خود مشخص کنید. سپس راه‌های مختلف رسیدن به آن‌ها را برای خود در نظر بگیرید و بعد بهترین و مناسب‌ترین راه برای رسیدن به آن را انتخاب کنید و در همان راه قدم بردارید و با تمام قوا به پیش بروید و با موانع و مشکلات بجنگید.

جملات انگیزشی تلاش برای هدف

رسیدن به هدف تنها زمانی شیرین و دل چسب است که برای رسیدن به آن جنگیده باشی و به عنوان یک جنگاور واقعی به آن چه که به دست آورده‌ای افتخار کنی.
دست روی دست نذار که این دنیا به آدمایی که برای هدف هاشون هیچ تلاشی نمیکنن، هیچ ثمره‌ای نمی‌ده. به جای اینکه بایستی و فقط رسیدن بقیه به هدف هاشون رو تماشا کنی، خودت دست به عمل شو و برای هدف هات بجنگ. مهم نیست که در نهایت به اونها می‌رسی یا نه بلکه مهم اینه که پیش وجدانت شرمنده نیستی که برای هدف هات هیچ تلاشی نکردی.
اگه هدفت برات مهم باشه، از هر راهی شده سعی می‌کنی که به اون هدف برسی. پس اهدافی رو انتخاب کن که واقعاً دوستشون داری و واقعاً انگیزه رسیدن به اون ها در تو بالا هست که اینجوری هیچوقت کوتاه نیای. اگه هدفی که دوست نداری رو انتخاب کنی، بعد از مدتی تلاش کردن دیگه دست می‌کشی چون سختی‌های اون هدف تو رو متوقف میکنن.
از هدف هات کوتاه نیا و براشون بجنگ. اگه دغدغه‌ات حرف مردمه، بدون که اونها برای موفق‌ترین آدم‌ها هم هنوز دارن حرف میزنن. این مردم کارشون حرف زدنه پس اگه تو میخوای که یک کار متفاوت انجام بدی، به دنبال هدف هات برو و بذار که اونها حرف بزنن.

تلاش برای رسیدن به هدف

خواسته‌های تو ارزشمندند و باید بهشون جامه عمل بپوشونی. زندگی آدم با خواسته هاشه که معنا پیدا میکنه و اگه تو برای خواسته هات تلاشی نکنی، انگار که اصلاً زندگی نکردی. پس همین الان پاشو و برای خواسته‌هایی که داری با شهامت و قدرت بجنگ.
کسایی که از مسیر رسیدن به خواسته هاشون کوتاه میان و برای اونها نمیجنگن، تبدیل میشن به ابزاری برای کسایی که واسه خواسته هاشون اقدام میکنن. حالا خودت میتونی تصمیم بگیری که دوست داری ابزار باشی یا نه دوست داری که طعم رسیدن به خواسته هات رو بچشی و به اونها جامه عمل بپوشونی!
وقتی که خواسته‌ای داری، براش مصمم باش. با یک یا دو روز تلاش کردن نمیتونی به اون برسی و باید دوره تکاملیش رو طی کنی تا بالاخره به دستش بیاری. پس سعی کن هر روز یک قدم به سمت اون نزدیک‌تر بشی و از پیمودن مسیرش هیچوقت سر باز نزنی. بالاخره روزی میرسه که تو به ثمره‌ای که می‌خواستی می‌رسی و نتیجه تمام جنگیدن هات خودش رو نشون میده.
خداوند انسان رو برای هدفی در این دنیا خلق کرده و انسان با رسیدن به هدف خلقتش هست که به گسترش جهان کمک میکنه و باعث افزایش کمال خداوند میشه. اینو بدون که اگه برای خواسته هات نجنگی و سعی نکنی به هدفی که داری برسی، در واقع به هدف خلقتت بی توجهی کردی و این یعنی خدا بی دلیل تو رو روی زمین خلق کرده. اگه دوست داری که به هدفی که خدا تو رو براش خلق کرده برسی، پس همین الان دست به عمل شو.
خیلیا میگن که برای هدف‌های زندگیت بجنگ و تاکید دارن که برای جنگیدن در راه اونها کوتاه نیا. اما این خیلیا هیچوقت نگفتن که چطور میشه جنگید؟ راز جنگیدن برای هدف‌ها فقط در یک کلمه خلاصه میشه و اون هم صبر هست. وقتی که برای هدفی صبر داشتی و با تلاش مداوم سعی در رسیدن به اون داشتی، اطمینان داشته باش که به اون می‌رسی.

جنگ برای رسیدن به هدف

نحوه جنگیدن برای اهدافی که در زندگی داری اینجوریه که هیچوقت نذاری موانع راه کاری کنن که تو از پیمودن ادامه مسیر باز بمونی. توی دل هر مانعی که سر راه هدف سبز میشه یک راه حل برای از بین بردن همون مانع هم نهفته هست. به جای اینکه برای اون مانع زانوی غم بغل بگیری، یاد بگیر که چجوری از بین ببریش تا زودتر به هدفت برسی.
یک فرمول عالی برای جنگیدن در راه هدف‌ها وجود داره که اگه به اون عمل کنی، موفقیتت حتمیه و تویی که در نهایت پیروز میدون جنگ میشه. این فرمول آینه که به حرف بقیه توجه نکنی. همین بقیه‌ای که امروز تو رو برای جنگیدن در راه رسیدن به خواسته هات مسخره میکنن، فردا از تو الگوبرداری خواهند کرد. تنها شرط این اتفاق آینه که به حرف‌های اونها توجه نکنی و مسیری که خودت میدونی درسته رو ادامه بدی.
هر هدفی که بخوای دنبال کنی، یه سری موافق و یه سری مخالف داره. توی میدون جنگ خواسته هات از یه حدی به بعد، نه به حرف موافق هات توجه کن و نه به حرف مخالف هات. چون افراد مخالف که تکلیف شون مشخصه و تو رو برای اهدافت سرد میکنن. ولی اگه به حرف‌های افراد موافق هم بیشتر از یه حدی گوش بدی، ممکنه تو رو به راه نادرستی هدایت کنن و نذارن که موانع راه رو به خوبی ببینی. پس یادت باشه به جای توجه به حرف بقیه، فقط روی راهی که در پیش گرفتی تمرکز کن.
آیا هدفی داری که برات ارزشمنده؟ پس براش بجنگ! باور کن که هیچ کس در این دنیا نیست که واقعاً بخواد به تو کمکی کنه که به خواسته‌ات برسی. هر کس که کمکی بهت میکنه، این کمک کردنه یه نفعی براش داره. پس توی دنیایی که همه اول به فکر منافع خودشون هستن، هیچوقت به دنبال یاری کس دیگه ای نباش و خودت جنگیدن برای اهدافت رو یاد بگیر.
اگه هدفی داری و دوست داری که هر چه زودتر به اون برسی، باید یاد بگیری که مردانه وار براش بجنگی و کوتاه نیای. کسی که هدفی داره، باید اینقدر اشتیاق رسیدن به اون هدف رو در خودش تجدید کنه که هیچ مانعی اون رو از راه نندازه؛ آینه رمز موفقیت در راه رسیدن به هدف هات! باید یاد بگیری که هیچ جوره کوتاه نیای و هر طور شده به هدفی که در ذهن داری دست پیدا کنی.
جنگیدن برای هدف هات رو یاد بگیر وگرنه باید هر روز با موفقیت‌های بقیه حسرت بخوری که چرا تو اقدامی نکردی و چرا تو نخواستی که به موفقیتی دست پیدا کنی. همین الان برای هدفت حرکت کن. مهم نیست که اون هدف چقدر بزرگه بلکه مهم آینه که تو از سر جات حرکت کردی.
هدف‌های زندگی به انسان امید میدن و باعث میشن که اون در زندگی انگیزه‌ی خوبی داشته باشه. انسانی که هدفی نداره، امیدی هم برای زندگی کردن نداره و اگه امید در زندگی نباشه، مرگ بسیار راحت‌تر و بهتر هست. پس یاد بگیر که برای خودت هدفی انتخاب کنی تا امید رو در دلت زنده نگه داری و یاد بگیر که برای هدفت بجنگی که این امید روز به روز بیشتر و بیشتر بشه.
هدفی که داری چقدر برات مهمه؟ چقدر حاضری براش زمان بذاری و چقدر حاضری براش بجنگی؟ آیا اصلاً تا به حال به این فکر کردی؟ به آدمایی نگاه کن که هیچوقت اقدامی برای اهدافشون نمیکنن و همیشه هم شکست خورده ترین های عامل هستن. آیا تو هم دوست داری که مثل اونها باشی؟ اگه نه که همین الان حرکت کن. مهم نیست که قدمت بزرگ باشه یا کوچیک بلکه مهم آینه که تو خواستی برای هدف هات بجنگی.
هدف‌های زندگی کاری میکنن که اسم انسان توی صفحات روزگار موندگار بشه. هر انسانی یه دوره‌ای به این دنیا میاد و بعد با مرگ از این دنیا میره. اگه کسی توی این دنیا باشه که هدفی نداشته باشه، بعد از مرگش هم به کلی فراموش میشه و دیگه هیچکس اون رو یاد نمیکنه! چون انسان با هدف هاشه که به گسترش جهان کمک میکنه و اینجوریه که باعث میشه دیگران اون رو به یاد بیارن. اگه تو هم دوست داری که خیلی زود فراموش بشی و کسی یادت نکنه، هیچ وقت برای هدف هات نجنگ و در همون نقطه‌ای که ایستادی، بمون.

متن جنگ برای هدف

هدف هات رو دنبال کن تا طعم واقعی خوشبختی رو بچشی. خیلی‌ها میگن میخوام خوشبخت بشم و خیلی‌ها هم میگن که میخوام موفق بشم اما وقتی ازشون می‌پرسی که منظورت از خوشبختی و موفقیت دقیقاً چیه، میمونن که جواب بدن. تو جزو این دسته از آدما نباش! خوشبختی و موفقیت با شناختن اهداف و جنگیدن برای رسیدن به اونها هست که معنا پیدا می‌کنی. پس هدف‌های زندگیت رو بشناس و به سمتشون برو که بشی خوشبخت‌ترین و موفق‌ترین انسانی که توی زندگیت می‌شناختی.
اگه هدفی داری، بدون که خدا لیاقتش رو هم در تو دیده که اون هدف رو در ذهن تو خلق کرده وگرنه هیچوقت حتی به ذهنت هم نمیومد. پس برای هدفی که داری بجنگ چون خدا تو رو لایق دونسته که به اون برسی. وقتی که به هدفت رسیدی، اون موقع میشی بنده دوست داشتنی خدا. چون اگه خدا چیزی رو به دلت انداخته یعنی خودش می‌خواسته که به اون برسی و تو به چیزی رسیدی که خدا برات می‌خواسته.
ثمره جنگیدن برای هدف هات هیچی که نباشه حداقل یک ذهن آروم و سرشار از آرامشه! ذهنی که دیگه دغدغه اینکه چرا واسه هدف هات اقدام نکردی و چرا از زندگیت استفاده نکردی رو نداره. باور کن که هر چقدر که پا به سن بذاری، بیشتر از خودت می‌پرسی که من چرا به این دنیا اومدم و تا الان چکار کردم. پس اگه میخوای در اواخر عمرت پاسخ خوبی برای این سوالت داشته باشی، برای هدف هات اقدام کن.
به سمت هدف هات برو و ثمره‌ای که دارن رو به دست بیار. تو میخوای انسان خوشبختی بشی یا نه؟ باید بدونی که خوشبختی در گرو همین ثمرات هست. به واسطه‌ی همین ثمرات هست که تو میتونی زندگیت رو بسازی و طعم واقعی زندگی رو بچشی. پس از جنگیدن برای هدف هات کوتاه نیا و تا میتونی زندگیت رو سرشار از ثمره‌های خواسته هات کن تا لذت واقعی زندگی رو بفهمی.
خیلی‌ها فکر میکنن که ثمره یک هدف یعنی نتیجه اون هدف در صورتی که این اشتباهه. وقتی که برای هدفی اقدام می‌کنی، باید مسیری رو در پیش بگیری. در طول این مسیر تجربیات زیادی به دست میاری و چیزهای زیادی یاد می‌گیری. همین‌ها باعث میشن که در نهایت تو بتونی پخته‌تر بشی و آگاهی بیشتری به دست بیاری. در واقع این‌ها هستند که ثمرات واقعی هدف‌ها و خواسته‌های تو هستند. پس برای اهدافت بجنگ و سعی کن بهشون برسی اما اگه به نتیجه نرسیدی هم مهم نیست! مهم اینه که تو تجربه‌های جدیدی به دست آوردی.
ثمره‌ی یک هدف احساس خوبیه که از اون داری. وقتی که به هدفی می‌رسی و هنوز احساست خوب نشده، بدون که اون هدف، هدف واقعی تو نبوده و تو باید هدفی رو دنبال کنی که واقعاً اون رو دوست داری.
وقتی که هدفی رو در یک حوزه خاص از زندگیت تعیین می‌کنی، در واقع تمام حوزه‌های زندگیت از اون تأثیر میپذیرن و باعث میشه که تو توی همه‌ی اونها رشد کنی. مثلاً وقتی که توی کسب و کارت هدفی انتخاب کنی و به اون برسی، این باعث میشه که هم توی زندگی شخصیت و هم توی زندگی اجتماعیت تغییراتی به وجود بیاد. پس فکر نکن وقتی یک هدف توی یک حوزه خاص تعیین می‌کنی، ثمره‌اش فقط برای همون حوزه هست؛ نه! وقتی که تو یاد بگیری که برای هر هدفت درست بجنگی و تلاش کنی، سایر حوزه‌های زندگیت رو هم تغییر میدی و توشون به پیشرفت می‌رسی.
5/5 - (2 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
toptoopsetare

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا